Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek
(TOP topic, by Slobodan Milivojevic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 53099 | Odgovora: 128 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

Član broj: 147164
Poruke: 1532
93.87.108.39

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek04.12.2009. u 12:28 - pre 174 meseci
@karađorđe

Reci mi samo da nisi video one 066 tarifne profile kod MTS-a? I tamo imaš i megabajte i mms poruke uračunate.

Jeste u startu manje besplatnih minuta, za nešto jeftiniju pretplatu (MTS=1000 sa PDV-om; VIP=990 bez PDV-a - obojica bez PUMT-a), ali zato, na istoj ceni profila, posle potrošenih besplatnih minuta:

-svaki razgovor je minimum za dinar jeftiniji (uspostava je 2.9 kod MTS-a, a i obračun je 60+1)
-SMS je kod MTS-a 0.66, kod VIP-a 2.4
-MMS je kod MTS-s 0.66, kod VIP-a 10
-prenos podataka je 2 din/MB, kod VIP-a 4 din/MB

...plus, kod MTS-a možeš da odeš čim raskineš ugovor, platiš račun i ideš - kod VIP-a em ne možeš prva 3 meseca, em raskidanje ugovora traje 3 meseca.... to je, po meni, onaj najbezobrazniji deo.
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

desert_eagle
Beograd

Član broj: 230977
Poruke: 15
79.101.149.*



+1 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek04.12.2009. u 13:10 - pre 174 meseci
@newtesla
ja pogledao sajt upravoi iz onoga sto sam video poredjenje je sledece,
Vip u postpaid 325 daje za 990 din bez pdv-a, 325 minuta, 1000 min za vip posle istrosenih za sve mreze, 325 sms/mms, i 325 mb,
mts na 066 daje za 1000 sa pdv-om din, 250 min za sve, 250 sms, 250 mms, 250 mb,
cena posle istrosenih minuta je 5.9 i kod jednog i kod drugog operatera, uspostava je kod vipa 3.9 kod mts-a 2.9, sms je kod vipa 2.4 kod mts-a je 2.9.
I nigde na sajtu mts-ovog 066 ne videh cenu sms i mms od 0.66 din koju si naveo?
Po meni povoljnost prvog paketa se ogleda u vecem broju minuta 75, takodje i vecem broju mb, kao i vecem broju sms,
i naravno 1000 min u vip mrezi uopste nije zanemarljiva cinjenica.
A izbor telefona na toj pretplati uopste nije zanemarljiv, ili uz neko minimalno ucesce od 999 din za 5230 Samsung, itd.
 
