Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo

elitemadzone.org :: MadZone :: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 13215 | Odgovora: 70 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.rs.



+137 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:14 - pre 169 meseci
Citat:
Isak666: Komarac nije zivotinja.
To i nije greh ubiti.

Sta je njegova usrana uloga u zivotinjskom svetu?


nego sta je? a sta je uloga dzukele? konkretno ove "keruse"? Veca je uloga komarca nego dzukele.Da nema komaraca dooosta stvari bi bilo drugacije, a da nema dzukela?

i sta sad mazete mene sve vreme da bi neko rekao isto sto i ja?
U cemu je razlika izmedju ubiti PRASE/DZUKELA/MACKA/OVCA/RIBA/KOMARAC/MRAV/GOLUB...
 
0

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.rs.



+137 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:16 - pre 169 meseci
Citat:
hahaha,znaci kad napravis nek kaku "koje inace ne bi uradio",samo kazes "cilj opravdava sredstva" i sve pet?

ili drugacije,posto si napisao "ja kad vidim da nekom coveku treba pomoc, ja pomognem"
sta to konkretno znaci kada ti tom coveku pravis situaciju da mu treba pomoc? direktno ili indirektno (naravno, u svrsi ostvarivanja "cilja")? da li stanes to sto si zapoceo i POMOGNES coveku ili nastavis svoj put ka "cilju"?

ili drugi primer u toku svog ostvarivanja "cilja" ti se put moze racvati na 2 delja - jedan je da pomognes coveku (nebitno kakva sitna ili krupna stvar) ili da nastavis ka "cilju"
put koji odabires je?


kakve veze ima pomoc bolesnom coveku sa mojim ciljevima? Apsolutno nigde nam se putevi ne sastaju. Ako imam para uplaticu, ako nemam nemogu. To sto sam rekao da bih pomogao upravo to znaci. Jednom decku je trebalo za operaciju i ja sam dao, kakve veze on ima sa mojim ciljevima sad?

i ti mesas babe i zabe.
 
0

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:18 - pre 169 meseci
@anakin14
Je li sine Mitre... jesu Tebe zlostavljali kad si bio mali?
Čemu bre ovaj i ovoliki ranting protiv životinja?

Znači, ovo što sada ŠKRABAŠ prelazi sve moguće i nemoguće granice neukusa. Toliko besmislica i gluparija ne pročitah otkad znam za sebe.

Iskuliraj malo, pa se vrni kad se izbistre pogledi na svet.

Pozdrav
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-109-121-84-94.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:18 - pre 169 meseci

Citat:

izvor
ovde se ne radi o tome. Ovde se radi o glorifikovanju zivotinja, i sad ispade da je taj dzukac vazniji od milion drugih primera nepravde gde je akter COVEK. Ma mrzi me bre i da pisem vise, ja kada vidim da nekom COVEKU treba pomoc, POMOGNEM ,...


ni u jednom trenutku ne napominjes "bolesnom coveku" ;)

ne treba samo bolesnom coveku pomoc ponekad :)
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:19 - pre 169 meseci
Komarac je bedno opravdanje za zivotinju.
Odvratna pojava koja kod nikog ne izaziva simpatiju.
Zujavi prenosnik bolestina.
Dosadni sisac moje krvi u najsladjim momentima sna.

Uloga kera je da donese papuce ili novine gazdi.
Takodje i pivo, ako je bolje izdresiran.

Svinja je predfaza kobasice. Ili?

Macke su cool.

 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-109-121-84-94.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:22 - pre 169 meseci
^^heheh :D

a tek buve :P,a krpelji
 
0

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.rs.



+137 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:23 - pre 169 meseci
pomoc treba samo coveku koji ima neki HENDIKEP. bolest sam samo naveo, bilo koji drugi hendikep je moguc.
Citat:
StORM48: @anakin14
Je li sine Mitre... jesu Tebe zlostavljali kad si bio mali?
Čemu bre ovaj i ovoliki ranting protiv životinja?

Znači, ovo što sada ŠKRABAŠ prelazi sve moguće i nemoguće granice neukusa. Toliko besmislica i gluparija ne pročitah otkad znam za sebe.

