Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mapsource, kombinovanje ruta ili Google Earth kombinovanje pathova...

[es] :: GPS :: Mapsource, kombinovanje ruta ili Google Earth kombinovanje pathova...

[ Pregleda: 1742 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Mapsource, kombinovanje ruta ili Google Earth kombinovanje pathova...15.06.2010. u 19:06 - pre 168 meseci
Napravio sam Garmin mapu koja u Garmin uredjajima radi odlicno.
Medjutim, treba mi jos nesto. Hocu isto to a vidim i u Google Maps na mobilnom telefonu.
Ovo ssamo po sebi nije problem. U Mapsource-u nacrtam rute preko mape, to izbacim u GE, a iz GE dobijam KML ili KMZ koji saljem na maps.google.com i odatle mu pristupam.
Ovo radi ok dok je u pitanju manja kolicina podataka, medjutim meni treba prikaz poprilicno podataka, pa kada izbacim citavu mapu, neki trackovi mi se jednostavno ne vide.
Problem pokusavam da resim tako sto cu iskombinovati rute u Mapsource, pa da umesto xxx imam x ruta ili kombinovanjem pathova u GE - opet da od xxx ruta dobijem x ruta.
Kako to uraditi :)
Pokusao sam sa nekoliko raznih utilityija za editovanje gps fajlova, za editovanje kml i kmz ali nista, od dva patha ne mozes napraviti jedan i gotovo....

Da bude jasnije evo i slicice (google earth). Na primeru imamo 2 patha. Ja ocu od ta dva patha 1 path.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Mapsource, kombinovanje ruta ili Google Earth kombinovanje pathova...

[ Pregleda: 1742 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.