Odgovor na temu

Karađorđe
student
Beograd

Član broj: 242373
Poruke: 12
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek04.12.2009. u 13:46 - pre 174 meseci
Pa kako nisam video te 066 post paid pakete. Pa prvo sam detaljno pogledao MTS-ov sajt, računao i shvatio šta mi više odgovara. Ma daj ti mi sad navodiš cene mtsa i i vipa nakon potrošenih minuta. Pa ja sam baš i uzeo ovaj paket da te minute i poruke i mms i mb ne prelazim u okviru te pretplate koju mi daju. Za oko 3 godine koliko sam na mtsu prešao sam jedno 5-6 puta pretplatu i to za oko 100-200din. Tako da nije tu problem. Inače, kada sam zvao korisnički servis, operator mi je objasnio da ja moram da promenim broj sa 065 na 066 numeraciju, iako sam sam njihov korisnik. Znači obrni okreni za taj isti paket koji je nepovoljniji kod mtsa nego kod vipa opet bih obrni okreni morao da promenim broj. Takođe, najbitnija stvar rečeno mi je da ja i dalje mora da plaćam suludu 3g pretplatu, čak i pošto mi prestaje ugovor, a to je zato što kao uzimam produžetak ugovora na na 066broj. Mislim stvarno, ne razumem. Ma svinjarije. E sad, kako možeš da kažeš da je taj paket povoljniji nego kod vipa. Prvo kod vipa dobijaš 75min više nego kod mtsa, 75mmsa više, 75mba više nego kod MTS-a, +1000 minuta u vip mreži nakon potrošenih. Ne ulazimo u to da li na Vipu ima 3miliona ljudi ili 350hiljada ili 3 i po hilljade ljudi, kao što isto ne ulazimo u to da li u okviru tog paketa kod MTS-a ima na 066 broju ima milion, 100hiljada ili 2 hiljade ljudi. I kao prvo, pogrešno si izračunao, nije 2din mb kod MTS-a, nego je 20din mb, a kod Vipa je 40din mb. Ali opet u Vipu imaš 325mb, tako da je uopšte bespotrebno porediti. Ja samo ne znam zašto im je toliko skup 1 mb, to je vrh bezobrazluka i kod jednih i kod drugih. Druga još i bitnija stvar, takođe je i pregled stanja u realnom vremenu. Kod Vipa je od 1sec do 2-3min, bar je tako kod moje keve na 060 kartici, i kod mog buraza, a kod mene je na MTS-u od 1-og dana pa do nedelju dana. Tako da nemojmo stvarno da pričamo koješta. Uzmi prijatelju malo bolje razračunaj, preračunaj pa sam navedi zaključak. A da, još i telefon Samsung s5320 za 999din. Ma daj molim te, pa vidi bre šta samo MTS nudi. O telenoru neću ni da govorim. Oni su tek priča za sebe. Ali da se razumemo, ja ovo sve pišem samo za ovaj tip paketa znači postpaid1000, mix1000, prenesi 325 i vip postpaid 325. Pogledajte, izračunajte i videćete šta ko sve nudi, a da i dodajte odma na početku koji telefon za hiljadu dinara plaćanja odmah po uzimanju nekih od ovih paketa možete da dobijete kod sva 3 operatera. Onaj ko ne može da se uklopi u neki postpaidpaket koji odabere, za njega je ili veći ili manji paket, ili ako mu i to ne odgovara e onda je prepaid rešenje, ja mu tu i niko drugi ne može pomoći.
 
Odgovor na temu

trader6
beograd

Član broj: 148364
Poruke: 712
212.200.143.*



+22 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek04.12.2009. u 15:42 - pre 174 meseci
Zahvaljujuci VIP-u Srbija je jedina zemlja u kojoj je treci operater pogorsao uslugu. Inace mislim da je potez sa smanjivanjem cene telefona, koji su inace bezobrazno skupi, kao i ova poonuda 0/dinara u mrezi potez ocajnika!!!!!!!!!!!!
Ko hoće nađe način, ko neće nađe razlog!
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.telenor.rs.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek04.12.2009. u 16:13 - pre 174 meseci
Citat:
trader6: Zahvaljujuci VIP-u Srbija je jedina zemlja u kojoj je treci operater pogorsao uslugu.


upravo, mislim da to niko nije ocekivao, da veca konkurencija dovode do vecih cena.

Sad samo ocekujem da i mts prekopira vipovu i telenorovu cenu za uspostavljanje veze od ~6 din.

Uzas.

@Karadjordje
Ne videh iz tvojih poruka koliko dugo si VIP korisnik? Stekao sam utisak da je to mozda par dana?


