Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MTS postpejd: promena F&F brojeva -- nemoguća misija

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS postpejd: promena F&F brojeva -- nemoguća misija

[ Pregleda: 2855 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon MTS postpejd: promena F&F brojeva -- nemoguća misija25.02.2010. u 17:35 - pre 172 meseci
F&F brojevi pali su u zapećak kod postpejda, posebno sa MIX paketima. No, i dalje ima paketa gde se plaća 50% manje pri pozivanju ovih brojeva ako se izađe iz kupljene tarife ili koristi paket koji nema "besplatne minute".

Promena F&F brojeva od aprila '08 ne radi na 788 automatu. U decembru 2008. imao sam potrebu da vidim svoje stare F&F brojeve i unesem nove, jer nisam više na MIX tarifi. 789 agent ne može da vidi moje F&F brojeve. Napisan nalog. Zvao u januaru. Zvao danas, napisana urgencija. Skoro 3 meseca niko ne može da mi kaže koji su moji F&F brojevi i da ih eventualno zamenim drugim.
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+12 Profil

icon Re: MTS postpejd: promena F&F brojeva -- nemoguća misija25.02.2010. u 23:32 - pre 172 meseci
^ Zar kontrola F&F brojeva za postpaid nije prebačena u onaj SMS za kontrolu stanja (jedna od opcija koliko se sećam)?
"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: MTS postpejd: promena F&F brojeva -- nemoguća misija25.02.2010. u 23:55 - pre 172 meseci
To nije isto! F&F brojevi su 3 broja sa popustom, a ovo o čemu govoriš
je PRIPEJD usluga "Tri omiljena broja" gde za 4xx din mesečno (sem uspostave
veze valjda) pričaš neograničeno sa 3 broja (ili do 1000 min, mislim).

Sem toga, pripejd korisnici biraju svoje F&F brojeve 778 automatom.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS postpejd: promena F&F brojeva -- nemoguća misija

[ Pregleda: 2855 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.