Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko izbora navigacionog uredjaja

[es] :: GPS :: Pomoc oko izbora navigacionog uredjaja

[ Pregleda: 919 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

inode

Član broj: 182576
Poruke: 3
*.dynamic.xdsl-line.inode.at.



+39 Profil

icon Pomoc oko izbora navigacionog uredjaja09.09.2009. u 15:09 - pre 178 meseci
Prvo hteo bih pozdraviti sve forumase i zamoliti za pomoc pri izboru Navi uredjaja

Imao sam do skoro tom tom one XL ,zadovoljan nisam nesto extremno bio,pretezan problem koji mi je stavrao glavobolju je sto mi nije pokazivao trake na kolkovozu pa samim tim sam i mnogo puta uzeo pogresnu ili cak sam dosao i u neprilike,medjutim tad nije ni bilo sa pokazivanjem traka kao sad

Posto ja ne poznajem muno uredjaja osim tom toma zamalo da juce narucim TomTom XL IQ RoutesTM-Edition Europe mit TMC (42 Länderkarten, Fahrspurassistent, Text-to-Speech, Intelligente Routenberechnung,TMC)
Medjutim prijatelj mi danas napravi pometnju na takav nacin da njegov neki medion koji je kostao cini mi se 100evrica pre dve godine ,neko iz srbije ubacio mapu da sad na njemu ima srbiju i to detaljnu,on zivi u nekom selu izmedju pozarevca i petrovca i kaze mi da se svaka ulica se vidi i obelezena sto je malo cudno jel znam da njemu u licnoj karti pise ulica ta i ta BB(bez broja) i seli ima 130 domacinstva
Softwear koji je ubacen je samo na srpskom i na engleskom jeziku i da nema veze sa medionom nikakve

Nalazim se u austriji tako da cu vecinu dela koristiti u evropi ali i pored toga moze da zatreba srbija zato ni ne znam vise sta uzeti a potrebno mi je hitno

Znaci sta uzeti tomtom,garmin,mio.................koji modeli ?

Zahvaljujem se unapred na javljanju
 
Odgovor na temu

inode

Član broj: 182576
Poruke: 3
*.dynamic.xdsl-line.inode.at.



+39 Profil

icon Re: Pomoc oko izbora navigacionog uredjaja10.09.2009. u 07:20 - pre 177 meseci
hehe vi se pretrgoste od pisanja :)
Ja brze bolje da vidim vase savete kad ono ni slovce niko nije napisao :(
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Pomoc oko izbora navigacionog uredjaja

[ Pregleda: 919 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.