 
Odgovor na temu

Karađorđe
student
Beograd

Član broj: 242373
Poruke: 12
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek04.12.2009. u 16:49 - pre 174 meseci
Tako je, 3 dana sam njihov korisnik, keva već oko 5 meseci buraz oko godinu dana, dok neki prijatelji više od godinu dana. I za sada niko nema nikakvih problema. Ja stvarno ne znam u čemu je problem, možda vam se oni ne sviđaju, pa meni se niko od njih ne sviđa, koristim mobilni zato što moram i mogu da plaćam mesečno od 1300-1500din. E ako već plaćam toliko daj da izvučem ono što maksimalno mogu. Ni meni se nije svidelo to što sam prešao kod njih, al jednostavno više ne vredi čekati. Da je MTS ponudio tako nešto pa normalno da bih ostao kod njih, takođe isto važi i za Telenor. Ali šta da radim kad nisu to uradili. A meni i ovako ističe ugovor. Tako da to je to. A ako mislite na to da im mreža ne valja, ma bre to su same koještrije, pa i na mtsu retko kad izgubi čovek signal, ili dođe do nekog prekida, al sve je to kratko i podnošljivo. Ja samo kažem kakav je moj problem bio, a ovde sam napisao šta sam ja preduzeo uostalom ovaj forum za to i služi. Sa koje god strane da pogledaš sva 3 operatera ti muzu pare, pa ako već hoćeš da platiš, onda daj izvuci max što za svakog ponaosob odgovara.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek04.12.2009. u 18:13 - pre 174 meseci
Ja imam utisak da Vip zeli da napravi postpaid kao kategoriju za korisnike koji su spremni mesecno da placaju 990din + porezi. Kod mene je situacija malo ipak drugacija. Koristim 2 telefona aktivno, oba telefona sam kupio u prodavnici jer ne volim ugovornu obavezu pogotovo ne do 24 meseca.

Pored toga koristim jos jedan telefon koji mi skoro uvek sedi kuci s nekim prepaid promocijama, razmisljam da uzmem 066 KT zbog VAS servisa i da to koristim samo za to, sad sam kupio kola (licno moja), pa cu morati malo parking da placam vise, ako sracunam da mi se isplati placati 540din mesecno mts-u za 1000din VAS usluga uzecu 066 KT. I jos je tu Telenor prepaid internet gde produzavam gigabajte koje imam uplatom 50MB na nivou od 2 meseca - 145dinara mesecno, a imam internet sa sobom kad putujem, a slucajno nema wifi...

Koristim Telenor prenesi 150 (640din sa dazbinama), koristim biz:net 300 mt:s, koji koristim za komunikaciju u grupi i imam 10MB mesecno za pretplatu 30din + porezi. To su dva broja koja koristim uvek i uvek su samnom.

Iz razloga sto na biz:net kartici imam oko 150minuta razgovora mesecno sto me izadje oko 200din, ja ukupno placam dakle 640din Telenor prenesi - za pozive i SMS van biz:net grupe - dovoljno mi je, i to je ujedno jedini broj koji imaju svi, 065 biz:net zna vrlo ogranicen broj ljudi. To mene izadje 640 + 200 = 840din za oko 300 minuta razgovora i 10MB interneta.

Vip za cenovnu kategoriju koju bi ja koristio ne daje ama bas nista - za 883 dinara oni meni nude 150minuta i 150 poruka uz losije tarifiranje, i naravno 0MB interneta.

Na telenoru bar ako koristim neku od prepaid promocija ne brinem da ce mi minuti i SMS propasti, ne oni se prenose, trenutno imam preko 500minita i oko 450SMS poruka da posaljem i da idalje platim 640din mesecni racun.

Ono sto hocu da kazem je da Vip za pretplate nize od 1267din mesecno ne nudi ama bas nista. Tu je moj problem. Kod telenora komotno mogu da sklopim aneks ugovora da se obavezem 12 meseci na Prenesi 150 i da dobijem jos "samo" 1000 minuta ka nekom broju iz Telenor mreze. I da ti minuti se trose paralelno sa osnovnim, dakle za 840 din u mom slucaju cu imati ukupno oko 1300 minuta razgovora i 150 SMS poruka i 10MB interneta. A kod Vipa i onako moram da se "obavezem" 6 meseci.

Znam da ne mogu svi biti u ovoj situaciji, ali ja samo iznosim moje razmisljanje. Za manje pare nego pretplata kod Vipa imam mnogo, mnogo vise saobracaja uz ugovornu obavezu od samo 6 meseci vise. Jos i telefon mogu da uzmem (ako se uopste isplati kod Telenora) uz isti taj ugovor od 12 meseci.

