Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Postepeno paljenje i gasenje Osvetljenja Dugmeta(Button-a)?

[es] :: Grafički dizajn :: Postepeno paljenje i gasenje Osvetljenja Dugmeta(Button-a)?

[ Pregleda: 1859 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Treechko
Milos Stamenkovic
Kragujevac

Član broj: 243903
Poruke: 61
91.150.119.*



Profil

icon Postepeno paljenje i gasenje Osvetljenja Dugmeta(Button-a)?08.03.2010. u 20:30 - pre 171 meseci
Trebao bih da napravim obicno dugme za program u Photoshop. E sad obicno dugme uraditi i nije problem ali...
Verujem da je svako od vas koristio ili barem video Aimp Player za muziku.
E sad zeleo bih da uradim dugme koje ce postepeno da se pali i gasi bas kao u Aimp kad predjete misem preko nekog dugmeta.
Naravno koji se sastoji od malo vise slika tj. svaki frame da bude jedna slika.
Kako bih to mogao da radim ako moze neki link ili neko kratko objasnjenje, inace se super snalazim u Photoshop tako da nece biti problema.

Hvala...
 
Odgovor na temu

skemamen
skeMaMen
graphic & prepress dsgn
Beograd, Zemun

Član broj: 182886
Poruke: 606
*.dynamic.sbb.rs.



+28 Profil

icon Re: Postepeno paljenje i gasenje Osvetljenja Dugmeta(Button-a)?08.03.2010. u 21:13 - pre 171 meseci
Pa ako se super snalazis u photoshopu zasto onda pitas ovo...???

Jel ne znas da napravis svetlost tj. upaljeno dugme, ili prelaz ka svetlosti, ili tih nekoliko slika sa sve jacim i jacim svetlom??????????
>>> Designed to be signed...!
 
Odgovor na temu

Treechko
Milos Stamenkovic
Kragujevac

Član broj: 243903
Poruke: 61
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Postepeno paljenje i gasenje Osvetljenja Dugmeta(Button-a)?09.03.2010. u 11:03 - pre 171 meseci
E bas mi to treba ali kako da pojacavam svetlo za nijansu?

A kad sam reko snalazim se dobro u Photoshop mislio sad da ako mi neko kaze stisni na Gardien Tool i uradi nesto s njim da ja znam gde je ili kaze upotrebi aj sad recimo Blur efekat da ne mora da mi prica celo stablo gde se on nalazi...
 
Odgovor na temu

skemamen
skeMaMen
graphic & prepress dsgn
Beograd, Zemun

Član broj: 182886
Poruke: 606
*.dynamic.sbb.rs.



+28 Profil

icon Re: Postepeno paljenje i gasenje Osvetljenja Dugmeta(Button-a)?09.03.2010. u 11:19 - pre 171 meseci
Ne znam sta bi tu bio problem onda... ako sam dobro shvatio, mada nisam video Aimp Player...

Svaki efekat koji stavljas, recimo "filter / render / lens flare", stavis ga u intenzitetu od 20%, pa na sledecoj slici u intenzitetu od 40% i sve tako do 100%, cime dobijas otprilike pet slika sa kojima mozes uraditi taj tranzicioni efekat postepenog paljenja. Ili isto tako, mozes to dobiti i od samo tri slike: prva koja je obicna / ugasena, druga koja (kada dodjes misem na nju) ima efekat da sija i treca koja (kada kliknes misem na nju) ima najveci odsjaj tj. efekat...
>>> Designed to be signed...!
 
Odgovor na temu

Treechko
Milos Stamenkovic
Kragujevac

Član broj: 243903
Poruke: 61
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Postepeno paljenje i gasenje Osvetljenja Dugmeta(Button-a)?09.03.2010. u 21:15 - pre 171 meseci
Hvala bratac...
 
Odgovor na temu

[es] :: Grafički dizajn :: Postepeno paljenje i gasenje Osvetljenja Dugmeta(Button-a)?

[ Pregleda: 1859 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.