Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Narezivanje videa sa torrenta

[es] :: Windows aplikacije :: Narezivanje videa sa torrenta

[ Pregleda: 2054 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pavleor
ekonomista, urbanizam

Član broj: 249180
Poruke: 1
77.46.207.*



Profil

icon Narezivanje videa sa torrenta29.01.2010. u 20:19 - pre 173 meseci
Znači pojma nemam, a dobio sam Adsl.

Skontao sam kako da skinem film sa torrenta, ali ne znam kako da ga narežem, kako bih ga gledao na TVu. To je moje pitanje. Ne znam dali treba da konvertujem fajl, izgleda da je mp4.

Ako neko može da pomogne totalnom vezeru za računare unapred hvala
 
Odgovor na temu

VlaK
Ravangrad

Član broj: 86293
Poruke: 218
*.dynamic.sbb.rs.



+141 Profil

icon Re: Narezivanje videa sa torrenta29.01.2010. u 20:55 - pre 173 meseci
Pa da bi gledao neki film na Tv-u, možeš tako što računar povežeš sa televizorom, pa onda na računaru pustiš film a gledaš na televizoru. Za to ti treba kabel koji vodi od tvoje grafičke, ka nekom ulazu u televizoru (scart, video in ili nešto slično). Ako imaš neki DVD plejer onda moraš da znaš koju vrstu fajlova može da pusti taj tvoj dvd plejer, i da li može da pušta titlove. Tu je priča malo komplikovanija, ali svodi se na to da na kompu konvertuješ dati film u onu vrstu koju tvoj dvd plejer pušta, i to snimiš na cd/dvd ili neki fleš ako podržava uređaj pa onda gledaš. Za nešto konkretnije saj neke konkretnije podatke.
I ne spominnji ovde te torrente, jer ovde niko ne zna šta je to, a i ako zna zadržava za sebe. Kaži doneo mi drug...
Ja sam onaj koji ponavlja Ono sto je davno smisljeno Nikad necu biti prvi i jedini...
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
93.87.201.*



+21 Profil

icon Re: Narezivanje videa sa torrenta29.01.2010. u 22:41 - pre 173 meseci
Probaj neki od besplatnih programa za tu namenu: Free Video Converters
 
Odgovor na temu

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Narezivanje videa sa torrenta30.01.2010. u 14:53 - pre 173 meseci
Da pustiš pomoću DVD player-a treba ti DVD Flick, besplatan je. Tu skoro pa i nemaš šta da se mučiš, sam sve odradi. Ja stavim 2 h.264 filma ili 3 koja su DivX ili XViD na jedan disk pošto ne možeš da popraviš njihov kvalitet, pa nema potrebe da stavljaš samo po 1.
Gomila Player-a pušta i DivX (i moj), ali me je mrzelo da sad isprobavam da li će raditi ili ne.

Da, ako spomeneš torrent može da se desi da ti zaključaju temu. Ovde naravno svi to koriste, ali se onda nađu neki i počnu da popuju...
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

Djukazo
Zoran Djukic
Paraćin

Član broj: 115217
Poruke: 24
*.exe-net.net.



+1 Profil

icon Re: Narezivanje videa sa torrenta08.02.2010. u 09:50 - pre 173 meseci
Možda se kasno javljam, ali... Da bi gledao na tv te filmove, lepo su ti rekli, a ti nisi naveo da li to ide preko dvd-plejera ili direktno iz kompa. A u prvom slučaju, dvd-plejer treba da ti čita taj kodek u kom je film. Ako ne, onda koristiš jedan od gomile programa za konvertovanje kodeka, što nije problem. Drugi slučaj, ako gledaš direktno iz kompa u tv ti je lakši...Tu nije bitan kodek. I drugi put, postavi pitanje kako treba, sa svim podacima...Lakše se rešava.Pozzz...
E a drugo pitanje je šta je tu legalno? Čini mi se da ti kodeci ne dozvoljavaju prebacivanje komercijalnih filmova. U stvari ne da oni ne dozvoljavaju, nego zakoni. A mi smo tu...


[Ovu poruku je menjao Djukazo dana 08.02.2010. u 12:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Narezivanje videa sa torrenta

[ Pregleda: 2054 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.