Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko pravljenja web sajta za u adobe dreamweaver 8

[es] :: Web dizajn i CSS :: Pomoc oko pravljenja web sajta za u adobe dreamweaver 8

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 10078 | Odgovora: 40 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Deniz

Član broj: 39173
Poruke: 257
212.200.65.*



Profil

icon Re: Pomoc oko pravljenja web sajta za u adobe dreamweaver 810.06.2011. u 18:55 - pre 155 meseci
Video sam da si imao problem da stavis sliku preko slike kao i to da podesis da sajt izgleda isto u svim rezolucijama. I ja imam slican problem.
Naime problem mi je bio da postavim tekst, slike i druge linkove preko nekih slika.
To sam otklonio tako sto sam te druge slike, tekstove i linkove odradio u layer modu i postavio ih preko prethodnih. Medjutim javlja se nevolja sto to sada u razlicitim rezolucijama izgleda razlicito, odnosno dolazi do pomeranja tog sloja koji sam radio u Layer modu u odnosu na ostatak sajta koji sam radio tabelama tako da sajt izgleda potpuno razbucano na nekim drugim rezolucijama i monitorima.

Moze li mi neko pomoci kako da nastelujem te divove koje sam radio u layer modu da prate ostatak stranice na svim rezolucijama ili pak mozda to sve odradim u tabelama?!!

Hvala unapred na odgovoru i lep pozdrav...
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Pomoc oko pravljenja web sajta za u adobe dreamweaver 8

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 10078 | Odgovora: 40 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.