Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako instalirati Windows na USB flash

[es] :: Windows desktop :: Kako instalirati Windows na USB flash

[ Pregleda: 13497 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

digisat
Petar Pan
Beograd

Član broj: 9759
Poruke: 361
91.148.86.*



+13 Profil

icon Kako instalirati Windows na USB flash21.12.2009. u 00:08 - pre 174 meseci
Imam jedno pitanje da vidimo kako da uradimo sledece, a to je kako instalirati windows xp ili neki drugi NA USB FLASH od 8 gb ili 16 gb.

Sad ce se neko pitati pa zasto to raditi ili nesto slicno. Ja da pitam kolko vam se puta desilo da vam otkaze HDD ili sam windows a da niste u mogucnosti tako brzo da uradite reinstalaciju novog windows-a ili da uradite brzo beckup slika, fajlova i ostalog a treba vam pod hitno windows i internet i slicno.

Bez obzira da li nekome izgelda cudno da se OS instalira na USB, ja i naj verovatnije jos neko je mozda dosao na ovakvu ideju ali kad probate da realizujete ovu ideju nailazite na probleme, zato sam ja ovde postavio upit pa da li neko zna kako ovo resiti.

Znam da postoje windows-i koji se mogu instalirati sa USB na HDD ali ovde je instalacija windowsa u potpuno drugcijem pravcu nego sto je do sada nama poznat pravac sa CD na HDD ovde instalacija treba da bude sa CD NA USB FLASH hvala na svakoj pomoci.
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: Kako instalirati Windows na USB flash21.12.2009. u 00:11 - pre 174 meseci
http://www.liliputing.com/2008...ndows-xp-on-mini-note-usb.html
 
Odgovor na temu

despot77
despot77
Republika Srpska

Član broj: 147658
Poruke: 441



+14 Profil

icon Re: Kako instalirati Windows na USB flash21.12.2009. u 07:22 - pre 174 meseci
Pa to za šta bi temi trebao taj USB windows možeš odraditi i sa "Hiren`s Boot CD" pored toga što ima mogućnost dizanja "mini XP" u live režimu ima još mnogo korisnog alata: Partition Tools, Backup Tools, Recovery Tools, Testing Tools, RAM (Memory) Testing Tools, Hard Disk Tools, System Information Tools, MBR (Master Boot Record) Tools, BIOS / CMOS Tools, MultiMedia Tools, Password Tools, NTFS (FileSystems) Tools, Browsers / File Managers, ...
,
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
77.46.221.*



+12 Profil

icon Re: Kako instalirati Windows na USB flash21.12.2009. u 07:42 - pre 174 meseci
Nedavno je bilo reči o tome u ovoj temi
"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
 
Odgovor na temu

Iksi
ivan Kostov
koordinator informatickog centra za
slepe, Medicinska skola
Beograd

Član broj: 44520
Poruke: 1558
*.com
Via: [es] mailing liste

ICQ: 2147483647


+12 Profil

icon Re: Kako instalirati Windows na USB flash21.12.2009. u 15:54 - pre 174 meseci
samo jedno pitanje, Postoji li mogucnost integracije svih sound driver-a u
ovakav windows?
Ovo mi je jako bitno. Inace ovakav win mi je potreban za vrlo specificnu
namenu i hirens boot cd ne vrsi posao.
Thanks
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Kako instalirati Windows na USB flash

[ Pregleda: 13497 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.