Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najbolji zvucnici do 75eur

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Najbolji zvucnici do 75eur

[ Pregleda: 3949 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

themacor

Član broj: 105703
Poruke: 26
77.46.232.*



Profil

icon Najbolji zvucnici do 75eur11.09.2009. u 19:58 - pre 176 meseci
Koji su najbolji zvucnici, po vasem misljenju, za kucnu upotrebu - muzika, filmovi na kompjuteru za 20 - 75 eur?

Pre bih uzeo neki sistem 5.1 ali ako neko zna dovoljno kvalitetan mogao bi da prodje i 2.1 ... Malo sam pretrazivao i video sam da moze da se nadje Logitech X-540 za 75eur pa me interesuje misljenje o tom modelu i ima li boljih i povoljnijih.

I da... jos nesto - koliko se zaista razlikuje kvalitet izmedju Logitech-a (makar sam ja stekao utisak da su oni bolji), sa jedne i svih ostalih proizvodjaca sa druge strane u ovoj kategoriji? Da li zaista vredi dati 30% vise para (recimo) za ove prve?

Nisam strucnjak u ovoj oblasti tako da je svaka pomoc i savet dobrodosao.
Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

ZZ Top

Član broj: 12015
Poruke: 155
*.duga-net.com.



+27 Profil

icon Re: Najbolji zvucnici do 75eur02.10.2009. u 19:11 - pre 176 meseci
U klasi do 100 jevra MicroLab sigurno nudi najbolji odnos cene i kvaliteta. Sto se Logitech zvuchnika tice - u principu su malo kvalitetniji sto se same izrade tice u odnosu na kungfu proizvodjace ali ne i po kvaliteti zvuka koju daju u ovom cenovnom rangu. Logitech je najbolji izbor kod visih klasa zvucnika [[Z-5500 ili Z-5450]] gde se proed dobre konstrukcije, kvaliteta zvuka i snage, dobija i digitalni THX dekoder - preko kojeg gledanje filmova, koji tu tehnologiju podrzavaju, otvara sasvim novu dimenziju uzitka u odnosu na druga resenja.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Najbolji zvucnici do 75eur

[ Pregleda: 3949 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.