Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Opel kadet 1.4i-Posle ugradnje plina problemi

elitemadzone.org :: AutoZone :: Opel kadet 1.4i-Posle ugradnje plina problemi

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 27018 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

niki 67

Član broj: 116258
Poruke: 197
*.vdial.verat.net.



+14 Profil

icon Re: Opel kadet 1.4i-Posle ugradnje plina problemi05.11.2009. u 23:02 - pre 176 meseci
Hvala ti puno na ovom obavestenju-meni lepo ide i na plin i na benzin-majstor je rekao da uvek palim na benzin sto i radim-primetio sam uposlednjih par dana da trazi kad ga palim da zadrzim gas da bi upalio sto ranije nije bilo a kad upali radi nestabilno-i na plin i na benzin a desi mi se nekad kao tebi da na benzin digne nenormalan broj obrtaja-ali zanimljivo kad resetujem modul pali lepo i na plin i to iz prve a i na benzin.Ranije nisam morao ni da udjem u auto da bih upalio nego spolja iradio je na ler super i zimi i leti a sad mi je to veliki problem.A desi se i u toku dana kad negde stanem pa ugasim auto da posle kad palim na benzin zavergla duze a ne upali dok ne dam gas a ranije sa tim nisam imao problema.Kod mene se ne manifestuje kao kod tebe ali opet hvala na savetu-napominjem da je auto radio besprekorno pre ugradnje plina a isad moze da radi ali kad restujem modul a to kratko traje-ocigledno da je majstor nesto zeznuo pri ugradnji plina-moracu da idem na dijagnostiku jer on kaze da nije pogresio-eto kakvi su majstori-naravno ne svi.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
79.101.243.*



+5251 Profil

icon Re: Opel kadet 1.4i-Posle ugradnje plina problemi06.11.2009. u 00:15 - pre 176 meseci
Dijagnostika ce pokazati gresku na ispravnoj lambda sondi, posto je bila zakucana na "siromasnoj" smesi zbog rada na plinu.

Bolje doradi plin kod nekog pismenijeg majstora.

Poz
 
Odgovor na temu

niki 67

Član broj: 116258
Poruke: 197
*.vdial.verat.net.



+14 Profil

icon Re: Opel kadet 1.4i-Posle ugradnje plina problemi13.11.2009. u 01:20 - pre 176 meseci
Sad sam nasao fazon-kad palim zadrzim malo gas i pali iz prve i lepo radi a zasto to trazi ostaje i dalje pitanje-moram na dijagnostiku.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Opel kadet 1.4i-Posle ugradnje plina problemi

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 27018 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.