Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ADSL telekom duplo placanje racuna

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL telekom duplo placanje racuna

[ Pregleda: 2919 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vatcslav
Kiki Miki
Nis

Član broj: 117904
Poruke: 42
91.150.119.*



Profil

icon ADSL telekom duplo placanje racuna10.03.2010. u 17:49 - pre 171 meseci
Imam telekomov adsl vec godinu i cetiri meseca,sa prekidom od 5 dana, i to je bitno zbog sledece stvari.
Hteeo sam posle godinu dana ugovora da zamenim ruter kod ptt-a i da dobijem wirelles ruter,ali su mi rekli da ne moze bez raskida ugovora.RAskinuo sam ugovor 20 novembra i vratio opremu.26 novembra sam potpisao novi ugovor i dobio pretplatu za sledeca tri meseca po 1 dinar.medjutim posle dva racuna dobio sam standardni racun.
Objasnjenje operatera je da sam ja platio racun za prethodni ugovor do 20 novembra,da mi je racun za novembar po novom ugovoru 1 dinar za novembar.I da moram da platim i novembar sledece godine,jer moram da koristim 12 meseci adsl.Znaci period od 12 meseci od novembra 2009- 2010 je 12 meseci ja za novembar 2009 imam placen racun za 20 dana 1000 i nesto dinara, pa od 26-01.decembra dinar, pa bih opet trebao da platim novembar 2010 punu cenu.Kakva je to matematika.
Poenta svega je uzimajte adsl od 1 u mesecu jer i da uzmete 29 racunaju vam kao da ste koristili ceo mesec
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: ADSL telekom duplo placanje racuna10.03.2010. u 18:14 - pre 171 meseci
Bilo je reči o ovome, ja sam otprilike krajem novembra hteo da sklopim ugovor ali su mi rekli da sačekam prvi decembar jer računaju baš ovako. Da si pažljivije pratio forum, uštedeo bi jedan mesec. ;)
 
Odgovor na temu

ORCA 2
Telekom Srbija A.D. - Direkcija za
komercijalne poslove
Beograd

Član broj: 176520
Poruke: 372
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.open.telekom.rs


+7 Profil

icon Re: ADSL telekom duplo placanje racuna10.03.2010. u 18:36 - pre 171 meseci
Svaka kampanja koja nudi korišćenje usluge ADSL po ceni od 1 dinar se odnosi na određen broj računa (npr. dva meseca po 1 dinar = 2 računa; 3 meseca po 1 dinar = tri računa). Kolege u korisničkim centrima (poslovnicama) upravo savetuju korisnike da ugovor potpišu početkom meseca, izuzev kada je odabrana usluga dostave ADSL modema i ugovora na kućnu adresu.
 
Odgovor na temu

easyyu
Pol isidor
MSc. Elektrotehnika-Telekomunikacije
Kanjiza

Član broj: 18220
Poruke: 1729
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 314201297


+170 Profil

icon Re: ADSL telekom duplo placanje racuna10.03.2010. u 20:12 - pre 171 meseci
Citat:
vatcslav: Imam telekomov adsl vec godinu i cetiri meseca,sa prekidom od 5 dana, i to je bitno zbog sledece stvari.
Hteeo sam posle godinu dana ugovora da zamenim ruter kod ptt-a i da dobijem wirelles ruter,ali su mi rekli da ne moze bez raskida ugovora.RAskinuo sam ugovor 20 novembra i vratio opremu.26 novembra sam potpisao novi ugovor i dobio pretplatu za sledeca tri meseca po 1 dinar.medjutim posle dva racuna dobio sam standardni racun.
Objasnjenje operatera je da sam ja platio racun za prethodni ugovor do 20 novembra,da mi je racun za novembar po novom ugovoru 1 dinar za novembar.I da moram da platim i novembar sledece godine,jer moram da koristim 12 meseci adsl.Znaci period od 12 meseci od novembra 2009- 2010 je 12 meseci ja za novembar 2009 imam placen racun za 20 dana 1000 i nesto dinara, pa od 26-01.decembra dinar, pa bih opet trebao da platim novembar 2010 punu cenu.Kakva je to matematika.
Poenta svega je uzimajte adsl od 1 u mesecu jer i da uzmete 29 racunaju vam kao da ste koristili ceo mesec

Da..to je politika poslovanja Telekoma..
Meni su vrsili promenu (hteo ja ili ne) broja a ujedno i dovlacili nove digitalne linije, i kada su mi ukinuli stari dvojnicki broj i uveli novi digitalni platio sam obe pretplate..bez obzira sto je sredina meseca bila i sto sa dvojnickog vise nisam mogao da zovem...
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL telekom duplo placanje racuna

[ Pregleda: 2919 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.