Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telefoniranje laptop preko bluetooth-a i mobilnog

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: Telefoniranje laptop preko bluetooth-a i mobilnog

[ Pregleda: 3553 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zeka
Zekovic Igor
Sr mitrovica

Član broj: 9206
Poruke: 83
79.101.147.*



+1 Profil

icon Telefoniranje laptop preko bluetooth-a i mobilnog09.02.2010. u 07:51 - pre 172 meseci
zanima me sledeće.
Imam laptop koji ima bluetooth, imam nokiu 5230 i imam bluetooth hadsfree.

Da li postoji neki program koji može da zove brojeve sa laptopa.

Sada ce neko da kaze da ima pc suite za nokiu i ok moze da se zove i primaju pozivi ali mogu da se pozivaju samo brojevi iz imenika.
Meni treba brojcanik. da mogu lepo da otkucam koji broj ja hoću a ne da svaki put pravij novi kontakt da bi nekog zvao!

Nadam se da ste me razumeli sta hoću da kažem.

Pozovem koga ja hoću sa laptopa i pricam preko bluetooth handsfree koji je prikacen na mobilni telefon

Isto tako me zanima jel ima neki program koji može da koristi telefoniranje preko laptopa u fiksnoj mreži preko modema laptopa a da mogu da koristim bluetooth handsfree.

Znači pokrenem program, ukucam broj ili izaberem iz imenika nekog, pozovem i pricam sa njim preko bluetooth handsfree-a.



Jo smrtnici!
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
93.86.252.*



+21 Profil

icon Re: Telefoniranje laptop preko bluetooth-a i mobilnog09.02.2010. u 10:19 - pre 172 meseci
Citat:
zeka:... Isto tako me zanima jel ima neki program koji može da koristi telefoniranje preko laptopa u fiksnoj mreži preko modema laptopa...
Znači pokrenem program, ukucam broj ili izaberem iz imenika nekog, pozovem i pricam sa njim preko bluetooth handsfree-a.

Probaj Windows Phone Dialer. Mada nisam siguran da će moći taj "BT Handsfree" (?)
(Za Win7) > Start / Search programs and files: dialer.exe [Enter]
Biće potrebno da pravilno konfigurišeš konekciju (uključiv i ispravne podatke u regionalnim postavkama)




Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: Telefoniranje laptop preko bluetooth-a i mobilnog

[ Pregleda: 3553 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.