Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Masinstvo(iskustva,preporuke,zarada)

[es] :: Vodič za posao :: Masinstvo(iskustva,preporuke,zarada)

[ Pregleda: 3046 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milosch89
milosch89
student

Član broj: 164884
Poruke: 100
147.91.203.*

Sajt: nagradneigre.blog.rs


Profil

icon Masinstvo(iskustva,preporuke,zarada)16.12.2009. u 14:57 - pre 173 meseci
Mozda ovoj temi nije ovde mesto ali kao sto je vec bilo reci u:

http://www.elitesecurity.org/t...-dipl-masinski-inzenjer-Srbiji

zanimalo bi me malo vise vasa iskustva,pre svega zbog izbora smera koji sad treba da biram...

Zainteresovan sam za informatiku u inzinjerstvu,par vas su mi rekli da nema vajde od tog smera,kazu da kad ode da se trazi posao niko to ne trazi??
Jel ima neko ko je dobro prosao sa ovim??
I ima li neko sa zavrsenim industrijskim inzinjeringom???
Zainteresovan sam za sve primedbe i savet jer treba da odlucim za smer, a najbolje mogu na od vas koji imate iskustvo??
 
Odgovor na temu

milosch89
milosch89
student

Član broj: 164884
Poruke: 100
147.91.203.*

Sajt: nagradneigre.blog.rs


Profil

icon Re: Masinstvo(iskustva,preporuke,zarada)17.12.2009. u 10:24 - pre 173 meseci
Ajde ljudi.....
Kakav je zivot masinaca u Srbiji?!?!?
 
Odgovor na temu

smsoft
Kraljevo

Član broj: 118585
Poruke: 390
*.dynamic.sbb.rs.



+80 Profil

icon Re: Masinstvo(iskustva,preporuke,zarada)17.12.2009. u 14:55 - pre 173 meseci
Pa kakva nam je masinska industrija, od masinstva ces se slabo `leba najesti u Srbiji,
osim ako nemas ludu srecu....
"With SM Soft, one's never alone."
 
Odgovor na temu

zlatovcanin
battenfeld

Član broj: 256846
Poruke: 1
84.115.25.*



Profil

icon Re: Masinstvo(iskustva,preporuke,zarada)08.04.2010. u 10:23 - pre 170 meseci
veliki pozdrav svima vama!

ja sam zavrsio visu masinsku skolu u austriji.interesuje me dali je moguce da se sa visom masinskom diplomom zatrazi zvanje inzenjera u srbiji i kako to funcionise.

hvala vam puno na vasim odgovorima.
 
Odgovor na temu

Voodoo_master

Član broj: 161899
Poruke: 110
62.218.20.*



+7 Profil

icon Re: Masinstvo(iskustva,preporuke,zarada)08.04.2010. u 13:53 - pre 170 meseci
Ako nisi rukovodilac racunaj na maximum maximuma 600-700EUR mesecno.
 
Odgovor na temu

Srdjan Marinkov

Član broj: 38417
Poruke: 214



+3 Profil

icon Re: Masinstvo(iskustva,preporuke,zarada)13.04.2010. u 17:42 - pre 169 meseci
Citat:
zlatovcaninja sam zavrsio visu masinsku skolu u austriji.interesuje me dali je moguce da se sa visom masinskom diplomom zatrazi zvanje inzenjera u srbiji i kako to funcionise.

šta si ti neki rodoljub, pa rešio da se vratiš u Srbiju?! :)

to da odeš na neku višu školu u Srbiji i da priložiš svoju diplomu, pa oni da ti izdaju našu, to čisto sumnjam da može bez polaganja razlike ispita i da te dobro "izuju" za jedno soma-dva €. A da dođeš sa austrijskom diplomom više škole i tražiš posao, možda se i zaposliš u nekoj privatnoj firmi, ako ispunjavaš ostale uslove koji se pre svega odnose na radno iskustvo, tako da ti tu diploma škole i ne igra neku veliku ulogu. e sad, postoji tu jedan drugi problem, a to je što u mašinskoj branši u Srbiji salbo ima posla, a tamo gde ga ima potrebni su, uglavnom, ili majstori (III stepen) ili inženjeri (VII stepen).

nego ti lepo, traži u Austriji posao, a ako ne možeš da nađeš, onda ti je boje da negde pereš sudove, čistiš sneg, kosiš travu ili sl. ovde se ne vraćaj!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Masinstvo(iskustva,preporuke,zarada)

[ Pregleda: 3046 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.