Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

usb flash problem prazno

[es] :: Storage :: usb flash problem prazno

[ Pregleda: 2645 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vlastislav1985
B.P.

Član broj: 246565
Poruke: 33
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon usb flash problem prazno10.01.2010. u 15:01 - pre 173 meseci
Gledao sa mnogo tema ali ovaj slucaj nisam nasao... znaci imam usb flash 4Gb cruzer i dva kompa i sad sa jednog kompa ubacim bilo sta na taj flash i sve lepo prebaci ali kad ubacim u drugi komp da prebacim sadrzaj a ono nema nista a to se desava i u obrnutom slucaju sa drugog kompa na prvi, jedino znam da nije do flash memorije zato sto sam probao da prebacim sa mp3 player i isto se desava....dal neko zna u cemu je problem puno hvala ...
 
Odgovor na temu

vlastislav1985
B.P.

Član broj: 246565
Poruke: 33
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon Re: usb flash problem prazno11.01.2010. u 18:07 - pre 173 meseci
Zar niko nezna za ovaj problem??? :-(
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: usb flash problem prazno11.01.2010. u 18:39 - pre 173 meseci
Pozdrav,

pa, ja nisam siguran da sam razumeo: u kom tacno slucaju, ako mozes postupak-po-postupak, mozes da vidis sta je na flash memoriji?
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: usb flash problem prazno11.01.2010. u 19:09 - pre 173 meseci
Koliko shvacam, vlastislav ima dva racunala, i ni jedan ne vidi podatke na sticku.

Preporucio bi da pregledas racunalo protiv virusa i slicnih programa. Za dijagnostiku, uzmi neki liveCD (ubuntu, miniPE...) digni sustave na oba racunala i probaj tako testirati.

 
Odgovor na temu

vlastislav1985
B.P.

Član broj: 246565
Poruke: 33
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon Re: usb flash problem prazno11.01.2010. u 19:59 - pre 173 meseci
Znaci ovako, naprimer i ovo se desava kad odem do druga prebacim neki file na stik moj novi racunar nevidi nista na stiku a stari racunar vidi... i isto kod mene sa novog racunara prebacim file na stik, stari racunar nevidi i obrnuto ... sto se tice antivirusa imam kasperski i neki autorun remover probao sam i stime ali nista... hvala JOJO847 pokusacu da vidim sa liveCD mada sam amater sto se tice resavanja problema, javicu sta sam uradio... hvala za odgovor
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: usb flash problem prazno11.01.2010. u 21:08 - pre 173 meseci
znaci, ocito su podaci ipak fizicki prisutni na sticku, a samo je stvar sto ih tvoj komp ne vidi. Reci mi samo dali sam dobro shvatio: Ti usb stick vidis u my computeru i njemu je dodjeljen drive letter (npr E:\) ?
Ako ne, prvo odi u disk managment (desni klik na my computer i manage)i od tamo provjeri dali se stick vidi i ima li drive letter

 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: usb flash problem prazno11.01.2010. u 22:23 - pre 173 meseci
Pozdrav,

ko me tera da se mesam pa ispadnem blesav:

Citat:
vlastislav1985: ....jedino znam da nije do flash memorije zato sto sam probao da prebacim sa mp3 player i isto se desava....dal neko zna u cemu je problem puno hvala ...


moje pitanje se odnosilo na taj deo u kome autor izjavljuje da sigurno nije zbog flash memorije i zanimalo me, korak-po-korak, sta uradi da bi se uverio da nije do flash memorije. Tipujem na neki virus na flash memoriji pa me zanimalo u kojim je to slucajevima proveren taj flash.
 
Odgovor na temu

vlastislav1985
B.P.

Član broj: 246565
Poruke: 33
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon Re: usb flash problem prazno12.01.2010. u 15:59 - pre 172 meseci
Pozdrav, juce sam se mucio trazeci taj program liveCD ali bez uspecha, nigde nisam nasao download ....
Citat:
JOJO847: znaci, ocito su podaci ipak fizicki prisutni na sticku, a samo je stvar sto ih tvoj komp ne vidi. Reci mi samo dali sam dobro shvatio: Ti usb stick vidis u my computeru i njemu je dodjeljen drive letter (npr E:\) ?
Ako ne, prvo odi u disk managment (desni klik na my computer i manage)i od tamo provjeri dali se stick vidi i ima li drive letter
Jeste prisutni su ali drugi komp nevidi te podatke... Ovako posto imam dve particije na kompu jedna je C a druga je E pa kad ubacim stik on je tada H ili I ... win ga vidi i ja mogu da udem u njega ali nema nista na njemu...
Citat:
lancia88: Pozdrav,

ko me tera da se mesam pa ispadnem blesav:



moje pitanje se odnosilo na taj deo u kome autor izjavljuje da sigurno nije zbog flash memorije i zanimalo me, korak-po-korak, sta uradi da bi se uverio da nije do flash memorije. Tipujem na neki virus na flash memoriji pa me zanimalo u kojim je to slucajevima proveren taj flash.
Imam 4 stika ... mp3 player, mp4 player, 4 GB cruzer stik i usb citac kartica micro sd i svaki od njih radi isto probao sam format i ista stvar dali je to dovoljno sto sam ovako ispitao sva 4 stika nemoguce da su bas sva pokvarena ili imaju isti problem... ja sam pogledao sa kasperskim i nekim autorun remover ali ne znam dali je to dovoljno ...
 
Odgovor na temu

vlastislav1985
B.P.

Član broj: 246565
Poruke: 33
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon Re: usb flash problem prazno13.01.2010. u 22:07 - pre 172 meseci
U svakom slucaju hvala, nadam se da cu nekako resiti ovaj problem Pozz.....
 
Odgovor na temu

zekarodzer22
nemam:)
Beograd

Član broj: 245960
Poruke: 1
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: usb flash problem prazno29.01.2010. u 15:33 - pre 172 meseci
Imao sam i ja tih problema, virus je u pitanju ali da bi pristupio fajlovima moras da otvoris taj "prazan" flash i tamo gde pise npr :" E:\" da dodas ime foldera u kom su ti fajlovi i pritisnes enter. Pokusaj tako, meni je na taj nacin otvarao... Ocisti racunar od virusa...
zekaaa
 
Odgovor na temu

vlastislav1985
B.P.

Član broj: 246565
Poruke: 33
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon Re: usb flash problem prazno14.02.2010. u 23:05 - pre 171 meseci
Eto sad radi bez problema, al ne znam u cemu je bio problem... nista nisam radio i radi samo od sebe, koristim kaspersky antivirus. Hvala na odgovoru u svakom slucaju :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Storage :: usb flash problem prazno

[ Pregleda: 2645 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.