Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Podizanje para na bankomatima sa Payoneer kartice - provizije ?

[es] :: E-Kupovina :: Podizanje para na bankomatima sa Payoneer kartice - provizije ?

[ Pregleda: 9495 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gidraa1

Član broj: 231118
Poruke: 41
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Podizanje para na bankomatima sa Payoneer kartice - provizije ?14.04.2010. u 16:22 - pre 169 meseci
Za koji dan idem da podignem po prvi put novac na bankomatu sa Payoneer kartice.Ono što me zanima jeste da li neko ko koristi tu karticu ima preporuku na koji bankomat(koje banke) da odem - pitam isključivo zbog provizije.Pošto sam negde pročitao da su provizije od 2.2$ do 8$ što i nije tako mala razlika kada se uzme u obzir da se mora platiti provizija Payoneeru 2$.Hvala unapred.

[Ovu poruku je menjao gidraa1 dana 15.04.2010. u 15:34 GMT+1]
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.sbb.rs.



+76 Profil

icon Re: Podizanje para na bankomatima sa Payoneer kartice - provizije ?19.05.2010. u 10:59 - pre 168 meseci
Jesi li uradio nešto? Kakva su iskustva .... ?
 
Odgovor na temu

tokajac

Član broj: 93240
Poruke: 123
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: Podizanje para na bankomatima sa Payoneer kartice - provizije ?08.06.2010. u 09:41 - pre 168 meseci
Podizanje novca Payoneer debit MasterCard-om na ATMu kosta 3.5% od podignute sume + 2.15$ Payoneerov fee.
Postoji ogranicenje po transakciji na ATMovima u Srbiji:
Pireus, Hypo Alpe Adria 40000din
Societe General 30000din
OTP 20000din
Payoneer je skoro promenio banku i povecao ogranicenja na dnevnu uplatu/potrosnju, ali to nema uticaja na proviziju i fee-ove. Za detalje kontaktiraj support.

Preporucujem placanje karticom direktno gde god je to moguce. Ukoliko je neophodna gotovina (u kafani npr ), napravi 'rokadu' sa nekim za gotovinu.
Navodno se racuni mogu placati u glavnim postama gradova; ovo sam samo nacuo?


Ako ima daljih saveta za ekonomicno koriscenje kartice (za svakodnevne stvari) -napisite.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Abstract_Dream

Član broj: 253231
Poruke: 45
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+30 Profil

icon Re: Podizanje para na bankomatima sa Payoneer kartice - provizije ?30.08.2010. u 18:57 - pre 165 meseci
Citat:
tokajac: Podizanje novca Payoneer debit MasterCard-om na ATMu kosta 3.5% od podignute sume + 2.15$ Payoneerov fee.


odakle to da je 3.5% od ukupne sume?

Pise da je provizija $2.45 po transakciji + bankovna provizija koja je razlicita od banke do banke.
 
Odgovor na temu

brkchey
Pos'o, kuca, birtija
Banja Luka

Član broj: 37610
Poruke: 387
31.223.129.*



+15 Profil

icon Re: Podizanje para na bankomatima sa Payoneer kartice - provizije ?11.11.2016. u 09:00 - pre 89 meseci
Citat:
tokajac
Navodno se racuni mogu placati u glavnim postama gradova; ovo sam samo nacuo?


Pozdrav


Da li se danas neko koristi ovaj masterkard da plaća račune za režije i da li je moguće?
Time Has Frozen Still What's Left to Be
Hear Nothing
Say Nothing
Cannot Face the Fact I Think for Me
No Guarantee, it's Life as Is
But Damn You for Not Giving Me My Chance
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Podizanje para na bankomatima sa Payoneer kartice - provizije ?11.11.2016. u 10:30 - pre 89 meseci
Mogu se plaćati računi na taj način bez problema, ali u Srbiji nijedna pošta nema klasični POS terminal (iako na šalterima imaju aparate koji se inače koriste kao POS terminali u prodavnicama), nego pružaju uslugu podizanja novca, znači kao da si digao pare sa bankomata pa im platio, pa su onda i provizije iste kao da si digao pare na bankomatu...
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Podizanje para na bankomatima sa Payoneer kartice - provizije ?

[ Pregleda: 9495 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.