Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Slušalice za laptop

[es] :: Laptopovi :: Slušalice za laptop

[ Pregleda: 10573 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kopex
Budva

Član broj: 185297
Poruke: 186
*.crnagora.net.



+1 Profil

icon Slušalice za laptop06.01.2010. u 18:12 - pre 173 meseci
Kako da podesim laptop da slušam muziku preko slušalica.Kada priključim slušalice i dalje se čuje zvuk na zvučnicima.Pokušao sam sa nekim štelovanjem na računaru ali bez uspijeha.Laptop je marke toshiba-satellite.
Dali je moguće da ta opcija ne postoji?
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Slušalice za laptop06.01.2010. u 21:49 - pre 173 meseci
Pozdrav,

trebalo bi da se po detektovanju slusalica/zvucnika automatski iskljuci interni zvuk i prebaci na slusalice. Moguce da je u nekim slucajevima/modelima ovo drugacije, ali ja jos nisam video kod Toshibe da po defaultu tako reaguje. Cuje li se uopste zvuk na slusalicama kada ih ubodes?

Suvisno je da Te pitam da proveris da li si pogodio izlaz za slusalice a ne mikrofonski ulaz....
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.87.116.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Slušalice za laptop06.01.2010. u 22:30 - pre 173 meseci
Definitivno mora autoatski da prekine zvuk na zvucniku a ukljuci slusalice. Ali ako nece onda proveri ti cinceve koji gde ubadas, ukljuci slusalice ako imaju neko dugme, pojacaj ih pa nam javi...koji OS koristis ?
Bila je ideja kod Toshibe qosimio da se u novim modelima nalazi dugme sa prednje strane za ukljucivanje slusalica ali jos to nisam sreo u praksi


Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

kopex
Budva

Član broj: 185297
Poruke: 186
*.crnagora.net.



+1 Profil

icon Re: Slušalice za laptop06.01.2010. u 22:35 - pre 173 meseci
Koristim Windous XP.
Ne čujem nikakav zvuk na slušalicama.Probao sam da mijenjam parametre i džekove ali ništa.Probao i druge slušalice i ništa.
Dali je moguće da nema tu funkciju?Ali zašto onda ima izlaz za slušalice?Kod jednog mog rođaka kada stavi slušalice ostaje mu zvuk i na zvučnicima i na slušalicama.Kod mene nama ništa na slušalicama.
Hvala i pozdrav.
Sretno vam Badnje veče i Božić
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.87.116.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Slušalice za laptop06.01.2010. u 23:09 - pre 173 meseci
Dva resenja
Prvo je da skines najnovije drajvere za tvoj model laptop-a sa sajta proizvodjaca, ne znam koji laptop imas ali kuaj na google i nacices ofcijalni sajt i tu imas drajvere, nadji drajvere za zvucnu karticu, skini ih i instaliraj. (Toshiba, MSI, HP, ASUS...)
www.toshiba.com
www.hp.com
www.asus.com
www.msi.com

I slicni...trazi drajvere za XP
Mora da ima tu funkciju. Jel tvoj rodjak koji ima zvuk na sluskama i zvucnicima koristi Linux ili XP da resimo i njegov problem usput?

Ako ni tad ne uspes trebalo bi da u control panelu imas 'realtek hd...' opciju. Pokreni je. Potrazi karticu 'audio i/o' tu mozes da menjas podesavanja - trazi opciju 'mute.... when headphones are plugged in'

Pisi u svakom slucaju da pomognemo dalje ako treba

Hvala, takodje i tebi Sretno Badnje vece i Bozic
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

kopex
Budva

Član broj: 185297
Poruke: 186
*.crnagora.net.



+1 Profil

icon Re: Slušalice za laptop06.01.2010. u 23:13 - pre 173 meseci
Hvala.
Probaću čim prođu praznici.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

kopex
Budva

Član broj: 185297
Poruke: 186
*.dial-up.dsl.siol.net.



+1 Profil

icon Re: Slušalice za laptop03.02.2010. u 18:46 - pre 172 meseci
Oprosti što se nisam prije javio.Nisam bio u mogućnosti.
Probao sam obije tvoje preporuke ali ništa.U control panelu nije bilo ništa slično onome što si napisao.Probao sam da nađem drajveere.Mogu prije reći da nisam znao da skinem tj. da nađem te drajvere.
Moj laptop je toshiba satellite L500 EU.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Slušalice za laptop

[ Pregleda: 10573 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.