Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

compiz problemi i kako sačuvati podešavanja

[es] :: Linux aplikacije :: compiz problemi i kako sačuvati podešavanja

[ Pregleda: 1152 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gille
Žilijendragomije
Arandjelovac

Član broj: 16209
Poruke: 23
93.87.133.*



Profil

icon compiz problemi i kako sačuvati podešavanja05.12.2009. u 17:50 - pre 174 meseci
Pozdrav, instalirao sam eeebuntu na svoj asus eeepc. Otprilike sve radi lepo osim što kad pokrenem firefox nedostaje mi ona traka na vrhu prozora na kojoj se nalaze minimize, maximize i close.To mi prestavlja veliki problem jer je najčešće po pokretanju firefoxa prozor umanjen.
Primetio sam da kada pokrenem compiz aplikaciju pa odem na select window menager i izaberem compiz pa opet uradim isto ali sad izaberem metacity vrati mi se pomenuta traka. Međutim problem nije rešen jer to moram da uradim svaki put kad upalim računar.
Takođe imam problem jer računar neće da mi zapamti podešavanja kada odem na visual effect i izaberem normal. Sve funkcioniše dok se ne ugasi računar. Kada ponovo upalim računar podešavanja nisu zapamćena.
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
93.86.6.*

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: compiz problemi i kako sačuvati podešavanja05.12.2009. u 18:17 - pre 174 meseci
Instaliraj fusion-icon, ccsm i compiz-decorator-gtk , preko fusion-icon-a mozes lepo nadesiti podesavanja vezana za compiz...
make love - !war
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux aplikacije :: compiz problemi i kako sačuvati podešavanja

[ Pregleda: 1152 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.