Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

After Effect : Real Time Preview

[es] :: Video produkcija :: After Effect : Real Time Preview

[ Pregleda: 2341 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ctx
Nis

Član broj: 132592
Poruke: 65
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon After Effect : Real Time Preview02.01.2010. u 22:46 - pre 174 meseci
Pa, koliko je potrebno memorije ili sta vec da bi AFTER EFFECTS mogao da uradi Real Time Preview?
Moja konfiguracija je onako, solidna... Intel i7 860, Kingston 8gb HyperX, Ati HD 3850, OS Windows 7 64bit
 
Odgovor na temu

savicsrdjan
Nis

Član broj: 152686
Poruke: 210
*.cybercity.kladovonet.com.



+2 Profil

icon Re: After Effect : Real Time Preview06.01.2010. u 13:42 - pre 173 meseci
pa kako mislis real time.. ono kad mu zviznes space... a i gledaj sve zavisi sta pustas da pregledas... npr ako pravis neke animacije sa komplikovanim blur i shine effectima u visokoj rez to jako sporo ide... probaj da ukljucis multiprocesing opciju ako vec nisi.. edit>preferances>memory&multiprocesing

 
Odgovor na temu

skype6
Sale Nikin
zrenjanin

Član broj: 249543
Poruke: 1
93.87.159.*

Sajt: www.terminatrixed.veprova..


Profil

icon Re: After Effect : Real Time Preview01.02.2010. u 18:27 - pre 173 meseci
Ako sa i7 ne moze onda ne znam sa cime moze!? Mislim da je AE jednostavno tako napravljen da ne moze u real time vremenu da radi, ali opet zavisi sta i koliko cega koristis,koliko efekata,blura,layera. On vise radi sa memorijom nego sa procesorom bar sto se tice preview-a.Sto vise memorije to brzi fps,mozda 16gb ili cak 24 gb bi mu bilo potaman u zavisnosti od kompleksnosti scene naravno.Probaj u settings da mu das sto vise memorije da koristi pa ces videti rezultate. Negde sam cuo da i profesionalne matrox kartice ne daju neke rezultate, zato su ljudi i presli na 'node' programe tipa nuke,eyeon fusion koji su jos komplikovaniji ali daju bolje rezultate.
salex
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: After Effect : Real Time Preview

[ Pregleda: 2341 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.