Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 7

[es] :: Windows drajveri :: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 7

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11444 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

miroslav29070902
Miroslav Stamenkovic
Nis,Srbija

Član broj: 247247
Poruke: 164
93.86.8.*

Sajt: https://www.facebook.com/..


Profil

icon Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 715.01.2010. u 17:49 - pre 172 meseci
ljudi pomozite mi kako da nadjem drajver wirelessa za windows 7 skoro sam uzeo novi broj fixnog ovi bezicni ne znam kako se zove i wireless internet uz prikljucak ali nece da radi na windows 7 nece da se konejtuje zvao sam 0800100100 podrsku za internet rekli su mi da moj drajver {HUAWEI FWT Wireless modem driver} ne radi na vindows 7 gde da nadjem taj drajver molim vas pomozite.

[Ovu poruku je menjao miroslav29070902 dana 16.01.2010. u 00:03 GMT+1]
 
Odgovor na temu

I AM BORGS
šef na meteorološkoj stanici i bivši
TV serviser
collective in space

Član broj: 145850
Poruke: 860
188.125.13.*



+16 Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 717.01.2010. u 17:00 - pre 172 meseci
citam i nemogu da verujem da se niko od 37 pregleda nije javio cak ni moderator ili supermoderator - ili nece ili neznaju ili ih nije briga !!!!!! nasao sam da bi to trebala biti firma OPTOIN iz irske pogledaj na toj stranici ima tamo i za win 7.
pogledaj jos kod svog operatera driver za vistu ,trebalo bi da radi i na visti i na 7.
i trece pogledaj na t- mobile hr mozda tamo ima podrska za tvoj wireless -vidio sam tamo neke huawei uredjaje i podrsku .
nadam se da sam pomogo - srdacan pozdrav!!!!
we are borg- resistance is futile.
vremenska prognoza : Bog zna , a ljudi pogađaju ( prognoziraju )
Moje je ime šef tamne strane mjeseca,gospodar muha,ljubavnik kurvi i kraljica....
 
Odgovor na temu

miroslav29070902
Miroslav Stamenkovic
Nis,Srbija

Član broj: 247247
Poruke: 164
93.87.204.*

Sajt: https://www.facebook.com/..


Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 717.01.2010. u 19:29 - pre 172 meseci
firma OPTOIN iz irske pogledaj na toj stranici ima tamo i za win 7

kako da nadjem tu stranicu?
 
Odgovor na temu

I AM BORGS
šef na meteorološkoj stanici i bivši
TV serviser
collective in space

Član broj: 145850
Poruke: 860
*.adsl.net.t-com.hr.



+16 Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 717.01.2010. u 19:42 - pre 172 meseci
upisi na googlu option i on ce ti sve ispisati sa reci -option. izaberi onu prvu gde imas : suport. download, windows 7 itd
we are borg- resistance is futile.
vremenska prognoza : Bog zna , a ljudi pogađaju ( prognoziraju )
Moje je ime šef tamne strane mjeseca,gospodar muha,ljubavnik kurvi i kraljica....
 
Odgovor na temu

I AM BORGS
šef na meteorološkoj stanici i bivši
TV serviser
collective in space

Član broj: 145850
Poruke: 860
*.adsl.net.t-com.hr.



+16 Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 717.01.2010. u 19:48 - pre 172 meseci
sada sam se setio !!!!ovo je 100 posto sigurno -idi na driver guide i tamo se besplatno registruj i skini driver koji ti treba !!!!
bio sam na tom sajtu i ima taj driver pa pokusaj skinuti i instalirati. pozdrav!!!!
we are borg- resistance is futile.
vremenska prognoza : Bog zna , a ljudi pogađaju ( prognoziraju )
Moje je ime šef tamne strane mjeseca,gospodar muha,ljubavnik kurvi i kraljica....
 
Odgovor na temu

I AM BORGS
šef na meteorološkoj stanici i bivši
TV serviser
collective in space

Član broj: 145850
Poruke: 860
188.125.20.*



+16 Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 717.01.2010. u 20:40 - pre 172 meseci
evo ti linkovi :http://www.driverguide.com/
http://www.option.com/ pozdrav!!
we are borg- resistance is futile.
vremenska prognoza : Bog zna , a ljudi pogađaju ( prognoziraju )
Moje je ime šef tamne strane mjeseca,gospodar muha,ljubavnik kurvi i kraljica....
 
