Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Posao preko interneta...moguce li je?

[es] :: Vodič za posao :: Posao preko interneta...moguce li je?

[ Pregleda: 2322 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

blucbluc
Marija Zuljevic
Nezaposlena
Sombor, Srbija

Član broj: 249572
Poruke: 1
109.93.70.*



Profil

icon Posao preko interneta...moguce li je?01.02.2010. u 20:57 - pre 173 meseci
Ok...

S obzirom da sam ostala bez posla, kao vecina u Srbiji, tragam za alternativnim nacinima zarade...Ono sto trenutno definitivno imam, jeste vreme, kompjuter i internet...Vec par dana tragam na internetu u potrazi za poslom preko interneta....Ono na sta sam naletela, jeste klikanje na reklame i GDI.

Opcija klikanja na reklame mi je nerealna, a sto se tice GDI-a naisla sam na vise dobrih prezentacija....Medjutim, svi pokusaji da nekoga kontaktiram su neuspesni. Ako mi se i neko javi, to je web agent, koji se takodje javlja samo prilikom registracije (odnosno odustajanja od registracije).

Zanima me da li neko u Srbiji ima iskustva sa ovim? Da li to funkcionise? I da li neko moze da me uputi na "pravu adresu" da bih ono sto trenutno imam mogla da iskoristim na kvalitetan nacin - vreme, kompjuter, internet.
Marija Zuljevic
 
Odgovor na temu

bojannorth
nezaposlen
Severna Mitrovica

Član broj: 251542
Poruke: 3
77.46.218.*



Profil

icon Re: Posao preko interneta...moguce li je?18.02.2010. u 13:22 - pre 172 meseci
Postoji neka firma koja se bavi distribucijom NONI sokova .... kao dobra zarada koliko je dobro i realno ne znam, evo je adresa te firme
Tahitian Noni Adriatic d.o.o.
Gacka 16
10000 Zagreb
Hrvatska

kontakt za Srbiju je Vladica iz Pirota,br.telefona 0644243061, e-mail: [email protected]
 
Odgovor na temu

alen nikolic

Član broj: 248640
Poruke: 28
212.200.65.*



+1 Profil

icon Re: Posao preko interneta...moguce li je?19.02.2010. u 23:16 - pre 172 meseci
I ja sebi postavljam pitanje kako da zaradim pare ali do sad nisam naisao na neki lak i brz nacin. Zaradio sam desetak $ na tom kliktanju, pa ga zato sad i reklamiram :-).

Veliki je poduhvat da nesto balkancima prodas preko interneta. Pogotovo ako je to neki "dobar proizvod". Ukoliko bi se ozbiljno bavila internet poslovima, najbolje je da pokusas za americko trziste.
Sve o internet zaradi imas na http://www.internetzarada.org/
prirodan tok je da:
1) napravis sajt (dovoljno je html)
2) ispunis ga tekstom o nekom proizvodu
3) optimizujes sajt (SEO)
4) okacis reklame
5) cekas da neko preko tvog linka kupi proizvod



 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Posao preko interneta...moguce li je?

[ Pregleda: 2322 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.