Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mikro SD kartice sa integrisanim WiFi adapterom

[es] :: Storage :: mikro SD kartice sa integrisanim WiFi adapterom

[ Pregleda: 3529 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

shadow88
shadow88
Tehnicar automatike i elektronike Dizel
elektro agregata
Energoglobal d.o.o
Novi Sad

Član broj: 217056
Poruke: 3065
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: ljubicicrobert@yahoo.com


+66 Profil

icon mikro SD kartice sa integrisanim WiFi adapterom11.09.2009. u 14:04 - pre 178 meseci
narode jeste li culi za ove memorijske kartice, ja sam ih vidjao po net-u u verzijama 1 i 2 GB ali kod nas se po radnjama skoro i ne zna za njih a kamo li da je na pomolu da ce se pojaviti kod nas na trzistu, nisu ni u najavi..

vidjao sam po e-bay-u da se prodaju i po jos nekim sajtovima za smesnu cenu ali ne mogu doci do nje nikako, pa zna li neko gde, sta kako doci do njih po nekoj razumnoj ceni ?

ova kartica mi treba jer imam NOKIU 6220c koja ima u sebi sve sto mi je neophodno, jednostavno savrsen telefon osim sto nema WiFi - a sto bih jako zeleo da imam na mobilnom a ne daju mi se pare za nov telefon niti bih menjao isti, pa sam mislio da ubacim jednu ovakvu karticu u mob i resim problem, vec sam nabavio neophodne softvere za podrsku tih kartica da bi sve radilo kako valja...

i jos jedno pitanje, sta mislite o kineskim telefonima koji su se ne tako davno pojavili na trzistu a u sebi imaju sve sto se moze pozeleti na jednom mobilnom telefonu, a kostaju do cca 250 dolara ? dakle imaju touch screen do 3,7 inca , kamere VGA do 7 Mpix, WiFi, TV tjuner, bluetooth, USB, TV i Audio izlaz, gomilu podrski za ne znam ni ja sta itd.. a kostaju manje od bilo kog sa pribliznim performasama na nasem trzistu ? jel neko imao iskustva sa ovim ? kakvi su utisci ?

hvala na odgovorima, pozz
 
Odgovor na temu

Nesapancevo
Pancevo

Član broj: 200392
Poruke: 137
93.86.203.*



+2 Profil

icon Re: mikro SD kartice sa integrisanim WiFi adapterom30.09.2009. u 11:08 - pre 177 meseci
pozdrav
jesi li kupio ovakvu karticu? ja sam cuo za spectec sdw 821. to je SD kartica sa WIFIjem... zainteresovan sam da je kupim, moze se naruciti preko neta, ali ne znam koje je cimanje posle oko carine, jer cena prelazi 20e...
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.adsl.eunet.rs.



+73 Profil

icon Re: mikro SD kartice sa integrisanim WiFi adapterom01.10.2009. u 23:04 - pre 177 meseci
Ovo deluje vrlo zanimljivo. Moram priznati da bi to rado ubacio to u moju nokiu, wifi je dobra stvar. Ali da li je to moguce?
Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

Nesapancevo
Pancevo

Član broj: 200392
Poruke: 137
79.101.200.*



+2 Profil

icon Re: mikro SD kartice sa integrisanim WiFi adapterom02.10.2009. u 10:06 - pre 177 meseci
kazu ljudi koji su je koristili da radi super... makar za PDA i GPS... spectec trazi win mobile da bi radila...
 
Odgovor na temu

Bockyman

Član broj: 165558
Poruke: 241
*.opera-mini.net.



+2 Profil

icon Re: mikro SD kartice sa integrisanim WiFi adapterom03.11.2009. u 19:42 - pre 176 meseci
Cuo sam da je ovih kartica bilo u ********* (ja nisam iz Bg,ali sam tako cuo). Ako neko zna,da li bi ove kartice radile na PalmOS-u (konkretno me zanima za Palm Tungsten E). Ako neko zna detalje,cenu... neka napise ovde.

Mod Edit: Nije dozvoljeno navoditi imena firmi koje se bave prodajom hardvera.


[Ovu poruku je menjao Binary Mind dana 03.11.2009. u 20:52 GMT+1]
Hedonizam jača organizam!!!

www.limundo.com/ref/Bockyman
 
Odgovor na temu

shubri
Novi Sad

Član broj: 248800
Poruke: 3
93.87.184.*



Profil

icon Re: mikro SD kartice sa integrisanim WiFi adapterom27.01.2010. u 01:06 - pre 173 meseci
Posto sam sveze registrovan clan ne mogu da saljem ni pm ni email tako da bih zamolio da mi na pm ili email posaljete koja je to firma koja je posedovala ili poseduje micro sd wifi kartice, puno bi mi znacilo.

Unapred Hvala
shubri
 
Odgovor na temu

ivicaprvanovic
student
Bor

Član broj: 226751
Poruke: 1
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.studiram.info


Profil

icon Re: mikro SD kartice sa integrisanim WiFi adapterom05.05.2010. u 22:02 - pre 170 meseci
Zna li neko, koja firma ima ove kartice... potrebna mi je za treo 750 koji radi na winmob 6.1. ?

"Spectec Mini SD WiFi" se svuda vrti po netu, ali je pitanje da li je moguce kupiti u Srbiji?

Moze na pm ili na ivicaprvanovic{et}gmail. com
 
Odgovor na temu

[es] :: Storage :: mikro SD kartice sa integrisanim WiFi adapterom

[ Pregleda: 3529 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.