Odgovor na temu

I AM BORGS
šef na meteorološkoj stanici i bivši
TV serviser
collective in space

Član broj: 145850
Poruke: 860
93.159.89.*



+16 Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 718.01.2010. u 21:17 - pre 172 meseci
i sta bi???? jesi sta napravio ? javi da znamo sta dalje!! moram ponovo da se osvrnem na preglede ove teme -dok se nisam javio bilo je 37 pregleda ,a kasnije za nekoliko sati " odma duplo " 70 ,svaticu to kao -- lepo sedim i citam i nek se drugi muce!!!!! pozdrav!!!
we are borg- resistance is futile.
vremenska prognoza : Bog zna , a ljudi pogađaju ( prognoziraju )
Moje je ime šef tamne strane mjeseca,gospodar muha,ljubavnik kurvi i kraljica....
 
Odgovor na temu

miroslav29070902
Miroslav Stamenkovic
Nis,Srbija

Član broj: 247247
Poruke: 164
93.86.11.*

Sajt: https://www.facebook.com/..


Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 719.01.2010. u 01:04 - pre 172 meseci
Ma nisam nasao ili nema ili ne umem a hocu da instaliram windows 7 ali mi treba drajver i baksuz nikako da nadjem.
 
Odgovor na temu

karadima
Beograd

Član broj: 231812
Poruke: 95
*.mediaworksit.net.



+7 Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 719.01.2010. u 07:43 - pre 172 meseci
Citat:
miroslav29070902: ljudi pomozite mi kako da nadjem drajver wirelessa za windows 7 skoro sam uzeo novi broj fixnog ovi bezicni ne znam kako se zove i wireless internet uz prikljucak ali nece da radi na windows 7 nece da se konejtuje zvao sam 0800100100 podrsku za internet rekli su mi da moj drajver {HUAWEI FWT Wireless modem driver} ne radi na vindows 7 gde da nadjem taj drajver molim vas pomozite.

[Ovu poruku je menjao miroslav29070902 dana 16.01.2010. u 00:03 GMT+1]




Ja bih rado pomogao coveku ali nemam pojma o cemu prica...

Da li je to onaj USB modem sto dobijas od Telekoma za njihov wireless internet (preko SIM kartice) ili je to Wireless router , ili je DSL modem , ako malo bolje definise ili opise uredjaj za koji mu trebaju drajveri onda mogu da mu pomognem, ovako mi ne vredi da cimam coveka i da ga teram po nekim sajtovima za nesto sto mu ustvari ni ne treba.



 
Odgovor na temu

I AM BORGS
šef na meteorološkoj stanici i bivši
TV serviser
collective in space

Član broj: 145850
Poruke: 860
188.125.6.*



+16 Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 719.01.2010. u 09:07 - pre 172 meseci
odi lepo na driver guide tamo se registruj -"log on" -upises svoj e-mail i neki tvoj password, kada ti vrate na tvoj e-mail potvrdu ,a to je maltene odma mozes i trebas upisati driver-- "huawei fwt wireless modem driver "onda ce ga naci tada kliknes na njega i skidas ,velicina je 2,8mb . i zip je tako da ga moras posle raspakovati. bio sam na tom sajtu i vidio da ima za vistu, a kad ima za vistu 90% ce raditi i na w7. neka ti pomogne neki drugar da skines driver.
ps: najverovatnije je to usb stick sa sim karticom. ja imam wireless usb stick sa sim karticom samo je moj stariji tip "wnw", a ovaj huawei je noviji.
ajd napravi kako sam napiso "uz neku pomoc" trebalo bi da radi ,pa javi. pozdrav!!!
we are borg- resistance is futile.
vremenska prognoza : Bog zna , a ljudi pogađaju ( prognoziraju )
Moje je ime šef tamne strane mjeseca,gospodar muha,ljubavnik kurvi i kraljica....
 
Odgovor na temu

I AM BORGS
šef na meteorološkoj stanici i bivši
TV serviser
collective in space

Član broj: 145850
Poruke: 860
188.125.6.*



+16 Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 719.01.2010. u 09:17 - pre 172 meseci
dodo bi jos nesto za karadima : kada sam preso sa xp na vistu mucio sam se vise od 6 sati tj. citavo vece da nadjem driver za tv kartu i to nisam naso na tvornickom sajtu nego na nekom drugom. ali ipak sad radi karta -sam treba truda i volje. pozz
we are borg- resistance is futile.
vremenska prognoza : Bog zna , a ljudi pogađaju ( prognoziraju )
Moje je ime šef tamne strane mjeseca,gospodar muha,ljubavnik kurvi i kraljica....
 
Odgovor na temu

miroslav29070902
Miroslav Stamenkovic
Nis,Srbija

Član broj: 247247
Poruke: 164
93.87.204.*

Sajt: https://www.facebook.com/..


Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 719.01.2010. u 09:53 - pre 172 meseci
Ja bih rado pomogao coveku ali nemam pojma o cemu prica...

Da li je to onaj USB modem sto dobijas od Telekoma za njihov wireless internet (preko SIM kartice) ili je to Wireless router , ili je DSL modem.

JA ZIVIM U OKOLINI NISA GDE NEMA USLOV ZA ADSL PA SAM MORAO DA UZMEM NOVI FIXNI BROJ ZBOG INTERNETA I UZEO SAM BEZICNI TELEFON KOJI RADI NEKAKO PREKO SATELITA KODIRAN NA TU LOKACIJU I UZ TELEFON SAM TRAZIO INTERNET I DOBIO WIRELES BEZICNI INTERNET KOJI IDE UZ FIXNI TELEFON NEMA NIKAKVA SIM KARTICA. KONTAS?



odi lepo na driver guide tamo se registruj -"log on" -upises svoj e-mail i neki tvoj password, kada ti vrate na tvoj e-mail potvrdu ,a to je maltene odma mozes i trebas upisati driver-- "huawei fwt wireless modem driver "onda ce ga naci tada kliknes na njega i skidas ,velicina je 2,8mb . i zip je tako da ga moras posle raspakovati. bio sam na tom sajtu i vidio da ima za vistu, a kad ima za vistu 90% ce raditi i na w7. neka ti pomogne neki drugar da skines driver.
ps: najverovatnije je to usb stick sa sim karticom. ja imam wireless usb stick sa sim karticom samo je moj stariji tip "wnw", a ovaj huawei je noviji.
ajd napravi kako sam napiso "uz neku pomoc" trebalo bi da radi ,pa javi. pozdrav!!!


ISTO VAZI I ZA TEBE

JA ZIVIM U OKOLINI NISA GDE NEMA USLOV ZA ADSL PA SAM MORAO DA UZMEM NOVI FIXNI BROJ ZBOG INTERNETA I UZEO SAM BEZICNI TELEFON KOJI RADI NEKAKO PREKO SATELITA KODIRAN NA TU LOKACIJU I UZ TELEFON SAM TRAZIO INTERNET I DOBIO WIRELES BEZICNI INTERNET KOJI IDE UZ FIXNI TELEFON NEMA NIKAKVA SIM KARTICA. KONTAS? A VEC SAM PROBAO NA DRIVER GUIDE I NISAM USPEO DA NADJEM,AKO TI NIJE PROBLEM NADJI I POSALJI MI NA MAIL .
[email protected]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

I AM BORGS
šef na meteorološkoj stanici i bivši
TV serviser
collective in space

Član broj: 145850
Poruke: 860
188.125.4.*



+16 Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 719.01.2010. u 10:51 - pre 172 meseci
da,da, to je adsl router. potrudit cu se pa cu ti poslat, ako uspijem, na mail!
we are borg- resistance is futile.
vremenska prognoza : Bog zna , a ljudi pogađaju ( prognoziraju )
Moje je ime šef tamne strane mjeseca,gospodar muha,ljubavnik kurvi i kraljica....
 
Odgovor na temu

I AM BORGS
šef na meteorološkoj stanici i bivši
TV serviser
collective in space

Član broj: 145850
Poruke: 860
188.125.4.*



+16 Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 719.01.2010. u 11:11 - pre 172 meseci
saljem ti driver na e-mail , i to je fwt- fixed wireless terminal. nemoj se briniti sto je za vistu ,trebo bi raditi ,ako slucajno nece moraces nazvati tvog operatera i traziti da ti pomognu naci driver pa makar i za vistu.
we are borg- resistance is futile.
vremenska prognoza : Bog zna , a ljudi pogađaju ( prognoziraju )
Moje je ime šef tamne strane mjeseca,gospodar muha,ljubavnik kurvi i kraljica....
 
Odgovor na temu

I AM BORGS
šef na meteorološkoj stanici i bivši
TV serviser
collective in space

Član broj: 145850
Poruke: 860
188.125.4.*



+16 Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 719.01.2010. u 11:54 - pre 172 meseci
neda mi gmail da posaljem driver jer ima exe fajl. pokusacu nekako drukcije ili ces morati sam da se potrudis - vidicu sta mogu.
we are borg- resistance is futile.
vremenska prognoza : Bog zna , a ljudi pogađaju ( prognoziraju )
Moje je ime šef tamne strane mjeseca,gospodar muha,ljubavnik kurvi i kraljica....
 
Odgovor na temu

glackop
Le.

Član broj: 168452
Poruke: 1143
*.ninet.rs.



