Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

platne kartice kako funkcionisu i koliko su korisne

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: platne kartice kako funkcionisu i koliko su korisne

[ Pregleda: 2033 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

salcin
salih karahodzic
umirovljenik
sarajevo f/bih

Član broj: 234148
Poruke: 34
*.sa.hs-hkb.ba.



+3 Profil

icon platne kartice kako funkcionisu i koliko su korisne06.06.2010. u 23:15 - pre 168 meseci
Pozdrav pre svega.Molim nekoga iskusnog da me posavjetuje u slijedecem:Skinuo sam sa interneta jedan divan program(TUNE UP UTILITIES)Zaista je izvrstan,ali je trial verzija i traje samo 30 dana,kako mogu da ga kupim jer nemam nikakvu kreditnu karticu,naime meni postar donosi mirovinu(penziju)kuci.Da li banke daju i kako i na koji nacin ovu virtuon karticu i da li bih ja sa njom onda mogao da platim ovaj program.U slucaju recimo da mi se srusi operativni sistem da li bi taj program morao ponovo da kupim,a ako ne kako da ga onda ponovo instaliram i da li prijasna uplata se racuna.HVALA
salihkarahodzic
 
Odgovor na temu

srdjan_m
Programer
St.Pazova

Član broj: 29217
Poruke: 262
*.masel.rs.



+12 Profil

icon Re: platne kartice kako funkcionisu i koliko su korisne07.06.2010. u 07:34 - pre 168 meseci
Visa virtuon (Raiffeisen bank) i Visa Internet kartica (Banca intesa, Vojvodjanska banka) mozes uzeti bez obzira gde trenutno imate otvoren račun. Za Virtuon je potrebno ostaviti 20€ depozit (bar je tako bilo ranije) dok za ove druge dve banke mislim da nije. To je najjednostavnija opcija. Druga opcija je podizanje neke kreditne kartice (Visa ili MasterCard) ali to iziskuje papirologiju, kreditni limit....i košta više nego bilo koja od prehodno pomenutih kartica. U slučaju da imate račun u Unicredit banci, uz premijum paket se dobija Visa Gold kartica koja je debitna ali se može koristiti za plaćanje na Internetu.

Što se tiče licence programa, o tome se morate informisati na njihovom sajtu. Što se tiče plaćanja, na sajtu prihvataju Visu i Master ALI u spisku zemalja nema SRBIJE pa nisam baš siguran da li bi ti prošla uplata. Probaj na nekom drugom sajtu koji prodaje taj program.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: platne kartice kako funkcionisu i koliko su korisne

[ Pregleda: 2033 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.