Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji je po vama najbolji forum, brz, stabilan .. - tforum, vbulletin, ubb, phpbb, iconborard ili ???

[es] :: Web aplikacije :: Koji je po vama najbolji forum, brz, stabilan .. - tforum, vbulletin, ubb, phpbb, iconborard ili ???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 34314 | Odgovora: 31 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Član broj: 399
Poruke: 480
195.252.78.*

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: Koji je po vama najbolji forum, brz, stabilan .. - tforum, vbulletin, ubb, phpbb, iconborard ili12.02.2007. u 14:28 - pre 209 meseci
Invision Power board kao forum po meni je mnogo bolji od VB, po samom enginu i kodu kako je pisan. Dok Vbulletin moze i kao portal da se koristi sto je IPB mnogo loshe stoji stim, radi on posao, ali ne tako dobro kolko moze VB.

Kao forum znaci IPB > VB u skoro svim pogledima.
 
Odgovor na temu

daywalkerzr
Zrenjanin

Član broj: 58284
Poruke: 291
*.dialup.neobee.net.



+4 Profil

icon Re: Koji je po vama najbolji forum, brz, stabilan .. - tforum, vbulletin, ubb, phpbb, iconborard ili12.02.2007. u 17:20 - pre 209 meseci
smf

 
Odgovor na temu

tuljoa
Zoran Mihajlovic
Novi Sad

Član broj: 109577
Poruke: 1
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.partizan.net


Profil

icon Re: Koji je po vama najbolji forum, brz, stabilan .. - tforum, vbulletin, ubb, phpbb, iconborard ili13.02.2007. u 20:05 - pre 209 meseci
Administrator sam na jednom forumu koji je upravo sa phbb presao na vBulletin i sto se tice onogo sto ima u administratorskom panelu za pet koplja je ispred phbb, jeste da kosta ali sto nas narod kaze koliko para toliko muzikee!
 
Odgovor na temu

pakito
Paun Es Durlic
kustos etnolog (u penziji!) i programer
naivac
Majdanpek * Pančevo

Član broj: 91953
Poruke: 273
*.ptt.yu.

Sajt: www.PaunDurlic.com


+3 Profil

icon Re: Koji je po vama najbolji forum, brz, stabilan .. - tforum, vbulletin, ubb, phpbb, iconborard ili ???15.02.2007. u 13:02 - pre 209 meseci
Sa zanimanjem pratim ove razgovore o forumima, jer sam u (ne)prilici da se za sajt našeg muzeja, koji sam preselio kod novog provajdera, odlučim između SMF i phpBB2 koji provajder nudi preko cPanela i opcije Fabtastico! Vidim da su ovde znalci naklonjeniji phpBB, pa ću najverovatnije njega da postavim. Zanima me samo da li ovaj forum ima skin sa srpskim jezikom?
 
Odgovor na temu

pakito
Paun Es Durlic
kustos etnolog (u penziji!) i programer
naivac
Majdanpek * Pančevo

Član broj: 91953
Poruke: 273
*.ptt.yu.

Sajt: www.PaunDurlic.com


+3 Profil

icon Re: Koji je po vama najbolji forum, brz, stabilan .. - tforum, vbulletin, ubb, phpbb, iconborard ili ???15.02.2007. u 20:53 - pre 209 meseci
E, pa ne valja uvek ona narodna "Ko pita, ne skita!", jer je bolje bilo da sam proskitao jer onda ne bih ni pitao: posle prvog igranja sa phpBB2 ustanovao sam da ima ne samo ćirilicu već gotovo sve što čovek može da poželi!
 
Odgovor na temu

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Član broj: 399
Poruke: 480
195.252.78.*

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: Koji je po vama najbolji forum, brz, stabilan .. - tforum, vbulletin, ubb, phpbb, iconborard ili17.02.2007. u 15:34 - pre 209 meseci
bolje uzmi SMF Nego PHPBB, ja imam ocajno iskustvo sa PHPBB forumima i ne podnosim ih ni malo
 
Odgovor na temu

Mbit

Član broj: 87574
Poruke: 184
*.dialup.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: Koji je po vama najbolji forum, brz, stabilan .. - tforum, vbulletin, ubb, phpbb, iconborard ili ???18.02.2007. u 21:18 - pre 209 meseci
Samo sam korisnik, ali ovo radi najbrže http://www.benchmark.co.yu/forum/index.php, a ovo izgleda lepo http://www.exyusat.com/index.php? u dnu stranica je ispisana verzija.
 
