Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

U zadnje vrijeme mi se komp resetuje sve cesce kad sam na netu

[es] :: Zaštita :: U zadnje vrijeme mi se komp resetuje sve cesce kad sam na netu

[ Pregleda: 2128 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jodzewsky
Pravnik

Član broj: 215595
Poruke: 14
77.222.26.*



Profil

icon U zadnje vrijeme mi se komp resetuje sve cesce kad sam na netu09.04.2009. u 03:18 - pre 183 meseci
Imam instaliran AVG antivirus i kaze da mi je komp zašticen.Međutim,iz dana u dan on mi se resetuje kad sam na netu.Radi normalno neko vrijeme i onda PAF!Ne znam šta da uradim...
 
Odgovor na temu

Nemanja Živanović

Član broj: 212716
Poruke: 459



+4 Profil

icon Re: U zadnje vrijeme mi se komp resetuje sve cesce kad sam na netu09.04.2009. u 06:19 - pre 183 meseci
Pozdrav Jodzewsky,
Hajde da pogledamo da li je problem izazvan malware-om. Za pocetak skini program HijackThis.

Kada ga preuzmes preimenuj fajl u bilo sta npr. blabla.exe. Pokreni ga i klikni na "Do a system scan and save a logfile". Taj log fajl iskopiraj ovde da vidimo.

Napomena:Ako ti upustvo nije najjasnije pogledaj ovaj link.
 
Odgovor na temu

Jodzewsky
Pravnik

Član broj: 215595
Poruke: 14
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: U zadnje vrijeme mi se komp resetuje sve cesce kad sam na netu23.10.2010. u 00:47 - pre 164 meseci
Nemanja , izvini...toliko je vremena prošlo ,nisam ulazio na ES-u , ali i dalje mi se dešava taj problem restartovanja..možeš li mi dati novo upustvo ?
 
Odgovor na temu

ekof9

Član broj: 126138
Poruke: 753
212.200.65.*



+197 Profil

icon Re: U zadnje vrijeme mi se komp resetuje sve cesce kad sam na netu23.10.2010. u 17:00 - pre 164 meseci
Citat:
Jodzewsky: Nemanja , izvini...toliko je vremena prošlo ,nisam ulazio na ES-u , ali i dalje mi se dešava taj problem restartovanja..možeš li mi dati novo upustvo ?


Ebt,nije moguce da se patis s tim vise od godinu dana.O.o
Za pocetak bi mogao da promenis taj AV,posto je jako los.Stavi Aviru ili Avast koji su isto besplatni pa skeniraj sa njima.
Skini i Malwarebytes Antimalware,update-uj ga i skeniraj s njim.
 
Odgovor na temu

Jodzewsky
Pravnik

Član broj: 215595
Poruke: 14
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: U zadnje vrijeme mi se komp resetuje sve cesce kad sam na netu23.10.2010. u 19:26 - pre 164 meseci
Skinuo sam avast i skenirao...nije mi se dešavao od juče ovaj problem , mada sumnjam da je do toga i sumnjam da mi se neće dešavat jer sam imao i kaspersky koji mi je došao na cd uz komp i i dalje mi je to bilo...Meni je komp bio nov od kad mi se javio ovaj problem ..ali ga nisam nosio na formatiranje od kad sam ga uzeo.U svakom slučaju hvala..
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: U zadnje vrijeme mi se komp resetuje sve cesce kad sam na netu

[ Pregleda: 2128 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.