Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kritike za ideju

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Kritike za ideju

[ Pregleda: 1732 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jorgovan88
Jorgovan88

Član broj: 190307
Poruke: 480



+13 Profil

icon Kritike za ideju06.05.2010. u 16:48 - pre 169 meseci
Znaci otvorio sam sajt pre mozda jedno mesec dana. Radi se o

http://www.otvorisajt.com/

Nista posebno - mybb scripta, odradjen neki minimalni SEO, dizajn je kolko tolko OK (bar ja tako mislim).

Ali ono sto mene interesuje jeste da li internet "trazi" ovakav sajt/forum? Nisam na netu video sajt koji cilja na ljude koji nemaju pojma o web programiranju i web dizajnu a hteli bi da otvore sajt.

Pa slobodno recite sta Vi mislite

Hvala
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Kritike za ideju09.05.2010. u 01:20 - pre 169 meseci
Pa ideja nije nova ima vec dosta sajtova na temu web dizajn za pocetnike... znaci da se i trazi. E sad medju tih dosta ne znam ni jedan konkretno do je 100% posvecen bas toj ideji.

I sam sam razmisljao da pravim sajt o tome ali deluje mi da je to prebukirano...

S druge strane stavi se u ulogu jednog pocetnika koji zeli da nauci web dizajn pa zamisli sta njemu treba. Ako je forum za pocetnike od koga ce on dobiti objasnjenje za nesto sto ga zanima? Segrt treba da uci od majstora a ne od drugih pocetnika. Dakle ili se ta problematika resava na forumima na kojima vec ucestvuju profesionalci i znalci ili moras napraviti klasican sajt gde ces staviti konkretne tutorijale i lekcije prilagodjene pocetnicima.

Iz iskustva znam da to sa pisanjem tutorijala nije nimalo lak posao i nema svako talenta za to. Izmedju ostalog potrebno ti je iskustvo sa objasnjavanjem necega pocetnicima cisto da vidis da l iaz to uopste imas nerava . Da bi postao ucitelj uobicajeno se ide u skolu za pedagogiju ili andragogiju. Moze i bez skole ali onda nekog znanja, iskustva i talenta moras imati.

Dakle moj zakkljucak je da samo forum za pocetnike nece ici.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Kritike za ideju

[ Pregleda: 1732 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.