Iskuliraj malo, pa se vrni kad se izbistre pogledi na svet.

Pozdrav


Za mene prelazi sve granice neukusa glorifikobanje neke dzukele po ceo dan. Poenta je da ja ne mrzim zivotinje, to pokusavam sve vreme da vam kazem, ali ih ne stavljam ni blizu vaznosti ljudi. Prirodna selekcija je napravila da smo mi najjaci i kada se to promeni neka druga vrsta ce biti najjaca a mi cemo verovatno biti njihovi ljubimci. Do tad sasvim mi je opravdano recimo da neka guska nosi lisicu oko vrata, njen izbor, ja nemam nista sa tim, ali mi je neopravdano da neku dzukelu salju na lecenje u nemacku i niz drugih gluposti dok ima BOLESNIH LJUDI kojima treba pomoc. Ali ko njih jebhve, oni su ljudi, a o dzukeli se mora brinuti da ne bi bili divljaci ko ja. :D
 
0

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.rs.



+137 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:26 - pre 169 meseci
Citat:
Komarac je bedno opravdanje za zivotinju.
Odvratna pojava koja kod nikog ne izaziva simpatiju.
Zujavi prenosnik bolestina.
Dosadni sisac moje krvi u najsladjim momentima sna.

Uloga kera je da donese papuce ili novine gazdi.
Takodje i pivo, ako je bolje izdresiran.

Svinja je predfaza kobasice. Ili?

Macke su cool.


znaci ukusi su u pitanju.

uloga dzukele je da smrdi,laje,napada ljude,povecava ego egocentricnim pitbull manijacima,da keeeenja i pisa itd...

sve u svemu u biosferi gotovo i da nema ulogu za razliku od komarca.

i dzukela i macka su predfaze kobasice.

i sad sam ja los covek sto nisam dog&cat ljubitelj?
da ocu kucnog ljubimca kupio bih ribice, pse i macke bi istrebio sa planete.
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-109-121-84-94.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:27 - pre 169 meseci
kao sto rekoh,ne treba samo bolestnima (hendikepiranim) ljudima pomoc, ponekad ;)
ti izvodi zakljucke iz toga kakve zelis,nije me briga

sto se tice sviranja klincu oko ove kuje i meni je preko klinca
muce samo tu jadnu zivotinju jos vise, umesto da su je "lepo" uspavali i skratili joj muke, ali ne,lakse ju je muciti i koristiti za razne spinove od strane "nekih" ljudi, kao sto to rade i sa ljudima (bilo uspesnim bilo neuspesnim, da ne kazem ubogim)


a sto se tvojeg "a sada bih ja jednoj odsekao sape da otvorim oci masi retardoida koji su zaboravili na LJUDE" to nikako ne prilici zivotinjoljupcu za kojeg se izdajes u porukama nakon ove

ne vidim kako to zlostavljanjem zivotinje skreces paznju na "bespomocne" ljude
Citat:
da keeeenja i pisa

ono,ako nisi znao,apsolutno svaka zivotinja na planeti zemlji to radi ;)
 
0

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.rs.



+137 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:32 - pre 169 meseci
Citat:
sto se tvojeg "a sada bih ja jednoj odsekao sape da otvorim oci masi retardoida koji su zaboravili na LJUDE" to nikako ne prilici zivotinjoljupcu za kojeg se izdajes u porukama nakon ove

ne vidim kako to zlostavljanjem zivotinje skreces paznju na "bespomocne" ljude


prvo nisam rekao da sam zivotinjoljubac, a to je izjava ciji je cilj bio samo da metaforise situaciju. Znaci rekao sam da bi TREBALO da jos neko to uradi da bi ljudi videli da je to NO BIG DEAL. Ja sam se samo predlozio kao mogucnost, a naravno da to nikad ne bih uradio ali ne zato sto volim zivotinje nego zato sto me boli patka za njih. Za mene su ti kucici i macici isto sto i trava... apsolutno ih ne primecujem dok ne krenu da laju i prave buku.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:32 - pre 169 meseci
Citat:
Isak666: Komarac je bedno opravdanje za zivotinju. Odvratna pojava koja kod nikog ne izaziva simpatiju.

