Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa instalacijom antivirusa na hp6530b

[es] :: Zaštita :: Problem sa instalacijom antivirusa na hp6530b
(Zaključana tema (lock), by Aleksandar Maletic)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 5715 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Moderator
Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Problem sa instalacijom antivirusa na hp6530b23.08.2011. u 23:44 - pre 154 meseci
Problem je što ti je računar najverovatnije još uvek zaražen, ili su ti sistemski fajlovi prilično oštećeni zbog prethodne zaraze. Korišćenje krekovanog softvera za zaštitu je jedna od najgorih stvari koje možeš uraditi po pitanju bezbednosti svog računara, jer smatraš da ti je računar zaštićen, a ko zna šta je sve u kreku i na koji način onesposobljava zaštitu. Kao da zaposliš noćnog čuvara alkoholičara ili narkomana, pa kad se udozira zaspi, i onda lopovi vršljaju na sve strane... I da li bi mogao da nam proslediš taj "nekakav eror", tebi je možda nebitan ili nerazumljiv, ali nama može pomoći da ti pomognemo...

Nego, da li ti stvarno imaš HP6530b, ili si se samo prišljamčio na temu koja ti je zbog nečeg drugog odgovarala? Pitam zbog ljudi koji će zbog sličnog problema pretragom doći do ove teme, pa da izdvojim ovaj tvoj deo u zasebnu ako ovo nema nikakve veze sa dotičnim HP-om...
 
0

vector_

Član broj: 289522
Poruke: 8
*.196.213.kr241.zona.ba.



Profil

icon Re: Problem sa instalacijom antivirusa na hp6530b25.08.2011. u 09:20 - pre 154 meseci
Ti mi predlazes da koristim naprimjer:avast ili anviru ,problem je u tome sto ja te antiviruse nemogu da instaliram, ja sam prije imao aviru i avast pa sam ih izbrisao ,mozda je i u tome problem.....
a za onaj eror evo sta mi pokaze kad pokusam da da instaliram aviru :

Installation of the Microsoft Runtime Redistributable Kit has failed.

The probable cause is a Windows update running parallel.
Please check whether a Windows update is in progress and run avira AntiVir professional setup again a little later

If the installation fails again.please contact avira support.

Setup will colse.

 
0

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Moderator
Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Problem sa instalacijom antivirusa na hp6530b25.08.2011. u 10:04 - pre 154 meseci
Hajde ti jos jednom okaci HJT log, mozda bi ti neko predlozio i neki napredniji skener, ali je meni trenutno dovoljan i HJT da bih potvrdio moje sumnje. E da, skini noviju verziju HJT, i pre skeniranja pogasi sve browsere, mail klijente, messengere i slicna cuda (u prethodnom logu si imao 6-7 Chrome prozora, bespotrebno gusis log sa takvim stvarima).

Ono na sta ciljam je:

Citat:
F2 - REG:system.ini: UserInit=C:\WINDOWS\system32\userinit.exe,C:\Documents and Settings\Jasko\Application Data\system\Poker Chip Stealer.exe,


I ako je to jos uvek tu, nisi ti jos ni blizu da imas cist racunar, i neces ga ni imati pomocu klasicnih AV programa, za ovo je potreban drugaciji pristup...
 
0

Dashkes

Član broj: 90973
Poruke: 845



+27 Profil

icon Re: Problem sa instalacijom antivirusa na hp6530b26.08.2011. u 08:55 - pre 154 meseci
vector_, da li ste probali da skinete Dr.Web CureIt! i skenirate njime računar?

Valjane, pozdrav! :)
 
0

vector_

Član broj: 289522
Poruke: 8
*.196.213.kr241.zona.ba.



Profil

icon Re: Problem sa instalacijom antivirusa na hp6530b26.08.2011. u 09:25 - pre 154 meseci
nisam probao al sad cu pokusati hvala unaprjed.........
 
0

[es] :: Zaštita :: Problem sa instalacijom antivirusa na hp6530b
(Zaključana tema (lock), by Aleksandar Maletic)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 5715 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.