Izvinjavam se malo sam se raspisao.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek04.12.2009. u 23:48 - pre 174 meseci
Lepo kaze neko da se ovde sve bukvalno shvata. Milijardu sam stavio kao primer, mogao sam da stavim i 100 milijardi. Ono sto sam hteo da kazem da za Telenor nije neki izdatak da pukne za telefone i da ih za dinar, a to sto mislis da si najaci, bas se radujem za tebe
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.telenor.co.yu.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek05.12.2009. u 00:33 - pre 174 meseci
Citat:
Karađorđe: Tako je, 3 dana sam njihov korisnik, keva već oko 5 meseci buraz oko godinu dana, dok neki prijatelji više od godinu dana. I za sada niko nema nikakvih problema.


Eto, ja znam zilion ljudi koji koriste vip (bar 10 njih odmah da nabrojim ko iz topa) i koji kazu da je vip krs i da uopste nisu zadovoljni.

A najbolje merilo ce biti VREME , korisnici bas nisu toliko glupi da ne provale kad tad ko ih laze i krade cak i uz toliko agresivni vipovu medijsku i internet kampanju i silovanje u mozak ....
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek05.12.2009. u 10:00 - pre 174 meseci
DR83 jel koristis ti Vip mozda?
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.telenor.co.yu.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek05.12.2009. u 14:50 - pre 174 meseci
Daleko bilo.
 
Odgovor na temu

Karađorđe
student
Beograd

Član broj: 242373
Poruke: 12
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek05.12.2009. u 14:59 - pre 174 meseci
Ma ja znam bar 150 ljudi kojima ne valja mts, ja sam takođe jedan od njih, tako daj bre prestani DR83 više sa tim glupostima kako VIP mreža ne valja ili MTS, mislim stvarno ko da biješ glavom. Daj ako nemaš ništa drugo pametno da kažeš nemoj da pričaš koješta. Pa evo koristim VIP skoro 5 dana i na relaciji BG-SD samo jednom sam izgubio signal na autoputu. Do sada nijednom. Pa i ako izgubim signal, nije smak sveta, pa neće valjda to da bude zauvek pa da odma skočim u reku. Ma te priče su stvarno velike budalaštine. Jedino što znam sigurno a i dosta ljudi mi to potvrdilo je da Telenor ima najbolji internet, svi ostali su slični po pitanju poziva i neta. Generalno su svi tu sad vrlo slični, e sad možda nekom više pravi lokacija gde se nalazi, nekom sam telefon ili podešavanja u telefonu, ima tu i dosta subjektivnih ocena. Ali u principu svi su tu negde. Doduše, ja uvek imam problema sa gprsom kod mtsa gde god da odem ili koji kod telefon da probam, milslim radi to al bolje da neradi, ili sam se možda navikao pošto kod SBB-a imam 4mbit pa mi ovo malo.
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek05.12.2009. u 15:45 - pre 174 meseci
@DR83 onda nemas osnova da pises tako nesto. BTW ne znas za bolje cim tako kazes
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.telenor.rs.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek05.12.2009. u 15:53 - pre 174 meseci
Aloooo, da li ste vas dvojica primetili da ste JEDINI na ovoj temi, forumu i netu koji su ZADOVOLJNI VIP-om?!

Nije vam to malo cudno, m?

Ccc.
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek05.12.2009. u 16:25 - pre 174 meseci
Ne, ono sto sam ja primetio je to da gomila vas pise kojekakve gluposti, a ne koriste Vip. S toga nemas osnova o ovome o cemu ti pises, a i ostali.

Citiram: ''Eto, ja znam zilion ljudi koji koriste vip (bar 10 njih odmah da nabrojim ko iz topa) i koji kazu da je vip krs i da uopste nisu zadovoljni.''

E ovako DR83 Audi A6 je ogroman krs od auta, stvarno je grobina neopevana. Jeste da nemam taj auto, ali pouzdano znam da je krs. :D Sad ti meni treba da poverujes to i da pricas svima.

