Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li bi vi ovde postavili web sajt

[es] :: Web razvoj :: Da li bi vi ovde postavili web sajt

[ Pregleda: 2514 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mladi Canke
Mladi Canke

Član broj: 182126
Poruke: 94
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.etnosuveniri.hupont.h..


Profil

icon Da li bi vi ovde postavili web sajt10.01.2010. u 20:16 - pre 173 meseci
Da li bi vi ovde postavili vas web sajt,
kao sto sam ja postavio sajt hobi sadrzaja.
Treba mi vase misljenje zbog cega nebi, bolje reci sta je po vama prednost a sta mana.

[Ovu poruku je menjao Mladi Canke dana 10.01.2010. u 21:28 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Mladi Canke dana 10.01.2010. u 21:32 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Alexxandar
Aleksandar Jovanović
Freelancer/Part time developer
127.0.0.1

Član broj: 16375
Poruke: 84
*.dynamic.sbb.rs.



+59 Profil

icon Re: Da li bi vi ovde postavili web sajt14.01.2010. u 10:02 - pre 173 meseci
Ne bih postavio sajt. Zašto?

Meni je ono sve mađarski reč ne razumem, ali pošto ti razumeš par saveta.
Ako već ideš na free hosting, imaš dosta pouzdanije free hosting sajtove, npr.: http://www.000webhost.com/, http://byethost.com/, http://www.110mb.com/ itd.

Sajt izgleda kao de je urađen u nekom online creatoru, što ne mora da bude loše, ali ovde su ti dodali gomilu reklama. Promeni Comic Sans font, pre nego što to vidi neki dizajner i poželi da te ubije. Comic sans je ok za MySpace i MSN ali tu mu je kraj
 
Odgovor na temu

Mladi Canke
Mladi Canke

Član broj: 182126
Poruke: 94
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.etnosuveniri.hupont.h..


Profil

icon Re: Da li bi vi ovde postavili web sajt14.01.2010. u 21:21 - pre 173 meseci
Pa jeste online creator, samo kucam tekst i slazem slike, slucajno sam naleteo na njega.
Nije mi ovo nista komercialno vec hobi, a ovde je sve dzabe i nema ogranicenja u kolicini. Neznam ni ja madjarski
pomaze mi Google prevodilac. Juce mi Google dodeli PageRank. Malo je zeznuto u pretrazi na SR valjda zbog
domena HU. Dali mogu da ga preregistujem na RS sigurno bi tada imao vise posete. Font, pa oni su mi
ponudili nekih sedam fontova. Mene zanima sa kojim klucnim recima mozete da me pronadjete i na kojoj stranici.
Ja sam Googlao na SR ali su slabi rezultati, a na Google web odlicni i na Yahoo odlicni od prvog dana. Tu mi
treba pomoci kako to da popravim?
 
Odgovor na temu

Mladi Canke
Mladi Canke

Član broj: 182126
Poruke: 94
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.etnosuveniri.hupont.h..


Profil

icon Re: Da li bi vi ovde postavili web sajt20.01.2010. u 09:25 - pre 173 meseci
Mogu vam reci sajt je konacno posle dva meseca usao u mirne vode. Sada u Google pretrazi
i na WEB i na SR jez. moj sajt je na prvoj ili drugoj stranici. Sada i u pretrazi (SLIKE) pronadje,
sto do sada nije bio slucaj. Izgleda da je najvise doprinelo to sto sam stavio link na nekoliko jacih sajtova.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web razvoj :: Da li bi vi ovde postavili web sajt

[ Pregleda: 2514 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.