Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ometac FM talaasa fabricki ili sema za samogradnju

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: Ometac FM talaasa fabricki ili sema za samogradnju
(Zaključana tema (lock), by yu1ny)

[ Pregleda: 4309 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

leonsifu
Steva Dragic
nezaposlen/pravnik/fotograf/...
Smederevo

Član broj: 247556
Poruke: 2
109.93.37.*



Profil

icon Ometac FM talaasa fabricki ili sema za samogradnju18.01.2010. u 01:49 - pre 173 meseci
Molim one koji imaju informaciju da mi odgovore dali postoji fabriki uredjaj za onemogucavanje prijema fm talasa dometa do 100 m i gde se moze kupiti, ili da li neko poseduje semu za samogradnju. unapred hvala.
 
0

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: Ometac FM talaasa fabricki ili sema za samogradnju18.01.2010. u 02:28 - pre 173 meseci
E takve informacije ako dobijes nisu bas pametne , ali evo moj komentar .
Korisnici ovog dela foruma ne citaju pravilnik a moderatori i dalje nece ciniti ispravne korake . (to je zato sto nije formulisano sta moze sta ne ) !
Zabranom necete nista resiti , osim gomilanje ovakvih tema , problemi ce se nastavljati u nedogled , dok ne savetujete na vreme korisnika sta da radi .
(ovo znaci , da cete bez imalo razmisljanja zakljucavati temu , ovakvim nacinom niste pravedni , lose objasnjeno ili se ne razume dovoljno )
Ovom prilikom ti se izvinjavam @leonsifu sto moras da citas ovakve nebuloze , ocigledno je slicna ova tema kao sto je http://www.elitesecurity.org/p2495872 ima jos gomila toga !
Treba moderatore podstaci da urade nesto konacno , treba topovati temu , sto znaci teme u vrhu , pa onda korisnik vidi nekoliko gornjih naslova sta sme sta ne , ovako je cirkus .
Zao mi je sto ovako moram da pisem i uvek cu ukoliko vidim nepravdu , ali kad vec koristim ovaj deo foruma , ne zelim da gledam temu a u njoj da ne mogu da pisem slobodno i o normalnim stvarima .

Aj sad lepo napisi @leonsifu zasto ti to potrebno da ometas FM , nek se malo bar suzdrze moderatori od nepotrebnog LOK zakljucavanja teme , lepo pise da ce se ponavljati ovako nesto , a vi gospodo necete uvek moci da zakljucavate , nocu treba da se spava , ja ne mogu i necu jer zivim u ne zdravoj okolini !
Ocigledno neki ljudi imaju potrebu za ometanjem , to su vrlo ne saljive odluke , mozda i sigurno neobrazovanje pojedinih , ima ih dosta , kad zakljucate nesto sto i nije potrebno tad nastaje problem , vas je forum tako ce i biti ali ima i drugih foruma , meni je ovaj sasvim ok , ali malo bar da vidimo komentar sta covek zeli sa tim . Mozda ima neki problem ...
 
0

yu1ny
Beograd KN04ET

Moderator
Član broj: 85832
Poruke: 1793
*.adsl.eunet.rs.



+13 Profil

icon Re: Ometac FM talaasa fabricki ili sema za samogradnju18.01.2010. u 09:40 - pre 173 meseci
Ako krenemo da moderatori po forumu izigravaju "policajce" gde će nam kraj biti...? Cilj je (valjda?) da se međusobno tehnički pomažemo a svi dobro znamo koje vrste tema ipak! nisu za Elitesecurity.

Po hiljadu puta da ponovim, Elitesecurity je tako veliki i kvalitetan forum da ne može sebi da dozvoli teme poput ove kojom se, priznaćete, krše i pravila foruma (koje, btw. retko ko pročita) a zalazi se i u domen kršenja pozitivnih zakonskih propisa.

Verujem da je nekima tema interesantna, ali ima toliko drugih mesta na kojima se o tome može razgovarati.
 
0

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: Ometac FM talaasa fabricki ili sema za samogradnju
(Zaključana tema (lock), by yu1ny)

[ Pregleda: 4309 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.