Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

FireFox - kako da sačuvam radio podcast?

[es] :: Browseri :: FireFox - kako da sačuvam radio podcast?

[ Pregleda: 1451 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tordajav

Član broj: 62590
Poruke: 702
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon FireFox - kako da sačuvam radio podcast?23.02.2010. u 01:49 - pre 172 meseci
Pozdarv svima,
uspevao sam ovo da uradim ranije pomoću FireFox-ovog plug-ina DownloadHelper-a, ali više ne uspevam.
U pitanju je radio emisija koja pušta akustičnu muziku i koja se kači na njihov sajt u vidu podcast-a.
DownloadHelper mi više ne nudi da sačuvam audio klip od oko 30 mb dok se učitava, više ga ne prepoznaje, pa da li mi može neko pomoći... neka alternativa možda.
Odem u FF cache folder i fajl je tamo dok se učitava, ali čim se učita do kraja, on iz tog foldera nestane?!
Adresa je:
http://fresh1027.radio.com/201...c-sunset-sunday-february-21st/
Hvala unapred za bilo kakvu pomoć...
Vlada
Noli turbare circulos meos!
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: FireFox - kako da sačuvam radio podcast?23.02.2010. u 02:12 - pre 172 meseci
>> DownloadHelper mi više ne nudi da sačuvam audio klip od oko 30 mb dok se učitava

Uvek imas resenje da snimis zvuk nekim softverom, posle taj wav konvertujes u mp3.

Mislim da moze i obican sndrec32.exe iz Windows-a da posluzi (ako se bese tako zove)
 
Odgovor na temu

tordajav

Član broj: 62590
Poruke: 702
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: FireFox - kako da sačuvam radio podcast?23.02.2010. u 12:44 - pre 172 meseci
To jeste opcija, ali zar logično gledano, taj audio zapis koji se učita, i koji naklon učitavanja može da se pušta bezbroj puta bez ponovnog učitavanja, zar se on već ne nalazi negde u kompjuteru, nekom cache folderu odakle se pušta preko FireFoxa?
Noli turbare circulos meos!
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: FireFox - kako da sačuvam radio podcast?

[ Pregleda: 1451 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.