Odgovor na temu

User
Beograd

Član broj: 32201
Poruke: 6
212.200.223.*



Profil

icon Re: Koji je po vama najbolji forum, brz, stabilan .. - tforum, vbulletin, ubb, phpbb, iconborard ili ???28.02.2007. u 22:28 - pre 208 meseci
Citat:
Silencer:  Dok Vbulletin moze i kao portal da se koristi sto je IPB mnogo loshe stoji stim, radi on posao, ali ne tako dobro kolko moze VB.


Budi ljubazan, pa za nas sa jeftinijim ulaznicama objasni sta znaci "moze i kao portal da se koristi"?
Hvala.
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: Koji je po vama najbolji forum, brz, stabilan .. - tforum, vbulletin, ubb, phpbb, iconborard ili01.03.2007. u 00:05 - pre 208 meseci
phpbb jes da je imao puno rupa jes i da zna ponekad da zeza ali pogledajte njegovu zajednicu ... imate skoro sta god ocete za njega od dodataka ... podrska i zvanicna i nezvanicna extra...

na drugoj strani imat vbuletin koji se placa mada i nemora da se plati ali te nekako nadju kao mene pa te smaraju pa onda hosting kucu i u izboru da skines nelegalan vbuletin ili izgubis hosting ti se lepo vratis posle ekskurzije zvane IPB na phpbb i mogu reci da prva ljubav zaborava nema...

btw SMF nije tako los ali eto meni se nekako nelepi za srce...
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Član broj: 399
Poruke: 480
*.dialup.neobee.net.

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: Koji je po vama najbolji forum, brz, stabilan .. - tforum, vbulletin, ubb, phpbb, iconborard ili01.03.2007. u 13:45 - pre 208 meseci
Citat:
User: Budi ljubazan, pa za nas sa jeftinijim ulaznicama objasni sta znaci "moze i kao portal da se koristi"?
Hvala.


Vidi, vbulletin i IPB su forumi, ali imaju svoje 3rd part komponete i uz pomoc njih mozes napraviti Portal tipa www.worldofwar.net koji je baziran na vbulletin i veoma lepo funkcionise.

Znaci ono sto ti je joomla to ti dodje vbulletin portal :) Pustas vesti, mozes napraviti svoju download sekciju kalendar i klasicne stranice koje se wrapuju.
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: Koji je po vama najbolji forum, brz, stabilan .. - tforum, vbulletin, ubb, phpbb, iconborard ili01.03.2007. u 18:04 - pre 208 meseci
pa i za phpbb ima dodataka koji ga "transformisu" u portal mada po meni to nije najsrecnije resenje. imao sam jedno lepo je radilo i sve ali... zove se integra mod za phpbb idi na google ja sam uradi srpski prevod za njega pa znam... ipak je Nuke ili joomla ako treba portal ono pravo ovde ipak ljudi pricaju o forumima...
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

gray wolf

Član broj: 24022
Poruke: 9
212.200.180.*



Profil

icon Re: Koji je po vama najbolji forum, brz, stabilan .. - tforum, vbulletin, ubb, phpbb, iconborard ili ???02.03.2007. u 01:15 - pre 208 meseci
Koristim phpBB i jako je lepo radio medjutim, odjednom se nesto desilo kad sam pokusao da izmenim podatke u profilu i evo sta mi ispisuje kad pokusam da odem na forum:


phpBB : Critical Error

Could not query config information

DEBUG MODE

SQL Error : 1226 User 'forum1234567890' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 1600)

SELECT * FROM phpbb_config

Line : 215
File : common.php


Samo da nije ono najgore!
Jel moze neko da mi objasni sta to znaci?
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Koji je po vama najbolji forum, brz, stabilan .. - tforum, vbulletin, ubb, phpbb, iconborard ili ???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 34314 | Odgovora: 31 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.