Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tarifni dodaci -- za koliko se aktiviraju?

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Tarifni dodaci -- za koliko se aktiviraju?

[ Pregleda: 1589 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Tarifni dodaci -- za koliko se aktiviraju?01.01.2010. u 03:25 - pre 174 meseci
Zvanicni rok za aktivaciju tarifnih dodataka je 24h. Moje ranije iskustvo, od kako ne radi SMS aktivacija, jeste da se putem 789 naloga aktiviraju samo radnim danom, dakle ako se u petak popodne napise nalog, aktivacija je u ponedeljak tokom dana.

Ako bih danas, 1.1. dao nalog za aktivaciju, da li bi bio realizovan 4.jan?

Zvao sam 789 i agent je izdeklamovao da ce biti za 24h, rekao im za prethodno iskustvo, ali "ne znam ja za vase prethodno iskustvo i da li govorite istinu, rok za aktivaciju je 24h, bice vam aktivan 2.1. ako sada napisemo nalog".

Neverni Toma, pa ne verujem. Sem toga, da li se nesto promenilo ili se TD i dalje misteriozno naplacuju a ne obracunavaju, i dalje pisu reklamacije?

Ako mi aktiviraju TD SMS300 4. jan, da li ce se isti prikazati u 797 proveri stanja?
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: Tarifni dodaci -- za koliko se aktiviraju?01.01.2010. u 22:14 - pre 174 meseci
Oh, opet ti sa tarifnim dodacima.

Meni covek iz njihove poslovnice rece bolje da alalim tarifne dodatke jer im sistem ocigledno ne funkcionise ako nemam nameru da se sa njima (mtsom) sporim i nerviram svaki mesec.

Mogucnost da ce ti u toku 24h aktivirati dodatak je ravna NEMOGUCEM.

Moje iskustvo - za aktiviranje td je potrebno 5-7 dana.

Ono sto sam primetio da je najbolje resenje jeste NEDEAKTIVIRATI tarifne dodatke vec pustiti da se prenesu u sledeci mesec, jedino tako ce ih sistem pravilno tarifirati.

Prvo bi trebalo da se trose minuti/sms/mbi iz dodatka pa onda besplatni i u skladu sa tim se regularno prikazuje cene toga sto si potrosio pa posle oduzimaju.

Bar mislim da je tako bilo nekad, sad kako je, sam Bog zna ...
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Tarifni dodaci -- za koliko se aktiviraju?01.01.2010. u 22:52 - pre 174 meseci
"sad kako je, sam Bog zna"

Ovo je dobar odgovor na moje pitanje! :-)
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Tarifni dodaci -- za koliko se aktiviraju?

[ Pregleda: 1589 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.