Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

IPTV Problem (Slika Igra, Zvuk Nema)

[es] :: Digitalna Televizija :: IPTV Problem (Slika Igra, Zvuk Nema)

[ Pregleda: 7109 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

CoolZ
Student

Član broj: 190125
Poruke: 14
77.46.169.*



+1 Profil

icon IPTV Problem (Slika Igra, Zvuk Nema)02.01.2010. u 04:00 - pre 173 meseci
Imam jedan problemcic sa IPTVom.

Ovako pre godinu dana narucio sam ADSL 0,5 MB. Kasnije je bila ta promocija i svima je ADSL bio ubrzan duplo. Sto znaci da imam 1MB ASDL (koristio sam stariji Modem, Creveno beli).

Pre par meseci podneo sam zahtev za IPTV, stigao je juce (AmiNET125) i novi ADSL Modem Pirelli (Crno crveni) ali vec 2 dana nemogu da podesim IPTV da radi pravilno.

Uputstvo sam pratio, ADSL je namesten i radi ali IPTV nikako. Slika ima ali igra pa je nemoguce gledati bilo sta, zvuk nema. Da li neko mozda zna u cemu je problem?

Televizor je Samsung, Model nije nov, star, televizor je veliki, pozadi imam prikljucak za antenu i onaj pravugaonasti deo sa bodljicama sa kojim sam konektovao AmiNET, a sa strane imam ona 3 uboda (crveni,beli i crni..audio,video).

Stvarno mi je krivo sto ne mogu da ga napravim da radi, vec 2 dana se zezam sa njim i nikako da proradi pa ako bi mi neko pomogao bio bi mu stvarno zahvalan.





 
Odgovor na temu

dmasniko
Novi Sad

Član broj: 156546
Poruke: 33
79.101.65.*



+1 Profil

icon Re: IPTV Problem (Slika Igra, Zvuk Nema)02.01.2010. u 11:40 - pre 173 meseci
Taj pravougaoni,skart, ako ga imas dva komada,probaj drugi na tv-u.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: IPTV Problem (Slika Igra, Zvuk Nema)02.01.2010. u 12:35 - pre 173 meseci
To se i meni ponekad dešava ali sam povezao sa problemima koje sam povremeno imao sa starim televizorom. Ponekad se tako ponašao kada pustim DVD plejer ali je obično trajalo par minuta i onda se sve stabilizovalo. Sada najčešće igra slika dok sa zvukom nema problema. Čak se dešava, možda je slučajno, da malo pomerim scart konektor pa da smetnje prestanu ... nekad tako traje a nekad se ubrzo vrate.

Da li postoji neko podešavanje ili je vreme da pazarim novi televizor?
 
Odgovor na temu

CoolZ
Student

Član broj: 190125
Poruke: 14
93.87.143.*



+1 Profil

icon Re: IPTV Problem (Slika Igra, Zvuk Nema)03.01.2010. u 01:20 - pre 173 meseci
Samo da javim, sada radi, problem je bio TV, uzeo sam drugi Samsung i radi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: IPTV Problem (Slika Igra, Zvuk Nema)

[ Pregleda: 7109 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.