Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne mogu da otvorim svoj gmail nalog ni u jednom browser-u! :(

[es] :: Google :: Gmail :: Ne mogu da otvorim svoj gmail nalog ni u jednom browser-u! :(

[ Pregleda: 7826 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

VezeNemam
student
sarajevo

Član broj: 245148
Poruke: 4
*.teol.net.



Profil

icon Ne mogu da otvorim svoj gmail nalog ni u jednom browser-u! :(26.12.2009. u 17:48 - pre 173 meseci
Ne mogu da otvorim svoj gmail nalog ni u jednom browser-u! :( Ni u Operi, Explorer-u a ni u Firefox-u. Stalno izbacuje neku poruku da je prekinuta konekcija, ili neku gresku. Pomazite! Unaprijed zahvalna!
 
Odgovor na temu

koska
London, UK

Član broj: 987
Poruke: 823
79.101.172.*



+61 Profil

icon Re: Ne mogu da otvorim svoj gmail nalog ni u jednom browser-u! :(26.12.2009. u 18:07 - pre 173 meseci
Desava se GMailu ponekad to. Verovatno ce da nestane samo od sebe.

Probaj da obrises kesh. Ili instaliraj Chrome.
 
Odgovor na temu

VezeNemam
student
sarajevo

Član broj: 245148
Poruke: 4
*.teol.net.



Profil

icon Re: Ne mogu da otvorim svoj gmail nalog ni u jednom browser-u! :(26.12.2009. u 18:11 - pre 173 meseci
E, ovo vec traje nekih 5 dana i izbrisala sam kesh i kolacice ali opet isto. :/
 
Odgovor na temu

VezeNemam
student
sarajevo

Član broj: 245148
Poruke: 4
*.teol.net.



Profil

icon Re: Ne mogu da otvorim svoj gmail nalog ni u jednom browser-u! :(26.12.2009. u 18:14 - pre 173 meseci
I jos nesto, mogu ga otvoriti sa drugog racunara.
 
Odgovor na temu

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.rs.



+15 Profil

icon Re: Ne mogu da otvorim svoj gmail nalog ni u jednom browser-u! :(28.12.2009. u 17:58 - pre 173 meseci
Da li sa svog računara ne možeš da se uloguješ samo na Gmail ili ne možeš racimo ni na YouTube itd?
Interesuje me jer sam pre par dana kod prijatelja pimetio takav problem na računaru. Kod njega nije mogla da se otvori nijedna stranica koja je https (sigurna veza, otvara se obično tamo gde treba da kucaš svoje podatke). Browseri su mu radili sasvim normalno sa http stranicama, ali to je bilo sve. Očistio sam mu računar sa dva antivirusa u koja najviše verujem i svaki je imao šta da odradi. Međutim, problem je ostao. Google-aj: "unable to browse https pages" i slične formulacije (pod uslovom da ti je problem identičan kao ovaj koji sam opisao). Upravo sam to ukucao i Google mi je izbacio 109 miliona rezultata koji odgovaraju kriterijumu pretrage... u svemu tome mora se naći nešto korisno.
 
Odgovor na temu

VezeNemam
student
sarajevo

Član broj: 245148
Poruke: 4
*.teol.net.



Profil

icon Re: Ne mogu da otvorim svoj gmail nalog ni u jednom browser-u! :(28.12.2009. u 18:52 - pre 173 meseci
E, ovako... Mogu sve ostale stranice, sve ostalo funkcionise... Npr, na drugom racunaru mi se desilo jednom da ne mogu pristupiti GMail-u, ali sam obrisala cashe i cookies i sve je poslije bilo normalno. A kada sam to isto probala na ovom prvom :), nista se nije desilo :/. I jos nesto... Neposredno prije ovog problema sam imala frku sa virusom Rogue kog sam pokupila ali sam ga uspjela ukloniti sa nekim Anti-Malware. Eto, nadam se da sam ti uspjela docarati problem jer sam ja nova u svemu ovome. :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Google :: Gmail :: Ne mogu da otvorim svoj gmail nalog ni u jednom browser-u! :(

[ Pregleda: 7826 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.