Ma daj, mani se toga i nemoj da pises gluposti za koje nemas pojma.
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.telenor.co.yu.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek05.12.2009. u 16:36 - pre 174 meseci
Citat:
MaxM:Ma daj, mani se toga i nemoj da pises gluposti za koje nemas pojma.


Ovde gluposti pises jedino ti.

Pametan covek uci na tudjim greskama.
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek05.12.2009. u 16:39 - pre 174 meseci
Onda ti u ovom slucaju ne umes da razgranicis sta je greska, a sta ne.

Pozz
 
Odgovor na temu

srkisd
Smederevo

Član broj: 169110
Poruke: 54
93.87.105.*



+1 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek05.12.2009. u 16:53 - pre 174 meseci
Narode, u porodici imamo brojeve od sva tri operatera, posto je ovde rec o VIP-u, korisnici smo i VIP-a godinu i 5 meseci tako da mogu reci da je VIP najlosiji za sada, vise puta sam ovde i naveo zasto, mozda to nece biti stalno tako ali sada je tako, zivim u predgradju 4 km od centra i mreza je katastrofa za elementarne stvari a da ne pominjem internet i drugo nesto.
Sve sam to prijavljivao, javljao, slao parametre mreze, navodio probleme ali sve se zaavrsavalo na onome, -bas lepo sto ste se javili, javite se opet-.....ccccc
Hocu da kazem da nepricam napamet, slucajno odlicno poznajem telekomunikacije . Trenutno je tako, do sada nisam cuo nikog ko hvali VIP sem par ljudi ovde i korisnika koji ne ulaze dublje u problematiku i nepoznaje i nezeli da zna kako funkcionise neki tamo tarifni paket , kao sto kaze jedan deda, vazno da me baba dobije sredom....

A eto i Telenor dize cene, strava...., u Pripejdu, od 07.12.2009....


" Ne smejte se nicijim snovima....." Dalaj Lama
 
Odgovor na temu

goran.mg

Član broj: 74100
Poruke: 105
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek05.12.2009. u 16:53 - pre 174 meseci
Citat:
MaxM: Ne, ono sto sam ja primetio je to da gomila vas pise kojekakve gluposti, a ne koriste Vip. S toga nemas osnova o ovome o cemu ti pises, a i ostali.

Citiram: ''Eto, ja znam zilion ljudi koji koriste vip (bar 10 njih odmah da nabrojim ko iz topa) i koji kazu da je vip krs i da uopste nisu zadovoljni.''

E ovako DR83 Audi A6 je ogroman krs od auta, stvarno je grobina neopevana. Jeste da nemam taj auto, ali pouzdano znam da je krs. Sad ti meni treba da poverujes to i da pricas svima.

Ma daj, mani se toga i nemoj da pises gluposti za koje nemas pojma.


U sustini ljudi pricaju o novoj ponudi vipa. Vecina misli da je sama ponuda trik ili kako vec... Neki imaju negativna iskustva i nije mi jasno sta ti je tu cudno. Ako vec ne radis u vipu opustise i pricaj besplatno.

Citat:
MaxM: Lepo kaze neko da se ovde sve bukvalno shvata. Milijardu sam stavio kao primer, mogao sam da stavim i 100 milijardi. Ono sto sam hteo da kazem da za Telenor nije neki izdatak da pukne za telefone i da ih za dinar, a to sto mislis da si najaci, bas se radujem za tebe


O kojoj valuti pregovaramo i smanji malo bicu jaci nego ikad, jos malo k'o Cak Noris...
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek05.12.2009. u 17:37 - pre 174 meseci
Nije problem sto su naj gori vec sto su naj skuplji, i sto imaju trend naj
visih cena koji se prati od strane ostalih kako im nebi vec opterecene mreze
postale opterecenije nego vipova mreza.
zzviktor
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek
(TOP topic, by Slobodan Milivojevic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 53099 | Odgovora: 128 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.