Citat:
Horvat:a tek buve :P,a krpelji

Uloga komaraca, buva, krpelja i slicnih zivotinja je da sire bolesti koje istrebljuju najslabije od ujedenih cime se obezbedjuje stabilnost ekosistema. To je bas coool. Priroda sve uglavnom radi sama, ne trebaju joj "ljudi" , gurala je ona i bez njih milijardama godina, a gurace i posle njih. Oni su u stvari samo incident.
Citat:
anakin14:da ocu kucnog ljubimca kupio bih ribice, pse i macke bi istrebio sa planete.
Odlicno, u klinici Laza Lazarevic bas takve traze. Mesija, bozjih izaslanika i onih koji pricaju sa svecima imaju koliko hoces, pa im je to smaranje ,a bas im jedan takav treba.
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:34 - pre 169 meseci
Ma nemam pojma ovo za ulogu komarca.
Na Wikipediji stoji samo koje bolestine prenosi, nista korisno.

Uloga kera moze jos biti simpaticno mahanje repom kad te vidi i simulacija seksa sa nogom, uglavnom vlasnika.
Takodje, bar donese zivuljku koja je odstreljana u lovu ili nadje potencijalnu lovinu.
Nekad nanjusi hors na aerodromu ili vodi slepe ljude preko ulice.
Dobar je i kao alarm za kucu ili auto, a u nekim predelima gde ima snega radi dobro i kao motor za sanke.

Ne znam koliko je jestiv. Deluje mi kao da bi se mogao pojesti samo kad bi se moralo.


@Lesli
Sad citam ovo oko regulacije ekosistema - ima logike.
Malarija levo desno.
Jedino je mogla priroda da im nabavi neki drugi model krila.
 
0

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.rs.



+137 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:35 - pre 169 meseci
Citat:
Komarac je bedno opravdanje za zivotinju.
Odvratna pojava koja kod nikog ne izaziva simpatiju.
Zujavi prenosnik bolestina.
Dosadni sisac moje krvi u najsladjim momentima sna.

Uloga kera je da donese papuce ili novine gazdi.
Takodje i pivo, ako je bolje izdresiran.

Svinja je predfaza kobasice. Ili?

Macke su cool.


pa i komarci keeeenjaju i pisaju, a ovde pise da su oni bedno opravdanje za zivotinju.

Ja bar kazem LJUDI su iznad svih zivotinja

a vi kazete LJUDI, DZUKELE i MACKE su iznad svih zivotinja

imam razloga da smatram moj stav moralnijim.

pa i ako bih neku zivotinju morao da priblizim ljudima to NIKAKO ne bi bio pas ili macka. PRe bi bio KONJ recimo.
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-109-121-84-94.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:38 - pre 169 meseci
Citat:
anakin14: prvo nisam rekao da sam zivotinjoljubac, a to je izjava ciji je cilj bio samo da metaforise situaciju. Znaci rekao sam da bi TREBALO da jos neko to uradi da bi ljudi videli da je to NO BIG DEAL.


aha,moja greska sto sam izveo pogresan zakljucak da volis zivotinje
ti se njih samo plasis i jedino te to sprecava da ih tamanis

a sto se tice ostatka, jbla te logika

znaci ajd ovakvu paralelu (da napomenem, paralele su sa razdaljinom od nekoliko hiljada kilometara)
ako neko siluje jednu osobu to je bauk,al ako se to ponovi par puta,ljudi ce uvideti da to nista strasno nije ili da koristim englesku frazu "no big deal"...


da te boli patka za njih ne bi otvarao ovolike teme direktno vezane za njih ;P
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:39 - pre 169 meseci
Citat:
anakin14: Prirodna selekcija je napravila da smo mi najjaci...
"Vi" ste najobicniji t-rac na biciklu i poremecene licnosti, jedno 99% "vas" i stoga da "ljudi" imaju malo svesti o kojoj non stop trube trebalo bi "vama" da skrate muke, a zivotinje da ostave na miru. Beslovesna masa koja jedino sluzi da puni kanalizaciju nije potrebna ovoj planeti. Onih 1% koji ostanu mogu sasvim lepo da zive i bez te mase.
 
