Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zavrsni dio izrade prezentacije...trebaju mi vasi komentari,sugestije, prijedlozi

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Zavrsni dio izrade prezentacije...trebaju mi vasi komentari,sugestije, prijedlozi

[ Pregleda: 4005 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bokacbl
Negdje tu....

Član broj: 10877
Poruke: 182
*.dialup.blic.net



Profil

icon Zavrsni dio izrade prezentacije...trebaju mi vasi komentari,sugestije, prijedlozi04.01.2004. u 21:37 - pre 247 meseci
Pozdrav,

Evo upravo zavrsavam jos jednu prezentaciju pa s obzirom da imam dosta posla oko pripreme materijala za sajt, zelio bih da to vrijeme iskoristim da doradim dizajn sajta....

adresa sajta:

http://www.ksrs.net/savez.php

Napomena(Neki linkovi ne rade neki ne, to je zbog trenutnog definisanja organizaciej sajta s obzirom na kolicinu podataka...)
Sajt jos nije zvanicno postavljen....

Hvala unaprijed
The only place success comes before work is in the dictionary.
 
Odgovor na temu

NikolaVeber
NikolaVeber
neradnik na porodiljskom bolovanju
Karlsruhe

Član broj: 5115
Poruke: 1254
*.ptt.yu

Jabber: nikolaveber@jabber.org
ICQ: 121532865


Profil

icon Re: Zavrsni dio izrade prezentacije...trebaju mi vasi komentari,sugestije, prijedlozi04.01.2004. u 21:45 - pre 247 meseci
Meni bode oci to sto je ona linija ispod linkova na pocetnu i kontakt prava, a ispod nje je ona krivina... inace mi se svidja.
Pop Servis "Paradise Tours"
Java User Group Karlsruhe
IT Dan - Srbija

Officer, I saw the driver who hit me - his name was Johnny Walker.
 
Odgovor na temu

_igor
BANJA LUKA

Član broj: 14140
Poruke: 106
*.dip.urc.bl.ac.yu



+1 Profil

icon Re: Zavrsni dio izrade prezentacije...trebaju mi vasi komentari,sugestije, prijedlozi06.01.2004. u 00:31 - pre 246 meseci
Svidja mi se..

Jedino bi mogao ubaciti koju sliku... :)
potpis ?!
 
Odgovor na temu

bokacbl
Negdje tu....

Član broj: 10877
Poruke: 182
*.urc.rs.ba



Profil

icon Re: Zavrsni dio izrade prezentacije...trebaju mi vasi komentari,sugestije, prijedlozi06.01.2004. u 08:16 - pre 246 meseci
Citat:
_igor:
Svidja mi se..

Jedino bi mogao ubaciti koju sliku... :)


Ma u pravu si ali trenutno nemaju nikakvih slika koje bih postavio ali ovih dana trebam da dobijem jos neke materijale pa se nadam da ce biti i nekih slika...

Slazem se sa komentarom...
The only place success comes before work is in the dictionary.
 
Odgovor na temu

bokacbl
Negdje tu....

Član broj: 10877
Poruke: 182
*.urc.rs.ba



Profil

icon Re: Zavrsni dio izrade prezentacije...trebaju mi vasi komentari,sugestije, prijedlozi06.01.2004. u 08:18 - pre 246 meseci
Citat:
NikolaVeber:
Meni bode oci to sto je ona linija ispod linkova na pocetnu i kontakt prava, a ispod nje je ona krivina... inace mi se svidja.


U pravu si i ja kada malo bolje pogledam.. mozda i ta linija tu ne odgovara...
moracu da je sredim....

The only place success comes before work is in the dictionary.
 
Odgovor na temu

bokacbl
Negdje tu....

Član broj: 10877
Poruke: 182
*.dialup.blic.net



Profil

icon Re: Zavrsni dio izrade prezentacije...trebaju mi vasi komentari,sugestije, prijedlozi09.01.2004. u 18:51 - pre 246 meseci
Evo obrisao sam onu liniju i napravio novu verziju, mislim da je sada bolje....

Hvala na sugestiji NikolaVeber

Sto se tice slika njih jos nisam dobio, ali sam sajt bi trebao da bude u funkciji davanja informacija i zbog toga sam smanjio broj slika koji cu stavljati na sajt....
The only place success comes before work is in the dictionary.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Zavrsni dio izrade prezentacije...trebaju mi vasi komentari,sugestije, prijedlozi

[ Pregleda: 4005 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.