Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koje firme u BGu su popularne za programere?

[es] :: Vodič za posao :: Koje firme u BGu su popularne za programere?

[ Pregleda: 3568 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milosavljevic.milan
Milan Milosavljevic
Novi Sad

Član broj: 131693
Poruke: 5
*.static.kdsinter.net.



Profil

icon Koje firme u BGu su popularne za programere?06.11.2009. u 06:11 - pre 175 meseci
Pozdrav,

obzirom da sam iz NSa, a planiram da se u daljoj budućnosti preselim u BG interesuje me koje su firme traženije među nas programere u BGu?
Može u formi (naziv firme, prosečna plata, međuljudski odnosi).
Milan
 
Odgovor na temu

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Koje firme u BGu su popularne za programere?06.11.2009. u 14:12 - pre 175 meseci
U ovo danasnje doba tesko da mozes da banes u bilo koji firmu i tek tako dobijes posao. Najbolje ti je da pratis konkurse, i da vidis sta ti odgovara, samo je realna ponuda veoma veoma opala. Sto se tice plate i medjuljudskih odnosta, sve zavisi od tebe kako se dogovoris i postavis, u svakoj ali bukvalno u svakoj firmi mozes i da na'ebes i da profitiras.
Jedini nacin da prodjes dobro jeste da imas zaista jako i dobro iskustvo, i veoma profilisano, u tom slucaju mozda firma napravi izuzetak i zaposli te. Ali iskreno, u takvom slucaju 1000x ti je bolje da lepo odes u inostranstvo.
bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

stankons
Stanko Milošev
ise Gmbh, Deutschland
Bonn

Član broj: 99408
Poruke: 231
*.trinet.si.

ICQ: 147767352
Sajt: www.milosev.com


Profil

icon Re: Koje firme u BGu su popularne za programere?06.11.2009. u 14:19 - pre 175 meseci
Ako ne grešim Ventura ima firmu u Bg - u, traži Delphi programere, oko 1.000e plata, valjda, međuljudski odnosi su mi takođe delovali ok... Nisam radio tamo, bio sam samo na razgovoru za posao, ali nisu me primili :)

Čuo sam da uskoro treba da dođu još par firmi u NS, da rade outsourcing, koliko znam, već sada je potraga za programerima, uskoro će biti još gore, odnosno bolje za nas ;), uglavnom, koliko znam tražiće .NET programere, plata početna će verovatno biti oko 800e...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Koje firme u BGu su popularne za programere?

[ Pregleda: 3568 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.