Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Trzisna inspekcija i propisi u maloprodajnim objektima?? Da li je ovo istina???

[es] :: Vodič za posao :: Trzisna inspekcija i propisi u maloprodajnim objektima?? Da li je ovo istina???

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 46503 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NatasaP
racunovodja

Član broj: 255516
Poruke: 3
77.46.197.*



Profil

icon Re: Trzisna inspekcija i propisi u maloprodajnim objektima?? Da li je ovo istina???23.03.2010. u 16:48 - pre 171 meseci
Da li neko moze da mi pomogne oko Akta o proceni rizika. Ukoliko je Akt napravljen 2007. godine a u međuvremenu radnja prosirila delatnost sa tr na tr na veliko i malo, (nije se gasila nego je samo radjena promena pravne forme), da li je potrebno da uradimo Akt o proceni rizika ponovo?
Koje tacno promene uslovljavaju novu izradu Akta?


Hvala unapred,
 
Odgovor na temu

ZM0501
dipl.mas.inz
Beograd

Član broj: 238001
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.vatroival.com


Profil

icon Re: Trzisna inspekcija i propisi u maloprodajnim objektima?? Da li je ovo istina???25.03.2010. u 18:50 - pre 171 meseci
Ako je samo proširena delatnost u pravnom smislu nema potrebe da se akt menja. Znači da je ostao isti radni prostor, ista radna mesta, ista tehnologija...

Ukoliko se nešto menja onda se vrši dopuna akta za nastale promene ne radi se novi akt.
 
Odgovor na temu

NatasaP
racunovodja

Član broj: 255516
Poruke: 3
109.92.190.*



Profil

icon Re: Trzisna inspekcija i propisi u maloprodajnim objektima?? Da li je ovo istina???26.03.2010. u 08:08 - pre 171 meseci
Hvala na odgovoru. Da li posle nekog perioda mora ponovo da se radi Akt o proceni rizika, kao npr. na svakih 1 god, 2 god. ili tako nesto?
 
Odgovor na temu

hvlareta
Aleksandar Vlahovic
BG

Član broj: 28213
Poruke: 55
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Trzisna inspekcija i propisi u maloprodajnim objektima?? Da li je ovo istina???28.03.2010. u 16:07 - pre 171 meseci
Akt se radi jednom. Ukoliko promenis strukturu firme, ukoliko otvoris nova radna mesta (npr. nisi imala vozace, pa ih sada imas), koja nisu obradjena u Aktu radi se dopuna istog. A kada ti dosadi 1000 dopuna, platis da se odrari jedan celokupan i sveobuhvatan.
Mada pogledaj postojeci negde pri kraju cini mi se trebalo bi da pise da je Akt podlozan promenama, jer ukoliko ne pise morace novi. Kao sa Zakonom. Ako pise da moze da se menja onda moze, ako ne pise da moze da se menja, meni se cini (nemoj me drzati 100% za rec) da ne moze.
 
Odgovor na temu

NatasaP
racunovodja

Član broj: 255516
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Trzisna inspekcija i propisi u maloprodajnim objektima?? Da li je ovo istina???27.05.2010. u 13:42 - pre 169 meseci
Molim vas za savet ako radim sada Akt o proceni rizika koji datum da navedem da li onaj do kada je bio rok tj. 2007. god. ili sadašnji datum?
Pozdrav,
 
Odgovor na temu

vitaminb
Beograd

Član broj: 284648
Poruke: 8
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Trzisna inspekcija i propisi u maloprodajnim objektima?? Da li je ovo istina???04.12.2017. u 09:42 - pre 77 meseci
Imam pitanje, vezano za poslovnu jedinicu.

Da li na poslovnoj jedinici (na ulazu u istu) mora da bude i istaknuta i adresa sedišta ili može i samo adresa poslovne jedinice?

Sedište je u unutrašnjosti, a poslovna jedinica (izdvojeno mesto) je u Beogradu.

Pozdrav, hvala
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Moderator
Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Trzisna inspekcija i propisi u maloprodajnim objektima?? Da li je ovo istina???04.12.2017. u 10:02 - pre 77 meseci
Ja mislim da vise nije uopste obavezno da se bilo sta pise. Bilo kako bilo, odes do najblizeg Maxi-ja, Metro-a, Tempa, Idea-e, ili jednostavno do Poste, vidis sta pise na njihovoj poslovnoj jedinini, pa ako na njihovoj ne mora da pise onda ne mora ni na tvojoj.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Trzisna inspekcija i propisi u maloprodajnim objektima?? Da li je ovo istina???

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 46503 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.