Srodne teme
Kliknite za generisanje liste srodnih tema...
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

U pomoc..... ?????? U pomoc..... ?????? U pomoc..... ??????

[es] :: Vodič za učenje :: U pomoc..... ?????? U pomoc..... ?????? U pomoc..... ??????

[ Pregleda: 2284 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

linijax
beograd

Član broj: 83877
Poruke: 45
109.93.59.*



+1 Profil

icon U pomoc..... ?????? U pomoc..... ?????? U pomoc..... ??????14.11.2009. u 22:21 - pre 175 meseci

Potrebna je pomoc pri izradi MATURSKOG ????

maturski rad:

ISPITIVANJE ISPRAVNOSTI RADA, OTKRIVANJE I OTKLANJANJE KVAROVA KOD PODNOG I ZIDNOG GREJANJA.

ZAVRŠNI RAD ELEKTROMEHANIČARA ZA GREJNU I RASHLADNU TEHNIKU

Tema:
Ispitivanje ispravnosti rada, otkrivanje i otklanjanje kvarova kod podnog i zidnog grejanja




Ako iko moze
da pomogne bila bih zahvalna. Naime, tema je takva da je ni moj sin ne kapira, vec je 2 puta nosio razlicite radove
i svaki put mu vrate kao nije dobro, nije kompletno, pa zar on nije elektro-struka i sl. Isao je cak i na eketrotehnicki fakultet da pita studfente da mu pomognu, objasne, bilo sta i NIKO NIJE UMEO DA MU POMOGNE ILI BAR DA GA UPUTI GDE DA TRAZI, SMERNICE... NISTA!
Ja se ne razumem ali je glupo da sa 4 godine pohadjanja srednje skole na kraju u radnoj knjizici ima samo osnovnu skolu zbog
ovog maturskog I TEME KOJA NIKOM NIJE JASNA NI STA SE TRAZI U NJOJ NI GDE SU ODGOVORI NA OVUU TEMU,.

napomena: naravno da moje dete nema pojma da sam ja na ivici nervnog sloma zbog svega ovog i da sam sada, ovde sa vama. Ili me bar uputite na neke studente, ucenike srednje tehnicke skole, linkove, profesore, strucnjake.... bilo sta....

Puno hvala! i pozdrav od jedne majke
 
Odgovor na temu

profesorel
Popović Milan

Član broj: 198751
Poruke: 56
93.87.233.*



+8 Profil

icon Re: U pomoc..... ?????? U pomoc..... ?????? U pomoc..... ??????15.11.2009. u 09:28 - pre 175 meseci
Smatram da mogu da vam pomognem; podatke za kontakt sam vam poslao u privatnoj poruci.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: U pomoc..... ?????? U pomoc..... ?????? U pomoc..... ??????

[ Pregleda: 2284 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Kliknite za generisanje liste srodnih tema...
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.