Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Wireless Ruter - Problem

[es] :: Wireless :: Wireless Ruter - Problem

[ Pregleda: 1884 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ivankoki
restoran

Član broj: 194380
Poruke: 7
212.200.65.*



Profil

icon Wireless Ruter - Problem08.01.2010. u 08:24 - pre 173 meseci
Imam Levelone wbr5400 ruter,i problem je u tome radi sve ok,i posle odredjenog vremena 5-6meseci izbaci konekciju sa wireless kartice,i vise ne mogu da se konektujem na tu mrezu.Na njega imam povezane 5 wireless kartice i 1 AP, 4 su tp link i njih izbacuje,a msi kartica i jedan AP radi,kod njih ne pravi problem!!Probao sam reset factory default ali nista mu ne znaci!!!i probao sam drugi ruter da povezem preko tih wireless kartica i one rade na drugom ruteru.I posle odredjenog vremena dok ne koristim taj Levelone ruter tj koristim drugi,i kad opet vratim levelone one rade isto tako oko 5-6meseci i opet ih izbaci i ne da im da se konektuje...(tako je radio od kad sam ga kupio) Hvala unapred
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Moderator
Član broj: 57200
Poruke: 2706
*.teol.net.



+122 Profil

icon Re: Wireless Ruter - Problem08.01.2010. u 18:38 - pre 173 meseci
Zanimljiv slucaj.
Ne pada mi na pamet nista logicno osim sto mozes da probas da postavis ap i kartice da rade u istom modu (b,g i b+g).
Ja sam imao slucaj da ap airlive 5460 nije hteo nikako da se konektuje na jedan ap provajdera dok je na sve ostale hteo.
Posle dosta vremena i mnogo isprobanih varijanti slucajno sam postavio ap da radi u b+g modu i sve je proradilo a inace je ap uvek bio u b modu jer mi je tako stabilnije radilo.
Znaci nema nikakve logike da nece da radi u b modu kad je provajderov ap podesen na b+g ali tako je bilo.
Ne kosta ne tista da probas da sve kartice i ap postavis u isti mod i najbolje b+g.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Wireless Ruter - Problem

[ Pregleda: 1884 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.