Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

naravno .. Komentari, kritike, sugestije i sl...

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: naravno .. Komentari, kritike, sugestije i sl...

[ Pregleda: 4067 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bokacbl
Negdje tu....

Član broj: 10877
Poruke: 182
*.dialup.blic.net



Profil

icon naravno .. Komentari, kritike, sugestije i sl...05.09.2003. u 19:49 - pre 250 meseci
Radim web site SKK Banjalucka Pivara(ex Borac Nektar) pa me interesuju vasi komentari....

Napomena u header-u je stavljena slika Pedje Stojakovica posto jos nema novih slika nekog iz gore navedenog kluba.....

Trenutno je dostupna samo cirilicna verzija sajta(Sajt jos nije zvanicno pusten u rad...)..

http://www.basket-2000.com/skk

Pozdrav....




The only place success comes before work is in the dictionary.
 
Odgovor na temu

Lunatic
Dusan Filipovic
nis

Član broj: 6584
Poruke: 259
62.108.100.*

ICQ: 283010555


Profil

icon Re: naravno .. Komentari, kritike, sugestije i sl...05.09.2003. u 20:44 - pre 250 meseci
nije lose
www.dnbcentrala.com
serbian dnb community
 
Odgovor na temu

Demoritus
Dušan Petrov
Beograd

Član broj: 13739
Poruke: 561
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: naravno .. Komentari, kritike, sugestije i sl...06.09.2003. u 21:55 - pre 249 meseci
ne otvara mi nista ?
"The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence."
 
Odgovor na temu

manca
N/A

Član broj: 460
Poruke: 1299
*.verat.net

Jabber: manca@elitesecurity.org
ICQ: 94432046
Sajt: www.mtldesign.co.sr


+1 Profil

icon Re: naravno .. Komentari, kritike, sugestije i sl...08.09.2003. u 10:10 - pre 249 meseci
nije lose....ali ti samo cirilica radi....tj. latinicu nece da ucita>>>

ali dobro....
dizajn nije nesto narucito los....ali ima tu nekih sitnica koje moras srediti!!!!
pre svega ubaci neki header.....za pocetak!!!
pozdrav
Keep the faith....
MTL Design Studio....
http://www.mtldesign.co.sr
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.vdial.verat.net

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: naravno .. Komentari, kritike, sugestije i sl...08.09.2003. u 12:25 - pre 249 meseci
ja bi izbacio uvodnu stranu (ono dobrodosli), i linkove za cir/lat postavio negde u header (na primer). Naravno, izbor zapamti u nekom kukiju da npr. ja ne bih svaki put morao da klikcem na latinicu... Te uvodne strane su, u principu, potpuno beskorisne...
inace sajt je sasvim ok, vrlo sablonski, ali ok...jedino ne znam sta ce ti onaj counter u levoj koloni, stvari tipa "vi se posetilac br..." su (bar meni) totalno bezveze...


Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: naravno .. Komentari, kritike, sugestije i sl...

[ Pregleda: 4067 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.