Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pomoc u vezi graficke kartice

[es] :: Laptopovi :: pomoc u vezi graficke kartice

[ Pregleda: 2555 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejo_v

Član broj: 217738
Poruke: 5
77.222.13.*



Profil

icon pomoc u vezi graficke kartice12.11.2009. u 15:15 - pre 175 meseci
Imam lenovo N200 lap-top (core2duo, 1.7, 2 gb rama) sa Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family integrisanom grafickom karticom. Posto naravno ovo nije kartica za igre, postoji li mogucnost zamjene ove kartice nekom drugom, tj. postoji li na ovom modelu dodatni slot na kojem se ona moze ubaciti, ili makar neki program, kao nekada GameGain koji poboljsava karakteristike graficke kartice, da makar u najgoroj rezoluciji mogu igrati malo novije igrice.
Hvala unaprijed
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Moderator
Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.adsl-a-4.sezampro.rs.



+3779 Profil

icon Re: pomoc u vezi graficke kartice12.11.2009. u 17:01 - pre 175 meseci
Na zalost nema nacina da ubacis bolju graficku karticu (GM965 chipset), niti da poboljsas performanse postojece da bi mogao da igras novije igrice. To ti je sto ti je. Ako hoces da igras novije igrice menjaj laptop.
 
Odgovor na temu

dejo_v

Član broj: 217738
Poruke: 5
78.155.51.*



Profil

icon Re: pomoc u vezi graficke kartice30.11.2009. u 22:49 - pre 175 meseci
vjerovali ili ne, tek sam sada vidio odgovor :)) a postoji li neki program koji ce igricu "zavarati" da je u komp. jaca graficka nego sto jeste, jer u jednoj igri nece da mi se zbog graficke instaliraju sve mogucnosti, a pod minimumom bi se ipak mozda mogla igrati... ne znam jesam li dobro napisao i da li cu biti shvacen, ali eto da probam, ni ja sam donekle ne znam sto trazim... :))) Hvala vam u svakom slucaju, i za ubuduce a i za predhodni odgovor..
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: pomoc u vezi graficke kartice30.11.2009. u 23:27 - pre 175 meseci
Na toj kartici možeš da igraš starije 3D igre koje su i dalje dobre, tipa Quake3Arena, CounterStrike, Return to Castle Wolfenstein, Medal of Honor Allied Assault, Call of Duty itd. ali ove nove nema šanse.

Postoje grafičke koje se ubacuju u ExpressCard slot (nova verzija PCMCIA), ali to je u najboljem slučaju PCIe x1 dok nove grafičke regularno idu na PCIe x16 pa je pitanje koliko tu zaista dobijaš, posebno što je to teška ezoterija za naći a pitaj boga i koliko košta. Mislim da ti je jedino rešenje da se zabavljaš sa "starim dobrim" igricama, ili da kupiš polovnu konzolu tipa PS2. Ne verujem da ti se isplati da kupuješ nov laptop samo zbog igrica. Tj. sigurno se ne isplati, jedino ako imaš para pa ti ne predstavlja problem :)
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

dejo_v

Član broj: 217738
Poruke: 5
78.155.51.*



Profil

icon Re: pomoc u vezi graficke kartice01.12.2009. u 14:05 - pre 175 meseci
upali on veliku vecinu novih igrica, tipa pes 2010, oba menadzera,sims 3 i to igram bez problema... e sada ove bas, bas novije naslove tipa virtual tenis, far cray 2, nfs, upali ali koci i na najmanji nivo kvaliteta... kao da mu vrlo malo hvali... zato sam i postavio ova pitanja, da ne postoji kakav softerski modulator koji ce izvuci najvise sto moze iz grafike, i "pogurati" jos malo .. :) prije je to bio game gain, koji je koliko toliko popravljao karakteristike kartice... ali svejedno, hvala na odgovorima
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: pomoc u vezi graficke kartice

[ Pregleda: 2555 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.