Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bill Gates se zalaze za smanjenje populacije preko vakcina

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Bill Gates se zalaze za smanjenje populacije preko vakcina

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10480 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Bill Gates se zalaze za smanjenje populacije preko vakcina06.07.2010. u 08:50 - pre 168 meseci
Da, ali probaj taj princip da primenis na bilo koje drugo okruzenje. Cak ni vlasti zemalja koje su provereno sposobne za odrzivi razvoj nece pokusati da populaciji uvedu kontrolu brojnosti. Ljudi to smatraju neotudjivim pravom i nece ga se odreci, tako su nam mozgovi umrezeni: ako nemam dete moja dinastija je vec mrtva, ako imam dece bice rata za ogranicene resurse i mogu da izginu, ali neka deca ce preziveti. Nasi bioloski impulsi ne vode racuna o tako prozaicnim stvarima kao sto su odrzivi razvoj, kvalitet zivota i slicno.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6610
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+536 Profil

icon Re: Bill Gates se zalaze za smanjenje populacije preko vakcina06.07.2010. u 08:53 - pre 168 meseci
Samo nek legalizuju kanibalizam onda. :)
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Bill Gates se zalaze za smanjenje populacije preko vakcina06.07.2010. u 10:23 - pre 168 meseci
Citat:
mmix: ako nemam dete moja dinastija je vec mrtva, ako imam dece bice rata za ogranicene resurse i mogu da izginu, ali neka deca ce preziveti.

Stavise, pre ce proraditi impuls "ako ih bude vise i bude rata za ogranicene resurse, daj da ih bude sto vise, veca je sansa da pobede" :)
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Bill Gates se zalaze za smanjenje populacije preko vakcina06.07.2010. u 10:50 - pre 168 meseci
Osim ako brat na brata ne udari
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Bill Gates se zalaze za smanjenje populacije preko vakcina08.07.2010. u 22:56 - pre 168 meseci
Citat:
mmix: Da, ali probaj taj princip da primenis na bilo koje drugo okruzenje.
To je zato sto u tim drugim okruzenjima vlast prave glupanderi i zlikovci koji samo znaju da lupetaju o nekim ljudskim pravima, demokratijama i slobodama, a na kraju se sve svodi na to da je cilj da oni napune dzepove, te im stoga odgovara da se radja sto vise glupandera koji ce da "imaju pravo na izbor" itd i da izjedu sve sto se izjesti moze. Sma - ra - nje. Kinezi su zakon.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.240.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Bill Gates se zalaze za smanjenje populacije preko vakcina09.07.2010. u 00:09 - pre 168 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: To je zato sto u tim drugim okruzenjima vlast prave glupanderi i zlikovci koji samo znaju da lupetaju o nekim ljudskim pravima, demokratijama i slobodama, a na kraju se sve svodi na to da je cilj da oni napune dzepove, te im stoga odgovara da se radja sto vise glupandera koji ce da "imaju pravo na izbor" itd i da izjedu sve sto se izjesti moze. Sma - ra - nje. Kinezi su zakon.
Tacno. Ako je americki drustveni sistem tako dobar kao sto oni kazu da jeste, ako je americki narod tako dobar kako oni kazu da jeste, otkud onda u tom raju tolika s....a? Tu neko mora da bude los, cim se lose stvari dogadjaju. Ne moze fabrika i materijal i dokumentacija i radnici da budu dobri a proizvod los.

Onda ona fora sa narodom. Sta je to narod? Gomila prosecnjaka. Ja sam za odredjene stvari tup kao kramp i nas takvih moze biti 3 milijarde nista necemo pronaci, postici, uraditi. A dodje jedan Paster, jedan Ajnstajn, jedan Tesla pa urade vise od svih ostalih, i opet narod vlada, a ne Paster, Ajnstajn, Tesla.

Moja keva (90 godina) cesto kaze: "Sacuvaj Boze! I ovce imaju pastira, koji ih cuva i odredjuje im gde ce ici i kad a narod nema nikakva ogranicenja." na sta joj ja odgovaram "Tu ovce same postavljaju pastira i to onoga koji im najvise dopusta.".

Jos jedna vazna stvar. U totalitarnim rezimima vlada cenzura, u demokratiskim sloboda govora, umetnickog izrazavanja i ostale slobode. Znaci, mozes da pricas sta hoces, da slikas, pevas, sviras kako hoces, ali ne smes da se mesas u vlast, to ne moze. Prakticno, to znaci da su demokratije bolje zasticene od narodne volje nego oni totalitarci, jer se diktatori boje mase a demokrate ne. Kako mogu toliki Amerikanci, kao slobodni i stvaralacki narod, da se u poltici skoro svi slazu o svemu? To je nenormalno. Jeste prakticno, ne kazem, ali onda nije demokratija. Tamo ljudima ne upravlja diktator nego pojmovi kao sto su domovina, zastava, cast, postenje. Svi uniformisani, svi slave iste praznike, svi okacinju zastavu kad god stignu i svi su "ponosni sto su Amerikanci" kao da ja treba da se stidim ako sam Marokanac, Spanac, Pakistanac, Slovenac, Srbin!
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Bill Gates se zalaze za smanjenje populacije preko vakcina

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10480 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.