Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows 7 ugradjen na novim lap topovima?

[es] :: Windows desktop :: Windows 7 ugradjen na novim lap topovima?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5464 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
93.86.218.*



+21 Profil

icon Re: Windows 7 ugradjen na novim lap topovima?26.01.2010. u 12:07 - pre 173 meseci
Citat:
Zoran Rodic: ... to je najobičnija gomila đubreta, jer uglavnom sadrži i Norton AV, Roxio ... i šta ti ja znam šta sve ne, što ne možeš da očistiš ni jednim savremenim softverom te namene...


Probaj ovde The PC Decrapifier
Prilično je efikasan za uklanjanje svog tog đubreta sa brand name računara
;)
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
93.87.230.*

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Windows 7 ugradjen na novim lap topovima?26.01.2010. u 12:33 - pre 173 meseci
Iskreno, ..... HVALA na linku, isprobaću ga prvom prilikom, i prikačiti utiske :)

Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

Suns

Član broj: 240388
Poruke: 375
*.dynamic.sbb.rs.



+39 Profil

icon Re: Windows 7 ugradjen na novim lap topovima?26.01.2010. u 19:24 - pre 173 meseci
Ja sam pre dva meseca u USA kupio Asus laptop sa Windows 7 x64 i uz laptop sam dobio 3 instalaciona diska sa Windows 7 koji su prilagodjeni Asus laptopu koji imam.

Kada sam prvi put aktivirao Windows 7 još sam u USA bio, odmah sam nazvao njihovu tehničku podršku i pitao kako ide procedura za upisivanje serijskog broja ako hoću format, pošto serijski broj nigde nisam našao ni na disku ni na kutiji, uputsvima (a prilikom prvog uključenja računar je bio fabrički preinstaliran tj odveo me je na zadnji korak gde se ukucava UserName i pass)... Žena iz MS Call Centar-a mi je rekla da Windows 7 prepozna na koji hardwer je instaliran i šalje spisak HW za koji je moj primerak Windows 7 licenciran i automatski se aktivira sam bez serijskog broja.

U slučaju da dodam memorije ili HDD većeg kapaciteta prilikom instalacije novog Windows 7 da nazovem MS Call centar u Beogradu da im izdiktaram odredjene podatke i oni ce mi aktivirati ponovo Windows 7. Kada sam pitao koliko puta mogu da instaliram Windows 7 na taj laptop, rekla je neograničeno!

Dobio sam Windows 7 Home premium i ukoliko želim da nadogradim opet nazovem Call Centar i oni će me dalje uputiti kako ide procedura za novi serijski broj.

Nadam se da sam bio bar malo od pomoći
 
Odgovor na temu

Zlokrst

Član broj: 213893
Poruke: 47
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Windows 7 ugradjen na novim lap topovima?27.01.2010. u 20:53 - pre 173 meseci
Jesi... Svaka cast! :D
Jel ima jos neko Windows 7 iskustvo da podeli ovde sa nama,kad je vec krenulo? :P
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Windows 7 ugradjen na novim lap topovima?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5464 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.