+26 Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 719.01.2010. u 12:10 - pre 172 meseci
Ja koliko vidim jos uvek se niste razumeli,on ocigledno ima CDMA fiksni tel,tako da to nema nikakve veze sa ADSL modemima,i jos da potvrdimo:Uredjaj je malo glomazniji nekih 20x20x5 cm,na njemu je pendrek antena od oko 20.cm i ima cetri zute lampice koje pokazuju jacinu prijemnog signala,takodje imas prikljucke za dva telefona i naravno za napajanje i to je to,jel da?
 
Odgovor na temu

karadima
Beograd

Član broj: 231812
Poruke: 95
*.mediaworksit.net.



+7 Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 719.01.2010. u 12:19 - pre 172 meseci
Citat:
I AM BORGS: neda mi gmail da posaljem driver jer ima exe fajl. pokusacu nekako drukcije ili ces morati sam da se potrudis - vidicu sta mogu.




zipuj taj exe pajl i rename-uj ga u nesto.zi_ (umesto p na kraju stavi donju crtu i moci ces da ga posaljes) pa neka ga covek samo opet rename-uje u .zip i neka ga otpakuje...


Ja se nadam da ono gore sto si meni napisao nije neko guranje prsta u oko zbog mog nepomaganja. Ako neko procita onu gore recenicu koju je on napisao za fixni bezicni telefonski broj (parafraziram) i bude mu jasno, svaka cast... ja nisam cuo jos za fixni bezicni broj telefona kod nas... nisam ni znao da su to poceli kod nas da furaju :)

Ja se unapred izvinjavam ako sam nekoga uvredio mojim neznanjem.


P.S.
@miroslav29070902 Ako vec imas taj uredjaj , okreni ga naopako , imas etiketu sa tacnim nazivom modela pa bih te molio da mi napises ovde to sto pise na etiketi... hvala unapred


pozz

 
Odgovor na temu

karadima
Beograd

Član broj: 231812
Poruke: 95
*.mediaworksit.net.



+7 Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 719.01.2010. u 12:42 - pre 172 meseci
[url] http://www.huawei.com/mobilewe...oc/list.do?type=-1&id=4181[/url]



evo ti link ka strani sa drajverima za tvoj uredjaj ....


Skini za XP i za Vistu pa vidi koji ce bolje da radi , mada pretpostavljam da vec imas za XP ...


Koliko sam ja video ONI su totalni debili pa ces da se nacekas dok se pojave drajveri za Windows 7 od strane Huawei-a posto im je trebalo dosta vremena da izbace za Vistu.


 
Odgovor na temu

I AM BORGS
šef na meteorološkoj stanici i bivši
TV serviser
collective in space

Član broj: 145850
Poruke: 860
188.125.2.*



+16 Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 719.01.2010. u 14:49 - pre 172 meseci
slazem se sa karadima, odi na taj huawei sajt i skini driver!!!!
ps: nema nikake uvrede karadima i (ovo je jednostavnije nego da zipujem)
pozdrav!!!
we are borg- resistance is futile.
vremenska prognoza : Bog zna , a ljudi pogađaju ( prognoziraju )
Moje je ime šef tamne strane mjeseca,gospodar muha,ljubavnik kurvi i kraljica....
 
Odgovor na temu

miroslav29070902
Miroslav Stamenkovic
Nis,Srbija

Član broj: 247247
Poruke: 164
93.87.245.*

Sajt: https://www.facebook.com/..


Profil

icon Re: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 719.01.2010. u 22:30 - pre 172 meseci
Ja koliko vidim jos uvek se niste razumeli,on ocigledno ima CDMA fiksni tel,tako da to nema nikakve veze sa ADSL modemima,i jos da potvrdimo:Uredjaj je malo glomazniji nekih 20x20x5 cm,na njemu je pendrek antena od oko 20.cm i ima cetri zute lampice koje pokazuju jacinu prijemnog signala,takodje imas prikljucke za dva telefona i naravno za napajanje i to je to,jel da?


TO JE TO.


vec sam probao na www.huawei.com i nisam nasao.




A ispod uredjaja pise "huawei ets 1001
subband A C D
S\N:f2wsc108a3100223
ESN:0d3cbf98

huawei technologies co. ltd made in china"

zvao sam telekom i pitao za drajver i rekli su mi da postoji jedan jedini drajver [ovaj sto ja imam] za windows i vistu danas sam oprt ubacio windows 7 i probao
sve i svasta i naravno NECE i onda sam vratio windows sp2.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Huawei Wireless ets1000 drajveri za windows 7

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11444 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.