0

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.rs.



+137 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:39 - pre 169 meseci
Citat:
Isak666: Ma nemam pojma ovo za ulogu komarca.
Na Wikipediji stoji samo koje bolestine prenosi, nista korisno.

Uloga kera moze jos biti simpaticno mahanje repom kad te vidi i simulacija seksa sa nogom, uglavnom vlasnika.
Takodje, bar donese zivuljku koja je odstreljana u lovu ili nadje potencijalnu lovinu.
Nekad nanjusi hors na aerodromu ili vodi slepe ljude preko ulice.
Dobar je i kao alarm za kucu ili auto, a u nekim predelima gde ima snega radi dobro i kao motor za sanke.

Ne znam koliko je jestiv. Deluje mi kao da bi se mogao pojesti samo kad bi se moralo.


@Lesli
Sad citam ovo oko regulacije ekosistema - ima logike.
Malarija levo desno.
Jedino je mogla priroda da im nabavi neki drugi model krila.


Tebi simpaticno. Meni su simpaticne ribice, pa ih jedem za posnu slavu. Donese zivuljku? Znaci ubije drugu zivotinju? I sta ti si sad ljubitelj zivotinja zato sto mrzis sve ostale a volis PSE a ja sam mrzitelj zivotinja zato sto mrzim i PSE?

 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:40 - pre 169 meseci
Citat:
anakin14: Ja bar kazem LJUDI su iznad svih zivotinja

Oprijem dobro za te i takve ljude. To bi trebalo potamaniti do poslednjeg iz ciste humanosti.
 
0

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.rs.



+137 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:41 - pre 169 meseci
Citat:
znaci ajd ovakvu paralelu (da napomenem, paralele su sa razdaljinom od nekoliko hiljada kilometara)
ako neko siluje jednu osobu to je bauk,al ako se to ponovi par puta,ljudi ce uvideti da to nista strasno nije ili da koristim englesku frazu "no big deal"...


ne ne ne, ako neko siluje osobu u zatvor, ako neko siluje ZIVOTINJU no big deal.

Citat:
Lesli Eldridz: "Vi" ste najobicniji t-rac na biciklu i poremecene licnosti, jedno 99% "vas" i stoga da "ljudi" imaju malo svesti o kojoj non stop trube trebalo bi "vama" da skrate muke, a zivotinje da ostave na miru. Beslovesna masa koja jedino sluzi da puni kanalizaciju nije potrebna ovoj planeti. Onih 1% koji ostanu mogu sasvim lepo da zive i bez te mase.


u "vi" spadas i ti, osim ako nisi stvarno lemus lemus
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-109-121-84-94.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:42 - pre 169 meseci
e ovo stvarno postaje (tj postalo je) besmisleno
uzivajte u daljnoj "raspravi",pa kome prvo dosadi,meni jeste
 
0

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.rs.



+137 Profil

icon Re: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo12.05.2010. u 23:44 - pre 169 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Oprijem dobro za te i takve ljude. To bi trebalo potamaniti do poslednjeg iz ciste humanosti.


znaci i NAJHUMANIJE ljude treba istrebiti samo ako ne vole zivotinje? ako gle cuda JEDU zivotinje, oblace se njihovom kozom, koriste njihove kosti,masti za sve moguce i nemoguce potrebe.
To nisu ljudi. Ma trebamo ici korak dalje, i bljke su ziva bica zar ne, ne smemo ni biljojedi biti vec samo na vodi i suncu ziveti i ziveo komunizam!!!

ovde se radi da se ja predstavljam kao tiranin jer su mi kuce i mace iste kao i ostali cetvoronosci, oko njih inace nema problema, moz ih zklati pojesti itd, ali kuca i maca su problem. Jadna kuca i maca.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: zivotinja je opet dospela u vesti... najjaci smo
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 13215 | Odgovora: 70 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.