Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

javascript - automatizirano popunjavanje

[es] :: Javascript i AJAX :: javascript - automatizirano popunjavanje

[ Pregleda: 1817 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mkova194
Matija Kovačić

Član broj: 47321
Poruke: 25
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon javascript - automatizirano popunjavanje17.03.2010. u 15:51 - pre 171 meseci
pozdrav! Zanima me kako se moze u javascript-u uz pomoc greasemonkey-a u mozilli napravit da kad otvorim neki portal naprimjer (http://user.net.hr/) da mi skripta sama ispni polja username i password i pritisne button za login, znam imena polja i gumba!!!! Znam da se moze u browseru stavit save password ali ne radi na svim portalima pa mi treba.


p.s probao sam sa ovim kodom jer sam ga negdje skidao i kao morao bi radit al mi javlja 'document' is undefined

var loginUsernameTextField = document.getElementsByName('ego_user');
loginUsernameTextField[0].value = "proba";



Djeki
 
Odgovor na temu

fr.wgrg
Srbija

Član broj: 245863
Poruke: 67
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: javascript - automatizirano popunjavanje12.12.2010. u 12:51 - pre 162 meseci
Code:


user="Tvoj EMAIL";    // email
pass="Tvoj pass ";    // haslo

// Skrypt (nie edytuj)
document.getElementsByName('log_login').item(0).value=user;
document.getElementsByName('log_password').item(0).value=pass;



s tim da je log_login ime tog textboxa za username koji mozes naci u source kodu tog tvog sajta.
-
 
Odgovor na temu

Aleksandar Ružičić
Software Architect, Appricot d.o.o.
Beograd

Član broj: 26939
Poruke: 2881

Jabber: krckoorascic@gmail.com
Sajt: krcko.net


+44 Profil

icon Re: javascript - automatizirano popunjavanje12.12.2010. u 16:42 - pre 162 meseci
za ovih 9 meseci je sigurno nasao resenje :)

molim te da ubuduce ne ozivljavas "mrtve" teme bez nekog konkretnog razloga.
 
Odgovor na temu

Dragan BL
Dragan Lalos
Banja Luka

Član broj: 79680
Poruke: 96
*.broadband.blic.net.

Sajt: www.micronanostudio.com


Profil

icon Re: javascript - automatizirano popunjavanje12.12.2010. u 18:39 - pre 162 meseci
Izvinjavam se na off-u ali nisi u pravu. To sto je odgovorio mozda nema veze sa likom koji je postavio pitanje, ali ce imati sa hiljade drugih pocetnika koje traze odgovor na to pitanje. Mislim da je u redu da se odgovori na pitanje, pa makar i za devet mjeseci. Odgovor je uvijek dobrodosao. Po meni je pametnije da si ti odgovorio na to pitanje, nego da mu zabranjujes da odgovori.

Hvala


moderator: izbrisan bespotreban citat.

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Ružičić dana 12.12.2010. u 23:55 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Aleksandar Ružičić
Software Architect, Appricot d.o.o.
Beograd

Član broj: 26939
Poruke: 2881

Jabber: krckoorascic@gmail.com
Sajt: krcko.net


+44 Profil

icon Re: javascript - automatizirano popunjavanje12.12.2010. u 22:53 - pre 162 meseci
nigde mu ja nisam zabranio da odgovori, samo sam ga zamolio da ubuduce ne ozivljava stare teme jer je to bespotrebno i uglavnom se time sluze noviji korisnici da bi sto pre uvecali broj postova (a mi na es-u ipak biramo kvalitet umesto kvantiteta).

ukoliko i naidje neki korisnik koji ima isti problem i vidi da nema odgovora uvek moze da otvori novu temu ili da odgovori u toj staroj kako i on ima isti problem, neko ce se vec naci da odgovori u bilo kom slucaju.
 
Odgovor na temu

[es] :: Javascript i AJAX :: javascript - automatizirano popunjavanje

[ Pregleda: 1817 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.