Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne vidi mi se slika video klipa na opciju thumbnails

[es] :: Windows aplikacije :: Ne vidi mi se slika video klipa na opciju thumbnails

[ Pregleda: 5228 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zdravko.r
zdravko r
sluzbenik
podgorica

Član broj: 234075
Poruke: 4
78.155.51.*



Profil

icon Ne vidi mi se slika video klipa na opciju thumbnails28.09.2009. u 15:56 - pre 177 meseci
Imam problem sa izgledom video fajla. Naime u fascikli gdje su mi smjesteni video klipovi a podesio sam na thumbnails radi lakseg gledanja i biranja, poslednje ne mogu da vidim jedino izgled ikone winamp-a. Inace kada kliknem na te klipove normalno rade samo sno nema pocetne slike. Kako to rijesiti. Hvala
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
95.168.107.*

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Ne vidi mi se slika video klipa na opciju thumbnails29.09.2009. u 16:43 - pre 177 meseci
Sam windows explorer ne prikazuje thumbnailse iz videa vec to rade ekstenzije koje se prikace uz eksplorer pri instalaciji nekih programa. To rade neke ekstenzije windows media playera i haali medis plitera. Medjutim ne mogu prikazati thumbnailse is svih videa vec samo nekih formata.
Uz to imaju nekoliko mana:
- Mnogo uspore otvaranje foldera jer se svaki od tih videa pokusa ucitati da bi se kreirao thumbnail.
- Neije redak slucaj da su video fajlovi osteceni ili sadrze neke nestandardne opcije. u pravilu ceo explorer se srusi kada pokusas otvoriti folder sa takvim videom. To jako nervira. Ja sam thumbnail ekstenzije za video sve iskljucio.
- Prema thumbanilsima cesto ne mozes ni prepoznati neki videoklip jer mnogo njih pocinje crnim ekranom ili slovima pa vidis samo crnu kocku umesto slike iz klipa...
 
Odgovor na temu

zdravko.r
zdravko r
sluzbenik
podgorica

Član broj: 234075
Poruke: 4
77.222.5.*



Profil

icon Re: Ne vidi mi se slika video klipa na opciju thumbnails30.09.2009. u 20:51 - pre 177 meseci
Na drugom racunaru ti se klipovi vide kada je na thumblails.
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
77.46.212.*



+12 Profil

icon Re: Ne vidi mi se slika video klipa na opciju thumbnails30.09.2009. u 22:48 - pre 177 meseci
^ A zbog čega ti je sistem podešen da video fajlove otvara Winamp?


"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

zdravko.r
zdravko r
sluzbenik
podgorica

Član broj: 234075
Poruke: 4
95.155.31.*



Profil

icon Re: Ne vidi mi se slika video klipa na opciju thumbnails02.10.2009. u 12:54 - pre 177 meseci
Imam nvogo video klipova. Gdje god odem ma slikam i snimam e sad trebao bi da ih reimenujem svaki da bih znao sta se na kome nalazi. Ovako mi je lakse a i od uvijek mi je winamp otvarao video klipove i muziku. Ovo se meni pocelo desavati sa novom maticnom plocom i nije jedini problem.TV kartica sto je u njemu nece da se instalira tj. instalira se i trazi skeniranje radi pretrage kanala i kada zavrsi ja kada kliknem desnim klikom i kada se pojavi padajuci mene odmah nestane jedva sam mogao uci u kontrol panel i da uklonim hardver jer ne mogu da ga uhvatim jer za sekund nestane pobudali kompjuter. A isto tako i windovs movie maker ne radi kao nekad.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Ne vidi mi se slika video klipa na opciju thumbnails

[ Pregleda: 5228 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.