Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pogrešno prikazivanje Joomla sajta u IE7

[es] :: Web aplikacije :: Pogrešno prikazivanje Joomla sajta u IE7

[ Pregleda: 1483 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

A_c_a

Član broj: 90452
Poruke: 14
77.46.188.*



Profil

icon Pogrešno prikazivanje Joomla sajta u IE722.12.2009. u 14:58 - pre 174 meseci
Pozdrav svima na forumu!

Imam problem sa prikazavanjem Joomla sajta u IE7.
Naime, u Mozilli sve radi ispravno, dok prilikom prikazivanja u IE7 prikazuje drugačiji raspored slika, ispisuje komentare iz koda ispod i iznad slika, a u pojedenim člancima i ne prikazuje slike. Da li je potrebno prepraviti neki .css fajl ili nesto drugo uraditi? Konkretno, koristio sam template rhuk milkyway, koji se instalira prilikom instalacije Joomla 1.5, a nikakav dodatni modul niti dodatak nisam naknadno instalirao.
Postoji li neko rešenje za ovaj problem?

Hvala unapred!
 
Odgovor na temu

Xarios

Član broj: 127199
Poruke: 118
*.tel.net.ba.



+1 Profil

icon Re: Pogrešno prikazivanje Joomla sajta u IE724.12.2009. u 03:37 - pre 174 meseci
AKo ti je problem u CSS, onda definitivno trebaš napravit (izkodirat) CSS koji je prilagođen IE-u i postavit "račvu".

Odnosno trebaš imati posebno css za firefox i za IE i uz račvu browser će učitavat css koji je njemu pogodan i nema deformacija.

Račva:
Code:

<!--[if IE 7]>
<link href="/templates/gk_musictop/css/ie7_css.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
<![endif]-->

 
Odgovor na temu

A_c_a

Član broj: 90452
Poruke: 14
109.93.218.*



Profil

icon Re: Pogrešno prikazivanje Joomla sajta u IE728.12.2009. u 15:18 - pre 174 meseci
Izvinjavam se zbog kašnjenja sa odgovorom.
Hvala za ponuđeno rešenje, problem sam uspeo da rešim nakon što sam instalirao JCE editor, kroz koji sam unosio slike u članke, jednostavnim copy/paste kroz odgovarajući dijalog prozor, koji se pri tom otvara.
Pozdrav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Pogrešno prikazivanje Joomla sajta u IE7

[ Pregleda: 1483 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.