Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

CD rom i CD/RW ne vide medijum

[es] :: Storage :: CD rom i CD/RW ne vide medijum

[ Pregleda: 2456 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

arecibo
Hrvatska

Član broj: 17048
Poruke: 148
*.cmu.carnet.hr

Sajt: localhost


Profil

icon CD rom i CD/RW ne vide medijum30.12.2003. u 15:15 - pre 247 meseci
Imam cd-rom i cd recorder rw i od pred par dana ni jedan niti drugi mi ne prepoznaju cd, RW mi uopce ne registrira cd a cdrom mi se se zaledi pa nakon par trenutaka(sati) i to ako se ne srusi explorer.exe mi javlja da nema cd-a u drive-u. Kada snimam cd na RW nama problema... u cemu bi mogao da bude problem, vrlo mi je hitno, ako se tako nastavi cu da ga iscupam zajedno sa svim kablovima i lansiram kroz prozor (windowse) :( **bem mu jarca

Dali bi trebalo nesto cistiti... ovo ono recite bilo sta jer mi je vrlo hitno!

Pozdrav i happy new year!
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
*.vdial.verat.net

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: CD rom i CD/RW ne vide medijum31.12.2003. u 21:57 - pre 247 meseci
Izvadi oba uređaja, izbriši ih iz liste hardvera ako ostanu, pa ih posle vrati. Ako pet ne budu radili, otvori ih i očisti sočiva.
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

Nemanja Jakovljevic

Član broj: 940
Poruke: 707
*.ptt.yu



+39 Profil

icon Re: CD rom i CD/RW ne vide medijum01.01.2004. u 12:03 - pre 247 meseci
ako i to ne radi, onda ocisti windows... i onda reinstall (posluzice i neki linux)
Nemanja Jakovljevic
 
Odgovor na temu

ADRENALIN

Član broj: 17952
Poruke: 278
*.telekom.yu



Profil

icon Re: CD rom i CD/RW ne vide medijum02.01.2004. u 02:14 - pre 247 meseci
Probaj iz dosa da procitas disk.Za to su ti potrebni drajveri za CD koji rade pod dosom,a najbolje bi bilo da imas i boot-abilnu disketu.Ako nemas drajvere kazi da ti posaljem.
 
Odgovor na temu

arecibo
Hrvatska

Član broj: 17048
Poruke: 148
*.cmu.carnet.hr

Sajt: localhost


Profil

icon Re: CD rom i CD/RW ne vide medijum02.01.2004. u 09:50 - pre 247 meseci
Hmm... vrlo zanimljivo, evo sto sam uradio; imao sam problema sa win pa sam ga na novo instalirao(upgrade), odmah sam oba drive-a deinstalirao pa nanovo instalirao i cd-rom se sada vrti kao lud, prije nije mogao nikako da se zavrti do max. brzine, ubacio sam par cd-a sa audio, data mp3,boot... i sl. i nema nikakvih problema, nema zastoja, nista, moze lijepo da se krecem kroz foldere.
Zatim sam ubacio 2 cd-a koje sam narezao pred par dana (bas kada su poceli problemi) mp3 i cd-rom mi nije mogao da otvori niti jedan cd, zaledio bi se pa javljao da nema medijuma u drive-u, smijesno :( ... zatim sam opet ubacio one iste cd-e od prije i sve radi normalno?
I sad se ja pitam sta je to Nero snimao 15 minuta kada na cd-u nema ni bita, i da stvar bude jos zanimljivija i Nero sam kaze da je cd prazan ili da ga treba ubaciti?
Mozda bi trebao reinstalirati nero, probat cu, jer tesko mi je vjerovati da nesto ne valja sa cd-ima (TDK CD-R d-view 700mb), a kupit cu danas jos neke cd-e pa cu da vidim ko je tu uljez :), al nesto mi zaista ne stima sa tim cd-ima, a kao sto kazem sta je to nero onda snimao 10-15 min.?
 
Odgovor na temu

[es] :: Storage :: CD rom i CD/RW ne vide medijum

[ Pregleda: 2456 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.