Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji antivirus ja najbolji za korisvenje? Da nemam da se bojim kad lutam po netu?

[es] :: Zaštita :: Koji antivirus ja najbolji za korisvenje? Da nemam da se bojim kad lutam po netu?
(Zaključana tema (lock), by Dashkes)

[ Pregleda: 3112 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dushan.bajic
Dusan Bajic
Osnovna Skola, 7 razred
Bocar, Srbija

Član broj: 245184
Poruke: 2
82.117.202.*



Profil

icon Koji antivirus ja najbolji za korisvenje? Da nemam da se bojim kad lutam po netu?27.12.2009. u 00:30 - pre 174 meseci
Ja sam mnogo antivirusnih zastita koristio, prvo sam koristio ESET Smart Security koji sam apdejtovao sa Nodloginom, i sa njim sam bio najzadovoljniji, al sam zeznuo windows koji je bio registrovan, al nije kupljen, to ja ne znam kako se radi, samo znam da podignem neregistrovani windows tj piratski... I posto sam zeznuo windows morao sam da ga ja podignem, nisam ga registrovao posto kao sto rekoh ne znam kako se to radi, samo sam ga podigao neregistrovanog ( piratski)... Pa zbog toga nije hteo ESET smart security da mi dozvoli da ga instaliram, posto ja nisam toliko iskusan, isao sam po raznim forumima i citao komentare i nasao sam Avira Anitvir Personal, i nju sam instalirao, do duse nije ni ona losa, samo sam malo nesiguran, jel imate vi bolja resenja?
 
0

Dashkes

Član broj: 90973
Poruke: 845



+27 Profil

icon Re: Koji antivirus ja najbolji za korisvenje? Da nemam da se bojim kad lutam po netu?27.12.2009. u 00:40 - pre 174 meseci
Ovde mozete naci odgovor. ;)
 
0

[es] :: Zaštita :: Koji antivirus ja najbolji za korisvenje? Da nemam da se bojim kad lutam po netu?
(Zaključana tema (lock), by Dashkes)

[ Pregleda: 3112 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.