Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li PayPal dolazi u Srbiju?

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Da li PayPal dolazi u Srbiju?

Strane: << < .. 18 19 20 21 22 23

[ Pregleda: 104297 | Odgovora: 443 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milstanyu
Beograd

Član broj: 18565
Poruke: 828
*.adsl-1.sezampro.rs.



+74 Profil

icon Re: Da li PayPal dolazi u Srbiju?07.07.2011. u 22:12 - pre 155 meseci
Sve to sto pises je mozda tacno mozda nije, nebitno, i nema veze sa PayPalom, ama bas nikakve!

Jedan zitelj zemlje koja se zove npr. St. Kitts and Nevis moze da otvori PP nalog, da prima pare na njega i da sve te pare salje na bankovni racun u USA. Znaci drzava koja se zove St. Kitts and Nevis uopste nema veze ni sa tim covekom, ni sa njegovim parama zaradjenim preko PayPala, niti zna da je on zaradio ikakve pare preko PayPala, $30 ili milion. Samo ima veze taj vlasnik naloga i sam PayPal sa sedistem u Singapuru.

PayPal je jedan virtuelan sistem za transfer novca, isto kao i MoneyBookers i mnogi drugi koji svi redom podrzavaju Srbiju, isli mi strmoglavice dole ili se penjali uzbrdo nagore! :)
 
Odgovor na temu

pedjaman

Član broj: 95005
Poruke: 168
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+50 Profil

icon Re: Da li PayPal dolazi u Srbiju?07.07.2011. u 22:23 - pre 155 meseci
Milane, ajde malo razmisljaj... naravno da ima veze.

Nek ta zemlja ima PP i moze da placa kao St Kitts. PayPal ima svoja pravila oko disputa i ostalih stvari... ja kupim platim nesto... neko me zezne... to treba legalno/pravno resiti. PayPal ima svoja pravila koja zateva od zemalja a koja nasa ne ispunjava. Oni ne zele da menjaju svoja rpavila zato sto jednostavno ne zele. AKo se zemlja prikoni PP pravilima onda dobije PP. HRvatska je pre neki dan dozvolila posedovanje racuna u inostranstvu i istog momenta su dobili FULL PP iako su ranije imali samo placanje.

So, da budemo jasni: PP ima svoja pravila. Ako Srbija usvoji oni dodju. AKo ne usvoji oni nece. Da se razumemo St Kitts and Nevis su usvojili.

Ali, evo priznajem da nisam u pravu i da vi koji se nadate da ce doci sledece godine imate pravo , ali se zapitajte koliko puta se bili u pravu da dolazi a koliko puta ja da nece :)

U svakom slucaju povlacim sve, uzivajte u cekanju Godoa :)

 
Odgovor na temu

milstanyu
Beograd

Član broj: 18565
Poruke: 828
*.adsl-1.sezampro.rs.



+74 Profil

icon Re: Da li PayPal dolazi u Srbiju?07.07.2011. u 22:34 - pre 155 meseci
Ti kupis nesto i neko te zezne, zahtevas povrat novca, trgovac ti sam vrati, ako ti ne vrati, PayPal mu silom "otme" i vrati tebi i kraj price. Kupac je uvek u pravu, to sam osetio na svojoj kozi vise puta (prodajem preko 2CO), uvek sam ja bio u pravu realno gledano... Ali ipak, kupac je uvek u pravu, ako trazi pare nazad moram da mu vratim ili mi ih 2CO silom otme i vrati kupcu.

Sigurno se nece PP pozivati na zakone drzave St. Kitts, ako je to uopste drzava, ostrvo, sta li je, nebitno.

Ajd sad ti malo razmisljaj, onako matematicki pa i meni objasni kad resis zadatak, kako to da MoneyBookersu koji je pljunuta kopija PayPala odgovaraju nasi zakoni?
 
Odgovor na temu

pedjaman

Član broj: 95005
Poruke: 168
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+50 Profil

icon Re: Da li PayPal dolazi u Srbiju?07.07.2011. u 23:02 - pre 155 meseci
Zato sto nije u konfliktu sa njihovom politikom/prailima a jeste u konfliktu sa paypalovim.

E nemam ja vreme da gubim na puste snove. JA vam rekao a vi kako hocete. NEma svrhe ubedjivati ljude u nesto sto ne zele da vide :)

Over and Out.

EOS
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Da li PayPal dolazi u Srbiju?

Strane: << < .. 18 19 20 21 22 23

[ Pregleda: 104297 | Odgovora: 443 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.