Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Od kog novca RNIDS kupuje poslovni prostor?

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Registar Nacionalnog ID :: Od kog novca RNIDS kupuje poslovni prostor?

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 28292 | Odgovora: 68 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

japan

Član broj: 34328
Poruke: 480
87.250.50.*



+13 Profil

icon Re: Od kog novca RNIDS kupuje poslovni prostor?17.10.2009. u 14:32 - pre 176 meseci
Citat:
srpsko gradjevinarstvo: Meni nije problem, jer živim 250m dalje i znam tačno gde su ti serveri. Pa oko bude kao sa www.ds.org.yu, www.izbori.org.yu , za 5 minuta sam tu, da okrenem DNS u pravcu u kom treba. Mora da ima neka civilna kontrola :) :)



Ja bih rekao da ti imaš ooooooozbiljan problem, i da si na korak od titule Ilije Čvorovića srpskog weba...
 
Odgovor na temu

srpsko gradjevinarstvo

Član broj: 124392
Poruke: 1188
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Od kog novca RNIDS kupuje poslovni prostor?17.10.2009. u 15:02 - pre 176 meseci
Dobro Đura i Ilija nisu imali opipljiv dokaz. Moja krivica što nisam slikao ekran avgusta 2000. Nisam baš sačuvao ključni dokaz. :)
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Od kog novca RNIDS kupuje poslovni prostor?17.10.2009. u 23:27 - pre 176 meseci
dobro i kakve veze ima sada tamo neka 2000-ita sa 2009-om? Mogu i ja sada kao i ti da kukam, na primer, sto RNIDS nije u Nishu nego je u Bg-u. I onda pokrenem cuvenu pricu o beogradizaciji i kako je rnids namerno stavljen u bg samo da bi oteli leba gradovima u unutrasnjosti. Blah... Jos da pomenem da je 200m2 jeftinije u Nishu nego u Bg-u :)
 
Odgovor na temu

xenox
ex Memodata sysadmin
Beograd

Član broj: 6903
Poruke: 168
195.178.35.*

ICQ: 7682925


+3 Profil

icon Re: Od kog novca RNIDS kupuje poslovni prostor?18.10.2009. u 00:10 - pre 176 meseci
Srbija do Tokija, tj - slazem se sa konstatacijom korisnika Japan.
 
Odgovor na temu

srpsko gradjevinarstvo

Član broj: 124392
Poruke: 1188
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Od kog novca RNIDS kupuje poslovni prostor?18.10.2009. u 08:41 - pre 176 meseci
Citat:
Srbija do Tokija, tj - slazem se sa konstatacijom korisnika Japan.



Ne može do Tokija, sa .RS domenom uterana je u beogradski pašaluk. Bolje da si rekao Crna Gora do Tokija. Dok .me možeš bilo gde kupiti u belom svetu, u Srbiji se brinu šta će biti ako se Đura iz MUP-a bude zainteresovao i tražio dokumentaciju. Đura nema domet do Tokija, u INterpol-u ga slabo zarezuju, pa domen .RS ne možeš kupiti nigde npr. kod GD, name i sl..

Flylord, uskoro će 2010, ali kadrova iz 2000. se ne možćemo rešiti do 2030. i da je tih 200 kvadrata u Nišu, da im pokloniš server salu, oni bi opet držali servere na ETF-u. Ta ekipa sa ETF-a se rasporedila po raznim odborima poput RATEl, RNIDS, te ovaj, onaj i koće uopšte uvođenje drugih operatera za telefone, internet, struju itd..Gde god je u pitanju neka žica oni koče. Osnovna ideja im je da nešto blokiraju i da je moguće prisluškivati.
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Od kog novca RNIDS kupuje poslovni prostor?18.10.2009. u 13:39 - pre 176 meseci
A sto ne organizujes neku javnu raspravu u nekom prostoru i ne zovnes i njih. I onda ih lepo pitas... Ja sam imao zelju da i me-ovce i rs-ovce dovedem na bizbuzz pa da bude neki okrugli sto sa njima, ali mi je bizbuzz u jako nezgodno vreme za njih :(. Ali eto organizuj neki panel, zovni novinare, zovni rnids-ovce Ja cu da te podrzim da se to organizuje, i mozess se svadjas sa njima par sati :). Vrlo prosto..

Budi konstruktivan, nemoj samo da pljujes po forumu.
 
Odgovor na temu

srpsko gradjevinarstvo

Član broj: 124392
Poruke: 1188
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Od kog novca RNIDS kupuje poslovni prostor?18.10.2009. u 15:32 - pre 176 meseci
Ideja ti je odlična, ali ne vredi-neće doći.

Čim je isteran na svetlo dana i uhvaćen u smešnoj raboti direktor RATEL-a, nestao i već ga 15 meseci nema na tv. Čeka čovek da istekne mandat i da ga se ko ne seti. Isto ti je i sa RNIDS.

Njih ne vredi pljuvati. I da ih uvaljaš u katran i pospeš perjem, efekat je isti. Pravi skupštinski.Zabije glavu dole, a ruka ide gore, tj. glasa po direktivi. :)

predstavnici nik .me bi uvek došli, to budi siguran. Imam drugare iz CG, i jedino sam sa njima načisto da će uvek doći i da te rado vide kao gosta.
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Od kog novca RNIDS kupuje poslovni prostor?18.10.2009. u 22:54 - pre 176 meseci
odakle ti to da ne bi dosli :). Jesi probao? Naravno, organizacija mora da bude na ok nivou da bi oni dosli. Nece ti dodju na poziv u kafanu
 
Odgovor na temu

srpsko gradjevinarstvo

Član broj: 124392
Poruke: 1188
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Od kog novca RNIDS kupuje poslovni prostor?19.10.2009. u 06:08 - pre 176 meseci
možemo im poslati svečane pozivnice u kafanu. I mnogo veći faktori od RNIDS sede u kafani. Mislim i ja bih u Holidej-u sastančio, ali da me ništa ne košta, nego da to prebijem kroz cenu .RS domena.

Kada bi plaćali iz svog džepa ne bi se otvorili ni za ex-Domovinu, kafić preko puta ETF-a. Imam ja jednog takvog, čim izađemo hvata se službene kartice da plati dve pice..RNIDS šatro ne može da subotom zaseda na nekom fakultetu ili nekoj društvenoj ustanovi već mora u Holidej-u.A sve pod firmom opšteg društvenog interesa.
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Registar Nacionalnog ID :: Od kog novca RNIDS kupuje poslovni prostor?

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 28292 | Odgovora: 68 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.