Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mozilla Crash-problem a ne znam kako da ga rijesim

[es] :: Browseri :: Mozilla Crash-problem a ne znam kako da ga rijesim

[ Pregleda: 3159 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

adinp
Adin Pleho
Sarajevo

Član broj: 230730
Poruke: 1
213.91.124.*



Profil

icon Mozilla Crash-problem a ne znam kako da ga rijesim20.11.2009. u 14:05 - pre 175 meseci
Kako cu da rijesim problem da mi ne pada stalno Mozilla?



Pokusao sam reinstalacijom Mozille ali mi opet isti problem pojavljuje i odem restart Firefox ali mi u vecini slucajeva opet pojavljuje ovaj prozor......stalno mi pada a ne znam kako da rijesim problem
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Mozilla Crash-problem a ne znam kako da ga rijesim20.11.2009. u 19:40 - pre 175 meseci
Idi na Start > All Programs > Mozilla Firefox > Mozilla Firefox (Safe Mode), i kad pokrenes Firefox u Safe Modu idi na Tools > Add-Ons pa Disable-uj sve dodatke koje imas u Firefoxu. Izadji iz ove Safe Mode verzije i udji u onu "normalnu" verziju (onako kako i obicno pokreces Firefox) i vidi da li sada puca. Ako vise ne puca, tvoj problem je bio sa nekim od dodataka, i onda polako ukljucuj jedan po jedan dok ne dodjes do onog koji ti obara Firefox. Ako puca i kad su svi dodaci iskljuceni, onda javi pa da idemo dalje.
 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.adsl.verat.net.



+62 Profil

icon Re: Mozilla Crash-problem a ne znam kako da ga rijesim01.12.2009. u 17:12 - pre 175 meseci
Ja nisam strucna, ali i meni se skoro desio crash Mozzile i pomoglo mi je brisanje postojeceg profila i kreiranje novog. Kako da to izvedem sam nasla ovde. Upalilo je i FF mi sad radi bolje nego ikad! A to sto se tebi desava mi lici upravo na to!

A ako ti se kasnije desi neki problem slican mom, procitaj ovu temu. Momci sa foruma su se bas potrudili da mi pomognu i problem je resen!
-----------------------------------------

@valjan

Prvo sam radila to sto ti predlazes, ali nije pomoglo! Jednostavno nije htelo da se pokrene ni u safe mode-u.
 
Odgovor na temu

VolodjaNS
Vladimir Filipovic
radnik, "NS comerc"
Novi Sad

Član broj: 204622
Poruke: 32
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Mozilla Crash-problem a ne znam kako da ga rijesim15.03.2010. u 10:20 - pre 171 meseci
Od nedavno koristim dva racunara identicne konfiguracije i softvera i na jednom se poceo pojavljivati isti problem sa Firefox-om (Firefox crashuje).
Potrazio sam pomoc u postovima ovog foruma, ali i pored toga sto sam radio po savetima iskusnijih ucesnika foruma - problem nisam resio.
Posumnjao sam i na hardver pa sam redom menjao sve od maticne, preko rama, harda do grafike, ali... Problem je ostao!?!

Onda sam malo "guglao" i vidim da nisam jedini koji ima problem sa Firefoxom i onom vec cuvenom porukom "crash".
Jedan lik je spomenuo da je otkrio gde je problem:
C:\Program Files\Mozilla Firefox\extensions

i tu se nalazi jedan direktorijum:

{972ce4c6-7e08-4474-a285-3208198ce6fd}

i jedan fajl (tacnije ima ih tri, ali ovaj je problem):

install.rdf

Ajd reko da probam nista me ne kosta (instalacioni fajl firefoxa je tu za zlu ne trebalo) i ja ceo taj direktorijum "{972ce4c6-7e08-4474-a285-3208198ce6fd}" sa sadrzinom najobicnijom "cut-paste" operacijom sibnem na drugu particiju u neki direktorijum "temp" pa da vidimo.

Za divno cudo, Firefox fercera ko "pravi". Jeste on ponovo automatski napravio opet taj direktorijum ali sad je prazan!?!
Ubacio sam i poneki od onih "add-onsa" u Firefox kad ono opet radi ko nikad!?!

Kod mene je uspelo (ne pitajte zasto, nemam pojma), nadam se da ce ovo jos nekom pomoci!
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Mozilla Crash-problem a ne znam kako da ga rijesim

[ Pregleda: 3159 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.